Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 22:54



Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 201 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі
"Мультік" жовтого коте :) 
Автор Повідомлення
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення "Мультік" жовтого коте :)
Чет, 23 серпня 2012, 16:28

Почалася історія 3 дні тому :)
Я - екс-власник БМВ і "власник" (бо авто для дружини) Мікри з кермом з квіточками, навіть не думав купувати авто і побачив, що продається Т5 в комплектації "Мультиван" із салоном Атлантіс.

Подивившись на авто вживу з технічно підкованою людиною - я зрозумів - МОЄ! а людина підтвердила - "бери!"

На даний момент "Мультік" вже вдома.

Їхав зі Львова - одне задоволення. Хочеш 60, хочеш 150. ДОсить шустрий.

Мотор 1.9 чіпований до 140 коней.

Я і дружина задоволені ппц! А дитина мультіки дивиться не хоче навіть з машини вилазити.

Попередній хазяїн - Віталік. Дякую йому! Ніхто не вірить, що Мультіку 8 років, всі думають, що новий.

По дорозі додому:
- купили в BOXER-а захист картера і коврики на перід на зиму
- купили масло, дякую Тарасу gribkoff
- відвідали монастир і освятили авто.

Далі буде :)

В планах? Поставити на облік, поїхати у відпустку на моря, кататись і отримувати задоволення!



14 листопада 2013, 14:43
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
П'ят, 24 серпня 2012, 12:16

"Ітого", що було зроблено/куплено:

- Куплений (ще не встановлений) захист двигуна: 600 грн
- Куплені коврики на перід: 200 грн (вже в авто)
- Масло (Aral 5W-30 Longlife III) 2 каністри по 4 літри: 680 грн
- Фільри (всі Knecht):
* Повітряний: 130 грн
* Паливний: 400 грн (завтра буду встановлювати)
* Масляний: 86 грн

+ докуплена головка на 18 (KingRoy) за 9 грн.
+ в процесі заміни масла довелось замінити болт зливного отвору, був куплений оригінальний болт від Спрінтера за 20 грн.

Сума загалом: 2125 грн.

Сам в гаражі сьогодні замінив масло + фільтри (коім паливного).
Заавтра: установка захисту + паливного фільтра

По машині - знизу все сухеньке, ніде ні потьоків ні натяків на "щось не те". Все якраз так, як має бути.

Настрій: задоволений


14 листопада 2013, 16:47
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Нед, 26 серпня 2012, 23:31

Cьогодні були в Тернополі і назад через Золочів.
Кліренс дозволяє йти тудою без проблем, але гармошки трохи задрали...

Загалом пробігав вже біля 550км. Із вражень - суцільний позитив, розхід по трасі біля 6 літрів.

Керованість добра, пасажири (сім'я) задоволені дорогою.

Назад попав в грозу ппц %)

В Зборові на КПП зупинили мене за перевищення реально їхав всюди 80-85 і на "50" тупо не відтормозився запропонував відразу "20 грн на каву і я поїхав",- не погодились, тому були поетапно послані найух згідно пункту 12.10 і я собі поїхав далі

Загалом, Мультік маладцом! А висока посадка водія після напів-лежачого положення в Бумері - це ппц яка круть!


14 листопада 2013, 16:48
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Чет, 30 серпня 2012, 15:09

Сьогодні поставив на облік.

Кошторис: 2083 грн в касу + 700 грн за допомогу, щоб я нікуди не ходив, не стояв, не писав + 100 ує за симетричний номер, який вибрала дружина = 3595 гривень. Часу витрачено 20 хвилин - як в Грузії : facepalm: : D



14 листопада 2013, 16:49
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Пон, 03 вересня 2012, 08:50

На даний момент авто відбігало понад 2 тис. км.
Зараз ми всім сімейством в Криму.
Вчора махнули майже 1400 км.
Розхід 7,5 при режимі 90-140 зі всіма включеними кліматами

Все працює, як швейцарський годинник.
Одне зауваження - не подобається мені робота задніх амортів, мабуть після поїздки підуть під заміну.
Плюси авто: динаміка (за рахунок прошивки), шумка, куча кліматів (особливо в секції для пасажирів, що дозволило не переживати про те, що взаді їде дитина 1,5 місяці), висота, кліренс (колійність? нє, не чув), мультиванівське світло

Задоволений


14 листопада 2013, 16:50
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Пон, 10 вересня 2012, 10:07

Закінчується відпустка, вертаємось додому, заглянули вгості в Київ, авто на даний момент відбігало вже більше 3тисяч км і вже є перші історії із розряда :facepalm під назвою "йо...ний київ і його водії"

Коротко: київ-одеса, 7км до києва, ті "сталічниє" всі, як варіяти о 8 ранку летять на роботу, трудоголіки срані... тут пелетон різко тормозить, швидше за все, бо попереду на розвороті аварія (в бочину завалили сівіка, такого, як у пана адміна), я, тримаючи дистанцію, нормально відторможуюсь і О КУРВА! ЄБСЬ і мої діти плачуть, бо один із трудоголіків на авео взаді ворон рахує...

Результат: всього по трохи... вмятина на ляді, тріснутий бампер, задня фара і примяте трохи праве крило + царство небесне парктроніку.

Діти живі здорові, бо всі були пристібнуті - це головне!

Наслідок: ДПС, страхівка...

Подяка: пану "Vexler"-у за надання консультацій, тим паче, що моє авто мало страхуватись у нього, але застрахувалось в АХА, бо не встигав перед відпусткою...

Далі буде: завтра валю до Львова оформляти страховий випадок.

Зараз їду трасою Київ-Чоп вже пасажиром, бо тесть за кермом і думаю, як водій я Києва не любив і не люблю... Добре, що діти ціли, все інше ся зробе.


15 листопада 2013, 13:22
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Чет, 11 жовтня 2012, 14:42

Давно ніц тут не писав.
Що нового:
замовляв з Аллєгро счеплення, не привезли, бо: то завтра, то не знаю чи грошей вистарчить, то на другий тиждень... і так майже місяць. Мені хоч і не горить критично, але відношення до діла шось на альо... Мало бути за 3600 у ЛЬвові. В результаті найшов на Аукрі таке ж ще й у Львові за 4000, сьогодні поїхав, забрав, заодно побачив Андрюху (Leito) і купив людям комп в нього, Антоху (bossjara) і забрав сестри зремонтований телефон. Обом дякую.

Фафакнув Тарас-у і Вусіко по телефону.

Буду ставити цього або наступного тижня счеплення.

Нараз пробіг більше 6к. Нічого ще не робив і в планах, крім счеплення, задні стойки амортизаторів (треьа перевірити, чи то дійсно вони, бо шось не дуже подобається робота задньої осі, хоча нічого критичного).

Сьогодні бачив у центрі ЛЬвова чудо Т5 з такими ж (крім однієї останньої букви) номерами. Але в нього темно-синій, а в мене світло-синій. То ж не плутайте.

З моменту покупки Мультік побував в Криму, Києві, Карпатах, на Волині, у Львові (кучу раз).

Розхід зараз в межах 6.5-7.5 траса, 9 місто, 8 змішаний. (багато прогріваю)
Покупкою задоволений (а дружина тим більше, бо якщо раніше на Бумері літав 140-180 і то було нормально, то зараз суну собі 100-120, дуже рідко 140).

Сьогодні один мудак з поворота виліз на Москвичу, довелось вкотре переконатись, що гальма працюють добре, АБС теж!


15 листопада 2013, 13:23
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
П'ят, 12 жовтня 2012, 18:33

Потрохи рухаємся вперед по ДТП :)
Вчора забомбив страхову питаннями, сьогодні зателефонували і назначили в понєдявек зустріч з експертом (наразі його ім"я ще невідоме), але сказали, що в понеділок мені зателефонують.


15 листопада 2013, 13:26
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Вів, 23 жовтня 2012, 18:15

Сьогодні придбав нову зимову резину (дякую cdrom): Nokian Nordman RS (215/65/16). Свіжачок :) 37-ий тиждень 2012 року. Прайс 3600.


15 листопада 2013, 13:27
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Пон, 29 жовтня 2012, 22:55

Купив сьогодні диски за 200ує від БМВ
Купив домкрат за 400 грн (дякую Андрію Boxer)
Купив масло Aral 5w-30 Longlife 8л + 2л масла Aral 75w-90 до коробки = в сумі на 984 грн. (велике дякую Тарасу gribkoff)
на нові диски вдів нову резину за 200 грн, всьо побалансували і в кульочки запакували

Vusiko, вибачєй, не звонив, бо мав похресника маленького в авто (я його до лікарні возив)


15 листопада 2013, 13:28
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Вів, 30 жовтня 2012, 13:02

тільки що перезувся на подвір"ї
підкатний гідро-домкрат - це мега річ! Ще раз дякую Боксеру!

фото на нових дицках трохи пізніше


15 листопада 2013, 13:29
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Вів, 30 жовтня 2012, 15:00

Зимові колеса на авто, літні помив-відмив і в сарай до весни



15 листопада 2013, 13:35
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
П'ят, 02 листопада 2012, 11:13

Епопея зі страховою продовжується.
Майже 3 тижні тому авто оглядував експерт.
До цього часу мені суму відшкодування не повідомили.

Намагаючись отримати інформацію, я почув "звоніть сюда (ХХХ)-ХХХ-ХХХХ".

Для довідки: я туди ((ХХХ)-ХХХ-ХХХХ) вже намагався тиждень тому зателефонувати, там спочатку автоматичне меню, потім підняли трубку і мені сказали, чекайте на лінії і :facepalm кинули трубку. Після цього намагався зателефонувати ще кілька разів (щоразу очікуючи, що хтось підніме трубку, але безрезультатно, а кожен такий раз - це $$$ бо після відповіді автоматичного меню $$$ за дзвінок починає разуватись). Коротше кажучи, побачивши, що я спустив безрезультатно біля 50 грн намагаючтсь дозвонитись - я на то забив (і став дуже злий).

Тому після отримання відповіді "звоніть сюда (ХХХ)-ХХХ-ХХХХ" я їм пояснив, що і до чого, а також дякуючи Віктору (Vexler) та експерту (який робив огляд і за $ мене проконсультував, що робити, в разі, якщо .... ) описав їм в трьох словах сценарій розвитку подій в разі, якщо вони і надалі будуть тупити...

Після цього вони почали шуршати трохи... Відкрили в себе всю інфу, сказали, що на даний момент вони визначають суму збитків і попрохали, щоб я перетелефонував через тиждень.

Проконсультувавшись знову з Віктором (Vexler), вирішив почекати до четверга і в пятницю запускати план Б


15 листопада 2013, 13:36
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
П'ят, 02 листопада 2012, 14:39

з цивілками нереальна жесть
особливо всякі лєві страхові, як Лафорт.... вони дають на 100 грн дешевшу цивілку (то такі страхові, які тримають свій автошрот на дорогах, обклеєний написами "СТРАХОВКА"), от всякі і купують страховки на місці... а інші страждають потім...

Той Лафорт написано, що офіс має у Львові, а по факту - в тому офісі про ту СК ніхто навіть не чув, тільки одна якась тьотя "Марія Бальо (представник)", яка тільки морозитись вміє і нічого не рішає і не знає...

Кароче веселуха :)

Пидздити треба і ті страхові компанії і тих, хто продає їхні страхівки, і тих хто купує!


15 листопада 2013, 13:37
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Суб, 03 листопада 2012, 22:33

Вчора ввечері трохи пошаманив з капотом і картонкою матеріалом для решітки радіатора (купував за пару гривень в буд матеріалах). Фото нижче.

Результат: швидше прогрівається на ходу і трохи повільніше остигає.



Наразі (прямо зараз) ведуться роботи в гаражі по заміні щеплення. (знятий підрамник з ричагами, піввісі, злитий антифриз). Робимо все по мануалу (тиць).

Наразі з того, що побачив - проситься заміна стойки стаба.

Також в планах - зняти впускний колектор і прочистити його, а також прочистити клапан ЕГР. На даний момент, я ще не вирішив остаточно, глушити його чи ні. Вроді кажуть, що для самого двигуна заглушений ЕГР - це краще плюс йому краще дихатиметься, але є один коментар, який вселяє в душу сумніви, тому спершу буду намагатись спростувати його або підтвердити:
Цитувати виділене:
На Т-5 глишить ЄГР не рекомендую. З його допомогою регулюється температура відпрацьованих газів які крутять турбіну, проще - захищає турбіну від перегріву, як ви думаєте нахрен температурний датчик відпрацьованих газів на турбіні стоїть!?!? Ті хто заглушив клапан - збирайте у.йо. на турбіну, бо коли прийде капут ремонтувать не буде чого ( від перегріву клинить вал намертво :evil: , турбінки у Т-5 хілинькі)


15 листопада 2013, 15:54
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Нед, 04 листопада 2012, 03:20

Процес заміни щеплення іде.

шо робити? пішло спати втягуюче.... відломався контакт...
шукати втягуюче?

сам процес: на КПП підустали шліци на праву піввісь, наразі нічого робити не буду, як є - так є... буде не так - буду шось робити



15 листопада 2013, 19:23
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Вів, 06 листопада 2012, 03:50

Ну що, всім скептикам назло, всім вболівальникам на радість :)
Мультік виїхав з гаража.

Що було зроблено за майже всю суботу і трохи більше, ніж пів понеділка (дійові особи: я, тесть і сусід (дякую йому!), місце: мій гараж з ямою):

- Заміна щеплення (не можу сказати, старе оригінал чи ні на всі 100%, але схоже, що таки оригінал). Фірма: SACHS (йде в оригіналі) - 4000 грн
- Заміна стойок стаба. Причина: треба було вже... Фірма: SWAG (стояли теж SWAG) - 220 грн х 2
- Заміна втулок стаба (Причина: може і не треба було, але вирішив до компанії разом поміняти і забути. Фірма: оригінал) - 75 грн х 2
- Заміна втягуючого реле стартера (підібрав, бо саме такого не було). Виявилось, що те, яке поставив (теж БОШ) від Т4. Різниця тільки в фішках, тому я просто зробив перехідник. - 200 грн.
- Заміна болтів кріплення втулок стаба. Причина: не мав ключа до таких болтів, об"їздив пів міста. Рішення: поїхав на шрот по бусам і взяв 4 болта на 19. Прайс: 40 грн
- Заміна термостата. Wahler, 84 грн (Нарікань саме на термостат не було, але дизеляки взагалі гріються на холостих погано, тому це було швидше для додаткової впевненості, що все гуд).

Також, як подарунок самому собі був куплений динамометричний ключ YATO (давно хотів) за 500 грн. Маю таку звичку: зробив ремонт сам - на частину зекономлених грошей купив інструмент або щось корисне для авто.

Враження: афігєть! Щеплення дуже інформативне, нічого не калатає, все чотко.

Та й взагалі по авто видно, що все ухожене, ніде нема якигось зауважень. Віталік - дякую за машину, видно, що про неї дбали.

Завтра обкатка, обтряска ітд :) а ввечері перевірка і дотяжка основних вузлів, що брали участь в ремонтах. А також заміна масла КПП.



15 листопада 2013, 19:26
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Вів, 06 листопада 2012, 03:55
BOXER тобі тищу раз дякую знову :)
Бо той домкрат вже відробив всі гроші :) Підрамник, коробка, авто - всьо піднімалось на ура за три секунди! Супер річ! :beer


15 листопада 2013, 19:26
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Сер, 07 листопада 2012, 07:47

Вчора замінив масло в КПП
Все ок.

Aral 75w-90


15 листопада 2013, 19:27
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: "Мультік" жовтого коте :)
Сер, 07 листопада 2012, 16:14

зняв сьогодні ЕГР, і впускний
куча сажі і гавна не стали здивуванням
відчистив все, крім колектора
зараз кину його в ванночку відкисати
фотозвіт пізніше


15 листопада 2013, 19:28
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді   [ 201 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot], Yandex [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB