Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 27 квітня 2024, 09:55



Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Custom №2: enduro KraftStoff X2 
Автор Повідомлення
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
BOXER, а може то просто вінда гавно? : lol: шютка, в мене тоже бували гляки, після того коли виймав телефон шоб пофотатись, то незавжди запускалась страва, але таки вона краща з тих шо є.
і ше, якого "№;% всі так дрочать на той винос? курва, в 8 з 10 райдерів такий винос. він шо, ультра лайт, чи ультра стронг, чи +10 до фетишу? чесно, я навіть і незнаю, але то є так, тупо геть в всіх такий винос. вже тільки по тій причині буду шукати собі інший))))
ну і про пилипець і т.д., + ті всі твої виїзди. я б для початку обкатав все шо є в нас тут рядишком, а в нас є де кататись. тільки з того де я був, то кайзервальд, погулянка, спб на пасічній, траса в брюхах. в всьому є свої якісь сильні сторони, і треба всюди катати шоб нормально себе почувати в горах. на спб класнєйші контруклони, в брюхах купа маленьких вильотів і дропів, на кайзері вузенькі трейли на краю обриву, погулянка шось подібне до спб, але достеменно не скажу, бо був там після дощу, впав, поїхав юзом по болоті 2 метри, і свалив звідтам. ше на тракті є форкросова траса, тоже цікава річ.

бо як показує практика зелі і ксі, в горах треба вміти всьо. хтоь вмів гарно стрибати і літати, але не вмів маневрувати по трейлах, а хтось навпаки, валив вузькими стежками, але боявся стрибати.


06 липня 2015, 17:03
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
AnGeL написав:
всі так дрочать на той винос?

він важкий, важчий за мій попередній Easton на 90 мм, але він супермоцний, а для виноса це важливо + напевно більшість по його брутальному сексі-вигляду любить :-)
ну і по ціні він збалансований. інший, який мене пре - Funnduro поза 1000 грн коштує : crazy: Шукай собі його ;)

За Пилипець і т.п. пишу, бо не маю можливості туди кожних вихідних їздити, таку поїздку (враховуючи роботу і сім'ю) зможу собі цього літа напевно рази 2-3 дозволити і то треба планувати за тиждень-два, а у Львові все таки трохи простіше. А стосовно складності їзди - ну в тому ж Пилипці різні траси, з різною швидкістю можна їздити. В Буковелі кажуть ше кручє, але дороги наразі нема... Роблять...
Ну і у Львові не знаю точних місць, треба дьоргати когось шоб завіз, а в Карпати полюбому їдеш компанією.

_________________
Sad, but true.


06 липня 2015, 18:11
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
BOXER, пф, ти шо, неандерталець? ))) ми в 21 столітті живемо. можу тобі пульути всі жпс координати кожної з трас. або в неділю приєднуйся до зелі з бородачем. та й взагалі в льові в нас взагалі круто, є реально траси на вибір, і то я впевнений що не не на всіх був...


06 липня 2015, 18:18
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
AnGeL написав:
можу тобі пульути всі жпс координати кожної з трас.

давай :)
AnGeL написав:
або в неділю приєднуйся до зелі з бородачем

ці вихідні пас, днюха...

_________________
Sad, but true.


06 липня 2015, 18:23
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
BOXER, ну незнаю, може тобі є як і в робочі дні катати) але то такоє) ща пошукаю і поскидаю точки трас.


06 липня 2015, 18:28
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
парк Погулянка
49.829973, 24.067689 - по моєму початок десь там. не можу достеменно сказати так як там нормально ще не катав.

SBP -
49.793082, 24.093267 - десь в тому місці в лісі буде видно зїзд і дьорти, там і траса починається.

Регіональний ландшафтний парк "Знесіння"
49.844009, 24.056437 - тут десь є така стежина, нею вправо звертаєш і їдеш до оглядового майданчика,

Unnamed Rd
49.874803, 23.999750 - тут заїжаєш в ліс і їдеш стежкою прямо, там побачиш кінець траси. як попасти прямо на початок незнаю, але і так нормально, по дорозі вивчиш трасу.


06 липня 2015, 18:50
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
: beer:

_________________
Sad, but true.


06 липня 2015, 19:09
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
Так як тема про вел, а не шлємак, то для галочки пару фотог : wink:
Помив його після поїздок по йебєнях, помив/почистив ланцюг і зірочки. Самі покришки махав мити : lol:
І скріншот даних з останньої поїздки, максималка 49.8 км/год, реально передач забракло, на середині спуску думав шо ланцюг злетів : crazy: Спускався по грунтовці/щебьонці з невеликими рівчаками. Якби можна було крутити педалі і далі, то 60 км/год. була б не проблема. Підвіска і вилка хавали всі нерівності на ура.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


22 липня 2015, 15:42
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
ну шо, ай ем бек : crazy: 8)
три дні в Пилипці, тіло гудить, кисті і ноги болять, але кайфу повні шорти)))

розпишу трохи тєксту, буде там і про сам відпочинок і про каталку.
але спочатку фотге всі скину на комп і шось повибираю)

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 10:27
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
Ітак, накатаю звітик) Буде багато хвотоГ.

День 1.
Їхали вдвох з кєнтом на його Ниві. Він хотів трохи порисачити собі по бездоріжжю і половити рибу. Я власне на Пилипці покатосити і махнути глянути на Синевир. Нива на газу, розхід правда 15-17л. :%) : lol:
Виїхали субота 10 год, пожрали піцци в Pasta Mia і вйо в путь. Повний балон газу на Укрнафті. В Дубино на WOG дозабили знов до повного. В Сколе скуповувались пивом)

Зображення Зображення Зображення

Зображення

Біля підйомника я був година 15. Взяв абонемент на 10 підйомів.
Трас там є 6, путніх три-чотири, отака карта:

Зображення

Підйомник везе хвилин 20 на верх (гора Ги(е)мба).
Реально на вибір нагорі 4 траси: Романтіка (по складності 2 з 5), Горіллаз (3/5), Капітошка (4/5) і СуперМаріо (5/5).
Першу поїхав Горіллаз. Дуже класна траса, активна, багато спусків, поворотів, контруклонів... Від незнання траси, провтикавши повороти, два рази приліг в траву на бік)
Потім поїхав Капітошку. Закінчується вона на водоспаді Шипіт. Відповідно на халяву ше подивився на Шипіт. Траса ніби складніша за Горіллаз, але реально як-на-мене не така активна чи шо. Багато шляху пролягає через широкі поляни і грунтову дорогу. В одному місці, правда, злазив з велом в руках - жосткий спуск з купою булижників. Перший раз не ризикував спускатись. Треба практика там.
Третій раз поїхав з компанією пациків зі Львова знов Горіллаз. Їхалось вже впевненіше.

Годинка 18 поїхали шукати місце для намету. Їхали-їхали, проїхали Ізкі, Керечин і от там за ним дуже класне місце біля річки виявилось. Там і вирішили отаборитись і розводити вогень. Смажили мнєсо/ребра, які підгоутвала і намаринувала моя дбайлива жона 8) : beer:

Зображення

Краєвиди

Зображення

Зображення

Зображення Зображення

Зображення

А тут можна побачити наскільки працювала вилка на Капітошці (по рожевій резинці на нозі), сантиметрів 10-12 пробивалась.

Зображення

Перші карпатські болота на велі

Зображення

Шипіт (як на мене безпантовий якийсь водоспад, я так і не зрозумів в чому його фішка і чому всі туди ломляться...)

Зображення Зображення

Місце ночівлі

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Нажерлись і вйо спати, вирубались година 22...

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 15:45
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
День 2.

Під ранок в наметі було відчутно холодно, довго не спалось, в 6 ранку повставали : shock: Шо мені зооовсім не характерно : lol:
Пофоткали схід сонця з-за гір, підігріли хавку, зібрали намет і шмотки і година 9 рішили їхати на Синевир.
Ранкові хвото

Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення


В Міжгір"ї (райцентр) залили ше 15 літрів газу на ноунейм заправці і вйо на перевал.


Зображення

Зображення

На перевалі поторчали, посьорбали досить-таки-нічьо кави і тут "не зміг він всидіти на місці" (с) мені захотілось спуск по перевалу провести не в Ниві, а на велі.
Такий кааайф, максималку вкрутив 60 км/год., потім зліпимо якесь відео, залию.

До Синевира дорога через село Синевирська Поляна, не дорога, а напрямок, пздц просто : facepalm2: Легковим машинам я зовсім не рекомендую туди пертись. Просто шкода машини і нервів.
Саме озеро було зовсім не синім, а зеленкуватим :) Трохи хвотог.

Зображення Зображення

Зображення Зображення

В місцевій колибі вирішив спробувати "банош", не припер зовсім, каша з задубілими шкварками за 30 грн : crazy: : lol:

Зображення

Вертаємось в Пилипець, по дорозі в гості до ведмедів і скупнутись.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Кусок дороги, який зсунувся : crazy:

Зображення

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 16:06
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
На підйомнику в Пилипці я був година 14:30. В запасі 7 спусків, хотів побільше зробити в той день.
Вирішив попробувату ту простеньку трасу Романтика. Це ппц, а не траса, таваріщі : facepalm2: : crazy: : lol: Нема сильно швидкісних спусків, йде по серпантину на ширину дороги для машини, але вся всипана жестяковими каменюками і грубою щебьонкою, по кистях і руках віддає неймовірно. І так біля 4 км. спуску : facepalm2: Кайфу і екстріму ніякого, одна мозгокистейобка. Не рекомендую цю трасу нікому.

Далі два рази катнув Горіллаз, яка походу стала моєю улюбленою. Просто кайф по ній їздити. Продумана до деталей. І швидкість і повороти і спуски і рульожка поміж деревами...
Послухавшись порад пациків, підспустив колеса і поїхав на четвертий спуск. Не проїхавши і метрів 200 мене в простенькому повороті зносить в траву - колесо не повернуло. Думаю шозанах : crazy: : confused2 Дивлюсь - пробюите і спущене в ноль :%) : ( Абідно, каталка на сьогодні закінчилась передчасно. Добре, шо до підйомника було недалеко, догріб і спускався вже на ньому. Єдиний плюс - бомбезні краєвиди.

Внизу пробував накачати колесо - було чути шо дета шипить, прокол таки. Ремнабір (латки і т.п.) я то мав. Але переживав шо могло просто порвати камеру об камені, тому купив в магазі там на місці Мішеліновську (останню) камеру і поїхали знов на наше місце ставити намет, затарившись по допозі пивком.

Прокол виявився маленький, наліпив латку та й все. Камера буде на запас.
Година 23 - атбой.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 16:15
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
День 3 (понеділок).
День від"їзду, але в мене ше три спуски в запасі :)

Зображення

Зображення

Збираємо манатки і в 10 ранку (підйомник з 10ої) я стою в черзі на підйомник. Переді мною купа парапланеристів на змагання піднімались : facepalm2:

Зображення

Зображення

Їду першою Горіллаз.
Другу - таки долаю внутрішній опір і валю на чорну СуперМаріо. Ну шо сказати, біля половини траси я лазив з велом в руках : lol: Чисто ДХшна траса, яка потребує моцних навиків і хорошого знання траси. Просто так туда пертись нема чого, бо можна покалічитись.
Ну і на закуску третю валю знов Горіллаз. Шикарна траса. Потім запіляєм відео, подивитесь.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Година 13 виїжджаєм на Львів. За Воловцем на трасі на Укрнафті заправляєм біля 30 літрів газу і вйо.
В Сколе заїхали у Вівчарик пожерти. В Синьовидному на стику річок Опору і Стрия зупиняємось скупатись і покидати вудку (для галочки суто : lol: )
У Львові підхавали в Pasta Mia канєшно шо.


Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 16:43
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
Фініш. Сьогодні на роботу, працювати ніх не охота : lol:

Суто з мого досвіду, мож комусь (на лісапєдах) пригодиться:

- захисту бажано мати побільше, він там не завадить.
в мене фул, рукавички і налокітники були. ше би шось на ноги (голінь), воно не так для/від падінь, як від всяких інших коцок і ударів. в мене нижче колін обдерті ноги, хоч і не гримався моцно ніде.

- їхати треба мінімум на 2 дні з ночівлею. Все таки біля 450 км. туди-назад.

- вроді катають на хардтейлах, але я не знаю як))) реально вилка пробивалась на 12-13 см., тому менше 140 бажано не мати)))

- для себе вирішив зробити на наступний сезон такі апгрейди: ширший руль (на 10 см +/-), пневмопідсиділ (ібо свій опустив в сам низ і то деколи заважало сідло) і захисти коліно-нога типу таких:

Зображення

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2015, 16:48
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
Міша, нагадай, яку частину сцилки з ютуба закидати, бо не магу відоси запостити : crazy:

_________________
Sad, but true.


16 серпня 2015, 17:01
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
кароч епопея з чорним шоломом підійшла до завершення, продав я його : lol: завеликий був. і важкий.
рішив покурити амазон - згадав, шо кєнт в NYC живе, взимку приїде - підібрав собі інший варіант, Bell Stoker в біло-срібній розколірці, за дуже хорошу ціну...
буде для міста і лайт-покатушок. хоча їзда у фуллі це тєма, ні вітру не чути, ні шуму... : roll:
отакий

Зображення

Зображення

інші фото під спойлером

Зображення

Зображення

Зображення


ну а по велу шось ніяк нема можливості вибратись у Львові/біля Львова катнутись... але ше до закриття сезону махну в Брюхи і Сихів, розвідаю шо там і як)

_________________
Sad, but true.


22 вересня 2015, 17:39
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
шолом бімба, але важай з ним, там вентиляція і продувка дуже потужна, тому в відносно холодну пору одівай підшлемник, а то продути голову на раз-два можна...


23 вересня 2015, 05:15
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
ги, ок, не знау. а покаж підшлемники якіта - ніколи ними не цікавився...

_________________
Sad, but true.


23 вересня 2015, 09:40
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
а я хз, гугли, бо я невкурсі... Барадач такий має, і сходу продув бошку...


25 вересня 2015, 08:38
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Custom №2: enduro KraftStoff X2
бидолага)))

_________________
Sad, but true.


25 вересня 2015, 11:38
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB