Switch to full style
Відповісти

Засоби захисту байка від крадіжки

16 травня 2014, 20:08

Актуальне питання для багатьох.
Кому цікаво, продаються по хорошій ціні досить хороші замки: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 3&t=170139

Re: Засоби захисту байка від крадіжки

18 травня 2014, 18:38

Я продовжую вивчати дане питання, прийшов до висновку, що найпотужніший таки U замок, але ті крептоніти, зокрема той що в темі пролається, відкриваються дуже легко, деякі моделі просто до маразму доходить, відкриваються корпусом від кулькової ручки, абуси в тому плані самі надійні, ну або крептоніт але ті з дорожчих, там вже ніби той баг пофіксали. Ланцюг зручніший, зважаючи на те, що у нас велопарковки деякі на висоті 30-40см від землі, U-продібним в даному випадку можна прижіпити хіба колесо : P А ланцюгом вже зручніше. Я собі напевно візьму в екшн-байку абусовський ланцюг на код, не треба ключі возити, а ще може загубитись, ну і секретність кажуть ніби більша, порівняно з замком на ключ, який можна відкрити відмичкою, хоча і кодовий можна розгадати, але на то треба трохи часу. Але як ще кажуть, якщо купив собі замов на велосипед, починай по трохи одразу збирати на новий велик. Про тросики я вже навіть не говорю, тупо перекусуються кусачками маленькими, для ланцюга навіть 7мм каленого потрібно вже великий болторіз, або хоча б гідравлічний. Найкращий захист - це не залишати велосипед ніде без нагляду.

Re: Засоби захисту байка від крадіжки

12 червня 2014, 13:13

цікава статєйка і відео: http://dyak.com.ua/2014/06/11/porady-do ... t=FaceBook

phpBB [youtube]


phpBB [youtube]

Re: Засоби захисту байка від крадіжки

12 червня 2014, 18:29

Fobos написав: але ті крептоніти, зокрема той що в темі пролається, відкриваються дуже легко, деякі моделі просто до маразму доходить, відкриваються корпусом від кулькової ручки,

там треба барати з плоским ключем,з ними така штука не проходить

Re: Засоби захисту байка від крадіжки

08 серпня 2014, 07:14

Їжджу на роботу на вєлі. Парковка умовну внутрішня, але всерівно купив собі
Зображення

Re: Засоби захисту байка від крадіжки

21 жовтня 2014, 13:42

Rules, прайс?
Відповісти