Switch to full style
Відповісти

Re: Виродки на дорогах

28 листопада 2013, 14:52

Rosko,
до 15 квітня 2013 року обгін нерейкових транспортних засобів дозволявся лише ліворуч.

Re: Виродки на дорогах

28 листопада 2013, 14:52

Thug, а хіба це не об"їзд перешкоди з праворуч?

Re: Виродки на дорогах

28 листопада 2013, 16:53

konsperant, ну та, деякі так пересуваються, що можна їх вважати нерухомою перешкодою : D

Re: Виродки на дорогах

28 листопада 2013, 17:49

Thug, хіба що так : D

Re: Виродки на дорогах

28 листопада 2013, 18:45

Thug написав:
Rosko написав:konsperant, дивист перший пункт сліпарь
14.1. Здійснювати обгін нерейкових транспортних засобів дозволяється лише ліворуч.


еммм... щоб обігнати нерейковий засіб праворуч - там теж має бути зустрічна : lol:

Без неї ніц не вийде : lol:




йуй... http://pdd.ua/ua/14/ во, юзайте ці, вони завжди актуальні... а то деякі випєрєджают і випєрєджают, а обігнати не можуть : bayan: : lol:

Re: Виродки на дорогах

29 листопада 2013, 08:29

Як мене задовбали тошноти : facepalm:
phpBB [video]

Р.С. я знаю що сам виродок з виїздом на зустрічну колію : oops:

Re: Виродки на дорогах

29 листопада 2013, 10:25

Sluva, паддєржую. Сонні мухи : facepalm:

Re: Виродки на дорогах

04 грудня 2013, 07:51

: kidcar: ВС0001ВА, викинь права нхй і спали свій туарєг, бо ше людей повбиваєш не дай Бог : facepalm:

phpBB [video]



п.с. в мене поворотнік мигав, а йому пхй) за мною ше було 2 машини.

Re: Виродки на дорогах

04 грудня 2013, 08:56

щодо ВС0001ВА, то з нету риється таке:
http://jurportal.org/writ/9549195 вїхав у нього вже раз фінік : twisted:
Відповідний страховий випадок настав 29.05.2008р. в м. Львів по вул. Городоцька-Конюшина, а саме: відбулося зіткнення автомобіля «Volkswagen Touareg», державний номер ВС 0001 ВА, під керуванням Пелещишин Юрія Івановича, а також автомобіля «Інфініті», державний реєстраційний номер ВС 6377 ВІ, під керуванням Бориско Андрія Орестовича.
В результаті ДТП автомобіль «Volkswagen Touareg», державний номер ВС 0001 ВА було пошкоджено.
За наслідками вказаної дорожньо-транспортної пригоди позивачем було перераховано на користь страхувальника страхове відшкодування в розмірі 12 454,84 грн., що підтверджується платіжним дорученням №2171 від 11.07.2008р. (копія в матеріалах справи).

Керівник дилерського центру
тел.: +38 (032) 23-23-510
Юрій Пелещишин
e-mail: jurij.peleshchyshyn@alexco.lviv.ua

Re: Виродки на дорогах

05 грудня 2013, 10:18

та ви за..ли, пиріжки, тошноти, буханки і вся прочя нечість... : priest:



phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]

Re: Виродки на дорогах

06 грудня 2013, 10:15

: priest:

якась піська на зеленій жабі в останній момент подивилась шо я їду) ну і ті лабдаойби по зустрічній корок обїжджали : facepalm:

phpBB [video]

Re: Виродки на дорогах

20 грудня 2013, 09:43

Убівают! Не дають на роботу доїхати! Спочатку глибинні бомби, потім досвідчений камікадзе : facepalm: : D


Follow the god that failed © Metallica : lol:

phpBB [youtube]

Re: Виродки на дорогах

20 грудня 2013, 09:48

Thug, : friends: : friends: : friends: : friends: : friends: : friends: : friends: : friends: : friends: : friends:

Re: Виродки на дорогах

20 грудня 2013, 09:49

красавєц на учєбці : facepalm:

Re: Виродки на дорогах

20 грудня 2013, 09:51

: rockstar: уТюг вернувся!!!!!! : shock: : friends:

пхааа, ото довбні : priest: : facepalm: особліво той У_бійца, як він інших вчить : evil: : facepalm:

Re: Виродки на дорогах

20 грудня 2013, 10:17

Vusiko, : beer:

А за тими зі скловатою я ще з Зеленої їхав. І всьо гадав - злетить вата чи нє : D

Re: Виродки на дорогах

23 грудня 2013, 19:33

Thug написав:І всьо гадав - злетить вата чи нє

накаркуляв :)

Re: Виродки на дорогах

26 грудня 2013, 11:03

Я вчора увечері у центр поїхав. Давно вже там не був. Слухайте, це ж капєц. Дятел на дятлі і дятлом поганяє.

Саксаганського запаркували з двох сторін - у результаті проїзд такий, що дві зустрічні не влазиться. Затик, вузькі місця проїжджають по одному з кожного напрямку (добре, хоч культури вистачає на це)

На Коперника, у кінці, з боку Сахарова якісь дятли запаркували той відтинок де рух ще двосторонній. Та ж фігня - по одному проїжджають.

внизу, біля пошти, в одній смузі влаштували діагональну парковку, котра переросла у перпендикулярну до тротуару. Залишилася одна смуга - затик

Нове кільце на пр. Ш взагалі мертво стояло, бо постійно комусь було нєвтєрпьож вилізти туди, хоч за кільцем у потрібному напрямку корок.

Карочє, у більшості випадків, винуваті кривопаркуванці. Шо то ся робе? Чому їм влом проїхати на сусідні глухі вулиці і там парканутися? Мало того, шо на тротуарах паркуються, то ще й на дорозі. Так шонєвазможна єхать : facepalm:

Re: Виродки на дорогах

27 грудня 2013, 10:31

Я припух,тіпок вискочив з стоянки і навіть не приторможував : x : evil:
phpBB [video]

Re: Виродки на дорогах

27 грудня 2013, 18:57

Sluva, пиріжкам правила не писані : facepalm: : rockstar:
Відповісти