Відповісти

Re: Подяка хлопакам за допомогу

19 листопада 2013, 19:13

gribkoff777 справжній товариш...Я також хочу приєднатись до подяки Тарасу і ще додати подяку дружині його Юлі за домашнє завдання
Р.С. Vusiko я теж собі таке заготовив сьогодні,правда не в баклажці

Re: Подяка хлопакам за допомогу

19 листопада 2013, 20:06

Vusiko написав:Шановні товариші, хвилинку уваги! Дозвольте скористатися нагодою і доземно уклонитися шановному товаришу gribkoff777у. Даний чоловік в моїй памяті буде занесений на пядестал самих шанованих мною людей. Користуючись виділеним регламентом, хочу побажатиданій особі 1000 років життя, щоб його доброта і щире серце несли ще довго-довго промені добра у цей буденний сірий світ. Шановний пан Тарас, сьогодні, не зважаючи на ознаки полумя в авто, без пічки в такусиру і пронизливу погоду привіз те, без чого цей вечір не був би вечором Українського футболу. І не тільки привіз, а й доставив до самого підїзду, незважаючи на сотні кілометрів за спиною і жінку, яка чекає дома за вечерею.
Отже, підсумовуючи вище сказане, буде направлена петиція у вищестоящі органи, з прохання присвоїти пануgribkoff777 позачергового звання. ДЯКУЮ!!!

бІЛОЧКА...

Re: Подяка хлопакам за допомогу

19 листопада 2013, 20:07

gribkoff777, : facepalm: : lol:
Пиво заєбісцє : good: : good: : good:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

19 листопада 2013, 20:59

Vusiko, Этапяць! : megalol:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 15:27

Vusiko, ну ти видав : D

ну і принагідно я щиро подякую Тарасові, незважаючи на сильну зайнятість, за порішання чудового інструменту по чудовій ціні : good: : vodka:
Myself: Boxer, : poster_ban:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 16:49

Дякую, HRdrive за медовуху, а BOXER за доставку 8)

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 19:00

Щіра падякував партайґеноссе Sluva за поміч у евакуації автамабіля з пункту перетяжки шкірою предметів інтер'єру : beer: : beer: : beer: : beer: : beer:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 21:46

gribkoff777 написав:Щіра падякував партайґеноссе Sluva за поміч у евакуації автамабіля з пункту перетяжки шкірою предметів інтер'єру : beer: : beer: : beer: : beer: : beer:

Це був неоціненний досвід керування 2109 : D

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 21:49

Sluva, : facepalm: і як відчуття? : D

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 22:01

Myself написав:Sluva, : facepalm: і як відчуття? : D

Ти мене хочеш спровукувати на картку? : lol: якщо чесно то ...... але після 5хв я відчув якийсь збочений кайф : Yahoo!:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

20 листопада 2013, 23:37

Sluva, : pardon: : beer:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

21 листопада 2013, 05:24

Sluva написав: але після 5хв я відчув якийсь збочений кайф

отож бо й воно! Щось є в тих ВАЗах! : D : facepalm: : aiwan-offtopic:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

21 листопада 2013, 12:18

gribkoff777 написав: Щось є в тих ВАЗах!

Мабуть я плюсанусь... 8)

Re: Подяка хлопакам за допомогу

21 листопада 2013, 15:35

niama, доречі, вкотре дякую за обезбаглювання (часткове) зубили : D : facepalm: : facepalm: : facepalm: : beer: : beer: : beer:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

23 листопада 2013, 16:24

дякую НЯМІ за пофіксання сигналки і консультації по датчику палива і крісла-качалки;)))

Re: Подяка хлопакам за допомогу

23 листопада 2013, 22:51

Бодя, наздуровлє : D

Re: Подяка хлопакам за допомогу

25 листопада 2013, 11:51

Значить так:дякую Єловкоте і його пусіваген за поїздку в Кийов на революшн:)!!! Мужиги він сука справжній фюрер:)дякую зеля,анджел,славіксливазубадьор,тараскінгрібкоф за зупавундербаре компанію:)було круто! Теж приємно було познайомитись з майселфом, з тарасом вже зналися.
П.с.міську сорі за колу на задньому сидінні:(

Re: Подяка хлопакам за допомогу

25 листопада 2013, 11:58

Бодя, : friends: : beer: : Yahoo!: : bayan: : bayan: : bayan: : rockstar: : rockstar: : rockstar:

Re: Подяка хлопакам за допомогу

25 листопада 2013, 12:13

Бодя, + стотищ!!! компашка зібралась весела, поїзда супер, ферер воістину фюрер!!!

Re: Подяка хлопакам за допомогу

25 листопада 2013, 14:02

gribkoff777, AnGeL, кукуджамба ...)))
Відповісти