Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 квітня 2024, 15:41



Відповісти  [ 207 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі
RockRider 8.1 Culibin Edition 
Автор Повідомлення
Партізайнен
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1072
Звідки: ферма Top Gear
Вік: 31
Ім'я: Богдан
Авто: ноги
Номер: 11
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
в мене в сестри на лісапєді з заду вібрейки, думаю над тим може то заінсталити ЗДТ : confused2 : twisted: але то ж потрібно супорт і всі діла... : Search:


13 липня 2014, 18:58
Профіль ICQ Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
konsperant, то потрібно супорт, колесо з кріпленням під ротор, і кріплення на рамі під супорт.


13 липня 2014, 21:43
Профіль Догори
Партізайнен
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1072
Звідки: ферма Top Gear
Вік: 31
Ім'я: Богдан
Авто: ноги
Номер: 11
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, кріплення на рамі ен рпоблема, приварю при потребі, але чи воно варте того.... : no:


13 липня 2014, 21:49
Профіль ICQ Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
konsperant, : fool: савсєм бальной штолі : strange: краще купи нормальні вібрейки та й по всьому.


13 липня 2014, 21:54
Профіль Догори
Партізайнен
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1072
Звідки: ферма Top Gear
Вік: 31
Ім'я: Богдан
Авто: ноги
Номер: 11
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, та чо, на своїй попередній рухляді я задні гальма робив асабіста, відрізав з поганої вилки підкову з кріпленням вібрейку, приварив собі на зад, б онебуло ніяких гальм і нічо, їздив, а на сесті роверику нема кріплення під диск, ї і так влаштовує, тому кулібнічати з ним не бачу змісту, для себе б ще потрудився б над тим, а так гра не варта свічок...


13 липня 2014, 22:05
Профіль ICQ Догори
Партізайнен
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1072
Звідки: ферма Top Gear
Вік: 31
Ім'я: Богдан
Авто: ноги
Номер: 11
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL написав:
konsperant, савсєм бальной штолі краще купи нормальні вібрейки та й по всьому.

так не цікаво : crazy: кастом рішає : twisted:


13 липня 2014, 22:06
Профіль ICQ Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
короче во якась такаво фотка з тим новим сідлом : facepalm2:
Зображення

хоть мені на ньому цілком зручно, але навіть на фоні підсідельного штиря воно виглядає маленьким і вузьким. я вже не кажу нічого про те, як псує вигляд велосипеда такий довгий штирь, але шо поробиш, я не винен шо маю такий зріст. хоча так я їжджу не завжди, іноді, коли завідомо їду кудись в ліс, десь трошки пострибати, то опускаю сидіння значно нижче, і вигляд суттєво міняється. висновок - треба помаленько шукати раму на 29 колесах : facepalm2: і ше один висновок - точно не чорну. я по 2 хв витрачаю кожного ранку шоб протерти раму від пилу та бруду :%)

і ше маленький нюанс: в ролі захисту рами від ударів ланцюга, використані найдешевші гріпси за 10 грн : lol:


14 липня 2014, 21:37
Профіль Догори
VAG то є VAG
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 118
Звідки: Львів
Вік: 38
Ім'я: Роман
Авто: VAG Passat B4 2.0
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
а передні гальма де? як ти гальмуєш???

_________________
Япи - атстой


15 липня 2014, 14:56
Профіль WWW Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Rules, нема передніх гальм : facepalm2: гальмую тільки задніми. для передніх гальм треба втулку з ротором, купувати нове говно, таке як купив на зад, не бачу сенсу, а нормальна втулка на промах, коштує +/- 400 грн, + обід + спиці, одним словом одне нормальне колесо коштує 700-800 грн. то для мене, грубокажучи, піде пів квітневої зарплати на одне колесо, або вся на 2 : lol: тому наразі їжджу так : cry:


15 липня 2014, 15:07
Профіль Догори
VAG то є VAG
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 118
Звідки: Львів
Вік: 38
Ім'я: Роман
Авто: VAG Passat B4 2.0
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
та хоч v-brake якісь бу постав. заднім ефективно і не погальмуєш

_________________
Япи - атстой


15 липня 2014, 15:11
Профіль WWW Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Rules написав:
та хоч v-brake якісь бу постав. заднім ефективно і не погальмуєш

а то я і без тебе не знаю, шо задній малоефективний : lol: але розумієш, жизнь це є вещь, яка може призвести до такого, шо от ти збираєш типу бюджетний ровер, і в один прекрасний момент розумієш, шо ні на рамі, ні на вилці нема кріплень під вібрейки, взагалі-зовсім : facepalm2: ба більше, навіть задні гальма на рамі передбачені тільки гідравлічні : facepalm2: а коліс, до яких можна прикрутити ротор і встановити дискові гальма, в тебе нема : lol: і приходиться кататись як лох, з одним заднім тормозом, так як в магазині було тільки заднє, з кріпленням для ротора. я взагалі то хотів спочатку перед зробити, але гальма треба було вже і бігом, їхати в львів, чи шось замовляти, не було можливості... тому наразі так. але вже переднє колесо буду збирати людське з норм втулкою, і одразу і тормоза передні встановлю.


15 липня 2014, 22:34
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Значить на вихідних я таки наважився і пофарбував руль в чорний, заодно запшикав шатуни, і купив кончене переднє колесо з різьбою під ротор. пізніше сфоткаю. тепер питання в наступному: руль став виглядати дуже мрачним, весь чорний-чорний, і його треба якось розбавити червоним і білим кольорами.

варіанти гріпсів:
1
Зображення
2
Зображення
3
Зображення

і + буду міняти боудени на нормальні, зараз стоїть шопопало, от і з їх кольором тоже докінця не визначився, білі чи червоні...

ану прикиньте, підкажіть як буде цікавіше...


05 серпня 2014, 07:24
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
продай мені раму!!!! : evil:

_________________
[b]storm is coming[/b]


05 серпня 2014, 07:33
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Sluva, я вже маю клієнта на цілий ровер взборі, за 1.5к, тому я вимушений тобі відмовити :)


05 серпня 2014, 08:23
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
дякую за купу порад : lol: я сьогодні роздивлявся свого коня, і рішив шо краше буде червоні гріпси №3, і білі кожухи, тільки от з самими кожухами не визначився. комплеки реплки джагвайр по 130 грн мене не дуже влаштовують, бо дорого, і бо тросики я маю вже круті, ті з комплекту мну нетреба, тому думаю шо таки треба буде розкошелюватись і купувати по метражу оригінальні, але там ше треба вибрати модель, бо ціни варіюються від 15 до 70 грн/м : facepalm2:


06 серпня 2014, 22:12
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
як і планував, прикупив нормальні людські боудени. реально не чекав від них такого ефекту : shock: правда не обійшлось без нюансів, я переплутав довжини необхідні, гальмівного мені треба було 2 м, а для переключателів можна було й менше, в підсумку я купив для переключателів 2 м, а гальмівного 1650мм, бо такий кавалок продавався за 40 грн, і так як мені бракнуло гальмівного, і був в надлишку інший, подумав шо можна на передні гальма дати боуден перемикачів, але стався трабл, тросики я кпив товсті на гальма, 1,5мм, поліровані і всяке таке, і він сволоч не вліз в той боуден, довелось ставити старий тонший тросик. і з горем пополав, і паскудним почуттям на душі, шо не всьо по феншую, зібрав я ровер, і тепер він виглядає якось так...

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

ну і ше похвалюсь, купив в Зіні каліпер авід вв7, і встановив передні галмьма, відповідно докупивши те паскудне колесо з різьбою під гайку адаптер, оскільки коліс з втулкою під 6 болтів в районі нереально знайти : facepalm2: але вроді попідтягував спиці, і ніби їздить, на сезон можливо вистачить. і фото сідзення.
Зображення
Зображення
Зображення

наразі ще залишилось докупити червоненькі педалі, і гріпси, і думаю на цей рік з нього буде достатньо. хіба може ще задню перекидку якусь трошки кращу поставлю... а вже за зиму треба збирати на новий вілсет і трансмісію, а то винесе не менше ніж 2к, як не крути : facepalm2: при тому шо бюджет того шо вже є, складає 4400 : ROFL:

ага, і ледь не забув, в планах трошки перетрусити вилку, витягнути одну пружину, поміняти масло на ... на веретьонку : lol: дешево і сердито, + перевірено багатьма райдерами, і заодно підточити голку масляного демпфера, шо має збільшити діапазон регулювань.


16 серпня 2014, 08:59
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Перекидка задня крутєйша :D


16 серпня 2014, 09:34
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Fobos, ти не повіриш, але після заміни боуденів, вона працює практично безвідмовно, чітко і без затримок перекидає ланцюг на всі 7 зірочок. правда я її відразу як купив, доопрацьовував, молотком трошки сильніше склепав місця шарнірів, тим сами більш ніж в двічі зменшив люфти, які там були присутні :) а купив я її бо немав при собі більше грошей, коли був в магазині, а треба було любу, аби їздити, і відповідно поки ця їздить, якось не переймаюсь тим шо вона разом з шатунами є найгіршими запчастинами на тому ровері :) та й впринципі там кращих і небуло толком : lol:


16 серпня 2014, 10:23
Профіль Догори


З нами з: 13.11.2013
Повідомлень: 14
Ім'я: Сергій
Авто: vw
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL
шо за резина і скіко дав?


19 серпня 2014, 09:27
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
SeRhIy0103, на попередній сторінці є, і на фото видко надписи :) але для тебе дублюю: Kenda Small block eight, купив в себе в гусподарському маґазині по 100 грн за кулко. В неті бачив такі продають по 110-120. ніби і непогана, але як зауважували "правила" : lol: на швидкості поганеький контроль, в чому я сам пересвідчився. також мені трохи бракує більш агресивного бокового протектора, оскільки з такого довгою вилкою кастор переднього колеса немаленький виходить, і при повороті керма колесо під дуже гострим кутом ковзає по траві, пилюці і дрібному гравію, через що я кілька раз ледь не навернувся. зате по асфальті зацеп дуже хороший, що особливо відчув після того як встановив нормальні гальма. ну і до плюсів можна віднести мякий борт, і непоганий накат.


19 серпня 2014, 10:12
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 207 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB