Switch to full style
Тему закрито

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

08 листопада 2016, 15:36

дві пари салатових Foх i TLD я вже купив, пливуть до мене 8) а, і шкарпетони ДХшні високі теж салатові Фокси взяв.
то шо може тоді винос взяти з червоним чимось, а руль чорний?
бо на мій винос є вже бажаючий і підганяє мене. а я шось не маю коли подумати про кольористику : crazy:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 09:41

кароч, з рулем і виносом визначився, вертаюсь до са-а-амого першого варіанту: руль лишаю Spank червоний, винос шукаю Spank Spoon чорний на 50 мм.
підсиділ вже прикупив Thomson чорний з офсетом/вигином назад
зажим підсиділу буде червоний.
ше подумую сідло поміняти на якесь з легкими червоними елементами, благо тих сідел трохи є.

ше таке питання. хочу спробувати зірку 34т, бо інколи на розгонах і при високій швидкості 32т не вистачає. але от є можливість взяти анодовану червону зірку.
брати? чи чорну брати? по ідеї мала б додати свіжості, бо зараз отак:

Зображення

а зірка отака:

Зображення

але чи не буде ашанщиною попахувати? : crazy: : oops:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 09:54

та не гані, яка ашанщина! в нас всіх кольорові зірки на хорнетах. але якшо міняти чисто через колір, то це дурість. твоя чорна вже зточилась? гарбарук вистачає приблизно на 2-3 ланцюга, дальше зуби зточуються, ланцюг злітає і т.д. як варіант, (оскільки червоне в тебе переважно вкрапленнями, а суцільним елементом є тільки руль), то постав червоні бонки на шатунах. і гайку з іншого боку теж можна червону поставити люміньову. буде гармонійніше виглядати, пасувати до ніпелів на шприхах, до топкепів, того ж зажиму, рульової. і ще як варіант кліпси гідроліній теж можна червоні анодовані заюзати. і болти на виносі. буде фетиш крайньої степені)))

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 10:02

ага, а стосовно розміру зірки. я хз де ти так крутиш ше й на підвісі шо тобі овалу на 32 замало : lol: мені вистачає цілком навіть по Винниці вниз докурчувати. хоча якщо активно їжджу кожен день то і на прямих педалюю на найменшій, але далі швидкість каденсом можна добирати.

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 10:06

AnGeL, та всюди, де їду швидко, бракує. 10та передача, по Пилипцьови можна тупо не крутити під час їзди, бо ніфіга швидкість не набирається : crazy: кручу шо вхолосту, як без ланцюга по відчуттях : lol:

ше, до речі, думав вилку повністю розбірати і штани в чорний колір вальнути + нові наклейки зробити. бо той сіро-коричневий шось ні до чого там не пасує, шо думаєш? : strange:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 12:08

AnGeL написав:всерівно ти вже ступив на той шлях коли червоні ніпельки шприх посатвив)))

ну от більше ніде тої дріботи і не треба ;) то ж не червоні спиці))
AnGeL написав:ну і вниз допедалювати, ти наркоман походу)))

ну а як? хороша, наприклад, пряма, хочеться час хороший показати чи просто адреналіну більше набратись чи остудитись вітерцем, то й крутиш : lol:

просто цікаво спробувати як 34т, а ше цікаво, чи на 34т на 1-2-3ій швидкості суттєво важче буде вкручувати вгору : pardon:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 13:08

BOXER написав:просто цікаво спробувати як 34т, а ше цікаво, чи на 34т на 1-2-3ій швидкості суттєво важче буде вкручувати вгору

а ззаду яка касета стоїть? яка найбільша зірка?

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

19 листопада 2016, 14:36

11-36

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

05 грудня 2016, 12:46

Такс, трохи про обновки

1) винос вже замовив, чекаю той чорний Spank Spike на 50 мм
2) оновив/освіжив гальма, взяв металеві гальм.колодки з радіаторами Shimano і нові ротори до них Shimano SLX RT66 на 180 mm
3) взяв гріпси ODI TroyLeeDesigns
4) заодно трошки оновив екіп, бо старі рукавиці вже почали йти по швах, рішив розбавити червоно-сірі кольори екіпи ядрьоним салатовим : Yahoo!:
по парі до обох комплектів форми, TLD i FOX, і салатові високі шкарпетони FOX, буде яд : lol:

Зображення

Десь в кінці тижня має приїхати з німців винос, тоді повезу до Артура все поставити і прокачати задні гальма, і ше може би десь в сніг виїхав активно закрити рік : beer: : sanki:
Наразі на все решту забив, міняти нічого не планую. Хіба якась цікава сідуха в цікавому кольорі по цікавій ціні підвернеться : lol:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

02 березня 2017, 13:25

скоро весна, скоро сезон, буде яДДДД 8)

Зображення

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

13 березня 2017, 15:57

але файне вото) мінімум деталей, простєйша підвіска, мінімум проблем з обслуговуванням)

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

14 березня 2017, 09:10

ващє тарчанув, коли розбирав її 8) сам не пойняв, шо розібрав так скоро : lol: два підшипника всього лиш : roll: з попередньою рамою наіпався піндос : crazy:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

20 квітня 2017, 11:45

як то модно зараз говорити, "тізер"
я тащусь від того кольору : roll:

Зображення

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

23 квітня 2017, 19:47

так сі тащусь від тих кольорів, шо ше пару фоточоГ закєну
на днях пофоткаю повністю, ще не все готово : ninja:

Зображення

Зображення

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

24 квітня 2017, 00:49

а де наклейок набравісьти?

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

24 квітня 2017, 06:39

cat-yellow написав:а де наклейок набравісьти?

Міша,дурне питання,він ж поліграфічний магнат?нє? : lol:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

24 квітня 2017, 08:34

Sluva написав:
cat-yellow написав:а де наклейок набравісьти?

Міша,дурне питання,він ж поліграфічний магнат?нє? : lol:


хто іво знає, а мо він тіко другує гроші і різні паперово пластмасові хуйнюшки...
хатя апрідільонно в тому є нєкій пазітіф! бо як зберусь собі вєл фарбувати, буду знав, кого прєсувати наклейками : beer:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

24 квітня 2017, 11:56

блядь, кажись я попав : ninja: : lol:
та нє, cat-yellow, зроблю. але то може бути довго))
на плівці особисто я роблю наклейки не в себе, але можу робити любе.

на раму зробив з червоного світловідбиваючого оракалу оригінальний напис Santa Cruz,
+ з білого оракалу плотером вирізали пару логотипчиків компонентів, які на велі стоять і той Heckler,
+ отой напис Syndicate (то тіпа команда сантакрузівських райдерів) просто друк на білому оракалі.

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

24 квітня 2017, 14:07

BOXER, виглядає файнютко!

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

25 квітня 2017, 05:46

cat-yellow написав: бо як зберусь собі вєл фарбувати, буду знав, кого прєсувати наклейками

BOXER написав: але то може бути довго))

Міша,можеш вже починати....мої візитки ото вже 1.5 року як робляться : lol: : evil:
Тему закрито