Switch to full style
Відповісти

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 16:00

Topper, тяжко пояснити : lol: їдеш по Кульпарківський в сторону Лукойлу, недоїжджаючи до заправки поворот направо в дєбрі, їдеш-їдеш пару км., проїжаєш перший кооператив, їдеш далі, туда заїжаєш. а там дзвониш Валєрі.

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 19:28

BOXER написав:Topper, тяжко пояснити : lol: їдеш по Кульпарківський в сторону Лукойлу, недоїжджаючи до заправки поворот направо в дєбрі, їдеш-їдеш пару км., проїжаєш перший кооператив, їдеш далі, туда заїжаєш. а там дзвониш Валєрі.

то як на виїзд з міста чи шо?

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 20:42

Topper, ну глянь координати по гуглмапсу - все стане ясно . Принаймі ,коли треба повернути з Кульпара на танкодром : lol: : ninja:

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 22:09

не танкодром, а "лінія інструментального контролю люфтів та стану ходової частини автомобіля, плей-детектор з функцією пошуку шумів"! Європейці, блєаць!

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 22:27

gribkoff777, оце сказонув... Це як «Якщо написати на машині« Я поганий водій, який намагається швидко їздити на гнилому корчі, який толком і гальмувати не може», вийде довго і незрозуміло. Можна відразу коротко написати - стрітрейсер!» : twisted:
8) : lol:

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 22:49

Topper, так, я ж написав - перед заправкою лукойл, не доїжаючи до кільця метрів 200.
але полюбас дзвони наперед, там жива черга :)

Re: fest GARAGE

11 лютого 2014, 23:31

BOXER, сенкс : good: та я не спішу, вроді нема потреба : priest:
Відповісти