Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 10:07



Відповісти  [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Honda Prelude Turbo 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
Нові гальмівні диски, нові колодки, нові циліндрики, сальнички, пильнички, манжетики, штуцери, новий (б/у але в офігенному стані) ВУТ + ГТЦ з 5 прелюда, повністю нова гальмівна рідина (стару викачувати з магістралей по масимуму), і наразі тільки передні гальмівні шланги.

це все дуже правильно ;) я мав на увазі, шо я би хєр поліз то сам робити : lol:

_________________
Sad, but true.


20 квітня 2017, 11:46
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
BOXER написав:
AnGeL написав:
Нові гальмівні диски, нові колодки, нові циліндрики, сальнички, пильнички, манжетики, штуцери, новий (б/у але в офігенному стані) ВУТ + ГТЦ з 5 прелюда, повністю нова гальмівна рідина (стару викачувати з магістралей по масимуму), і наразі тільки передні гальмівні шланги.

це все дуже правильно ;) я мав на увазі, шо я би хєр поліз то сам робити : lol:

та я відпустку взяв на тиждень під то всьо : ROFL:


20 квітня 2017, 11:57
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
та я відпустку взяв на тиждень під то всьо : ROFL:

я би хєр на таке відпустку брав би... але я - пенсія... :)))


20 квітня 2017, 12:52
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
cat-yellow, та то умовно) відпустка була не суто під то. та й тимбільше, в мене там і так купа днів є в запасі, а за раз більше як на 10 днів важко випросити. а невикористані компенсовують тільки під час звільнення.


20 квітня 2017, 12:54
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
такс...
шо вам сказати....
З гальмами ще не все))) Як вже можливо дехто вкурсі, з АБС штатним ради не буде. почав він сцикати зі всіх щєлєй, і так і не працює як і не працював. Тому прийнято рішення його убрать нахєр к чертям. Але тут постала інша проблема: на його місце треба регулятор гальмівних зуссиль. І всьо би ніц, але новий такий коштує 2к+ грн. б/у на ебей - 50 баксів + доставка, вийде десь на 1200-1500 грн тут. Б/у тут в Україні, або навіть в Польщі - нема. Є РТУ від 5 прелюда, який йде в парі до абс (в моєму абс РТУ вбудований в сам корпус), але проблема в тому, що він має лише два входи, і два виходи, по одному входу-виходу на кожне з задніх коліс, а в мене всього два виходи з ГТЦ, і для підключення передньої осі треба жменьку трійників ставити. Дешево, сердито, не дуже надійно. Тому, поки що ще в пошуках/роздумах над новим РТУ. Тормозні бліни так і не забрав ще від токаря. Просто нема бажання їхати навіть. Я вже змирився, що то просто пройобані 100 баксів на рівному місці. : facepalm2:

Також, можливо хтось вже встиг помітити, не витримав я лихої долі і зовнішнього вигляду капоту, і затягнув плівкою, аля карбон Зд срака-мотика.
Зображення
Зображення
Обтягував на Ласточці, майже в самому кінці. Співробітник порекомендував. Там хлопаки ващє молодці, роблять гарно і дуже дешево. Робота з матеріалом обійшлась мені в 700 грн, при тому що їхня плівка не встигла приїхати і вони купили на перфецького дорожче, і при тому що весь клюв капоту вони перешпакльовували-вирівнювали. Сама плівка має реально хороший ефект 3д, переливається з різних ракурсів як справжній карбон.


Ну і по трошки, повільно але впевнено, збираються всякі ніштяки під турбо.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Грубо кажучи половина впуску вже є. Іншу половину треба буде гнути по-факту, і частково з нержавійки робити. Паралельно думаю/збираю маслокуллер кіт, всякі проставки, і всяке таке. Про це детальніше згодом...


30 червня 2017, 08:35
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
А нашо вам ті чепчики? :)
З ними зручніше приміряти? : twisted:


30 червня 2017, 13:28
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
cat-yellow написав:
З ними зручніше приміряти?

як в морзі до покійника : lol:
AnGeL, тобі ше машина не набридла?


02 липня 2017, 13:19
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
T5-R, ні, не набридла) а мала б? такі машини ніколи не набридають : wink:


03 липня 2017, 05:04
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
а мала б?

хз, тому питаю, довго вона в тебе вже.


09 липня 2017, 19:10
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Зображення

вже кілька тижній як встановив знову задній стаб. так як мій стоковий лопнув ще в Тернополі, а на той час знов сток я ставити не хотів, а на тюн немав грошей, то їздив взагалі без такого. а зараз ото захотів таки купити тюн, але, на жаль, вже нічого нема в наявності і ніхто не випускає такого, крім одної сумнівної кантори яка вже взагалі хардкорні варіанти випускає. і тут мені люди з одесси кажуть, шо мають дуже гарний і живенький варіант, за копійки. тому гріх було не взяти. + в мене завалявся білий балон)))) ну, заінсталив то всьо, трошки намурдувався щоб переставити поліуретанові сайленти стійок стаба. Реально той поліуретан дубовий шопездець.

Перші кілька днів не особливо відчував, але згодом.... :%) як повертати з левандівки на шевченка, біля янівського, то можна вилетіти з машини якщо не пристебнутий. При діагональному проїзду перешкод, просто ад-ізраїль. Без стаба я себе ловив на думці, що машина ще така досить комфортна, і можна жити. По таких латаних вулицях як та ж Шевченка, Винниця, та інші, без стаба їздив без проблем, а зараз це все суттєвий дискомфорт, і тепер я по таких вулицях повзу по правій стороні : lol:

Ну, але відповідно рульожка просто кардинально помінялась. машина і так рулилась добре, краще ніж всі інші на яких я їздив останнім часом, а зараз взагалі як шило. найменший поворот керма і машина просто моментально реагує. на великій швидкості контроль над машиною - шикарний, рідко в яких поворотах доводиться гальмувати. Іноді на поганому покритті ловлю знос задньої осі в поворотах... Такі діла. І ці всі враження в наймягшому режимі амортизаторів. а в найжорсткішому, то... навіть не буду пробувати, поки не привикну до цього....


19 липня 2017, 06:22
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, круть! Не думав, шо стаб АЖ НА СТІЛЬКИ може рішати. Знав, шо він рішає, але не знав, шо АЖ ТАК!


19 липня 2017, 08:59
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Off topic:
cat-yellow написав:
Не думав, шо стаб АЖ НА СТІЛЬКИ може рішати

я коли здвоєний у ВАлєри заінсталив - теж був вах..є , коли стрибав по тих калабанях на Диканьці . : ROFL:
Туди - підвіска плавно ковтала більшість горбів , а назад - ..... Потім звик 8)


19 липня 2017, 09:24
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
cat-yellow, сам в шокови. якось не відчув моменту коли він влоп і перестав працювати. а зараз... і це просто стоковий стабілізатор. а як на тюнячних, уявити страшно. то вже напевно не дуже придатні для повсякденної їзди автомобілі...


19 липня 2017, 09:27
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Побувавши в гостях в Фюрера, нагадався про цей форум, і згадв шо давно тут нічого не писав) А по машині то відбуваються всякі цікаві речі))) І тут напевно єдиний контингент з яким дійсно вартує поділитись тим всім :)

Курва, вже цілий рік пройшов... зараз всіх фоток під руками нема, але то таке, буде значить многа букф.

Після останніх дописів тут, тачка поїхала в Карпати, в Яремче, Буковель... їздила там по горах, по болоті, я так там черкав вихлопом шо мені аж зле було, але всьо чотко. і при повній загрузці, дорога звідси в буковель туди-назад, якраз вистачило одного бака бензи, тобто витрата палива +/- до 10 літрів 92, шо при моїй конфігурації мотора я вважаю дуже навіть заєбісь)

а шо було потім, вже і не згадаю) ну але факт шо куплялись всякі штуки:

наприклад оці катафоти, бо один мама згубила коли їздила в Ковель, а іменно оці оранжеві просто капєц який дефіцит, всі їх гублять, нових нема, а комплект такий коштує від 50 баксів і вище...
Зображення

майже за даром мені запропонували бампер в майже ідеальному стані. таке лишнім ніколи не буде) тимбільше з тими ж катафотами, без одного канєшно але то таке)

Зображення

по рульовці була заміна рульових тяг + наконечників + пильників, по СТР вийшло разом шось 1200 грн. Оригінал не ставив, бо він шось минулого разу не виправдав себе((((

був ремонт блоку керування кондціонером, там пайка на платі потріскала вже від старості, і то є поширена проблема машин тих років. є ще кілька характерних таких місць. все просто, пропаяв по новому і вуаля, всьо як часіки паше. п.с. отой пластик і оті світловоди, воно всьо таке няшне і трогатільне, вот прям тримаєш то в руках і відчуваєш ту якість 90-их років, то словами не передати....

Зображення

на ноу-ліміті по розпродажі купив маслокулер. тіпа китай. але по факту, після кількох днів з вивчення інформації, оцей ноунейм китай, і всі візуально аналогічні брендові аналоги включно з MOCAL, можу вас запевнити, то всьо одна і та сама деталь. навіть дефекти штамповки і покраски однакові... а китай коштує 40 баксів, а мокал - 130. а крім наклейки ну 100000% нема ніякої різниці.

Зображення

так як АБС почав дрищати з всіх щєлєй, то я його послав накуй, і купив РТУ (регулятор гальмівних зусиль), оригінальний, з інтегри тайп-р, за сука 1950 грн....

Зображення

і по факту вже майже встановив, але про то трошки далі....


16 серпня 2018, 06:04
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
за копійки було куплено зимову резину, і зразу 15" штамповки, всьо в околоідеальному стані.

а потім, зимою з машиною трапилась халепа. невідомо яким чином, але вона вперше зламалась. короче зразу я подумав, шо я просто недогледів і виїздив всю бензу, по факту недоїхав 500 метрів до заправки. ну фіг з ним, мене затягнули, я заправився, але тачка не завелась. здох акум) на шнурку мене волочили пару км, і ноль емоцій, не заводиться. ну думаю, всьо, спалив насіс паливний. Льоня Гуменний і зеля приїхали в якості наглої помочі, і ми вночі зимою на парковці біля роботи поміняли насос, і тачка вроді то заводилась, то незаводилась, то якшо заводилась то не набирала обертів, або заводилась і пд час їзди починала глохнути так ніби пропадала іскра а потім появлялась. я купив нову кришку трамблера і бігунок, чуть би не купив нову катушку і комутатор, але мені позичили трамбльор взборі, робочий. + я ще подумав шо той дєшманський насос не стягує, купий матьорий тюнячний

Зображення

нічого не помінялось.
Викликав Пашу настройщика, в якого купив машину. підключили комп, перевірили всі датчики, показало що чуть бракує вакууму і дросель в нульовому положенні моросить, прикинули шо можуть бути піджаті клапана і при прогріві комп вилазить за межі паливних карт і казиться... потащив тачку на шнурку на сервіс, регульнули клапана, і хрін. перевірили форсунки, всі робочі. перевірили регулятор тиску на рейці. потім перевірили чи є тиск в паливній рейці, і о курва, його там не було... подумали, можне з дна насос хапнув гамна і забився фільтр. поміняв фільтр, а ніфіга, тиску нема. і тут нас осянило, шо може просто мало бензи... долили ще 5 літрів і всьо поїхало. тоді пролунали всі відомі людству матюки : lol: а річ була в тому, що прийомна сіточка штатного насоса, приєднувалась трошки під кутом, і сам насос в баку теж під кутом стоїть, а в новому насосі, тому матьором, сіточка прийомна під прямим кутом була, і відповідно вона не діставала до дна баку, і хапала повітря, хоча в баку було мінімум 10 літрів. то було фіаско))) потім ще десь місяць поїздив з овер 50% бензи в баку, поки не знайшов час і не приколхозив рідну сіточку на новий матьорий насос. шо по факту сталось з машиною - не ясно, але під шумок помінявся насос, фільтр паливний, кришка-бігунок трамблера, перебралась проводка трамблера, регульнулись клапана, і повністю продіагностована і перевірена вся паливна система і система запалювання)))) то була перша така поломка, шоб тачка не їхала, за весь час володіння, і то все по моїй дурості, ібо нєхер на лампочці їздити... в підсумку вона була ненаходу 3 тижні.


потім, зимою, на св. Миколая, прикупились паливні форсунки від еволюшина 9, які стають болт-он, і їх має вистачити +/- до 1 бара наддуву.

Зображення

а ще, один чувак з прелюд-клубу, пустив в розбор свій прел на литовських, з якого я купив систему 4вс. то типу шоб задні колеса повертались))))

ну і ще, осінню була в Львові зустріч того ж прелюд-клубу, приїхало десь біля 20-30 машин з всієї країни 8) фотки десь є))) треба шукати)


16 серпня 2018, 06:34
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Далі будуть події трошки більш актуальні)))

Дорвався я до робіт по машині...

Спочатку думав шо воно вийде якось поступово, але хер то правда)
Почало все з задньої підвіски, бо під встановлення задньої рульової рейки треба міняти задній підрамник. новий підрамник треба на піскоструй і порошок, бо він в доволі плачевному стані. потім, подумав і рішив, шо заодно б і передній підрамник поміняти пасувало, і тоже на порошок віддати, тим-більше є де взяти на підміну, та й в моєму колись в Тернополі вирвало кріплення стабілізатора. Заодно і передня рейка поміняється, бо для 4вс вона інша, має в собі датчик, та й моя вже мала добрячий люфт. Для того щоб зняти передній підрамник, довелось зняти вихлоп, повністю, і також впускний колектор, повністю, шоб був доступ щоб повідкручувати трубки ГУР. Коли все стільки всього було знято, то заодно і знялась турбіна стара, шоб приміряти і налаштувати нову. Щоб був кращий доступ, то знялись всі радіатори, кондиціонер, фари, морда вся. Коли вже знятий впускний колектор, появився доступ зняти і перевальцувати тормозну трубку для переходу з АБС на РТУ, + появився доступ зручний до масляного фільтра і установки маслосендвіча на подачу масла на радіатор, і для подачі масла на турбіну. короче, розібрав всьо в єзду, і роблю всьо і зразу))))
+ попередньо був продіагностований стук в підвісці, і то виявилась шарова + один сайлент верхнього заднього ричага. я був трошки в шокови, бо думав шо пліуретан вічний, і вні то вічний, а металеві втулки в ньому - ні))) Вони поржавіли і сам поліуретан їх зжер нахер, і появився люфт. Правда таке є тільки в двох місцях, решта всі як нові, але тоже ржаві, тому заодно розібрав все, випресував весь поліуретан, заміряв всі втулки, і буду їх точити з нержавійки, і полірувати до дзеркала, шоб всьо було чотко і дорого-багато. + замовив новий поліуретан на ті місця де він пожер метал, бо як би там не було, він теж чуть зточився. Ну а раз вже всі сайленти були випресувані, то гріх не віддати всі ричаги на піскоструй і порошок)))) А оскільки був знятий вихлоп, то пасувало б і новий зразу зварити, більший, під нову більшу турбіну, тому віддав фланець на розточку, і по-трошки скуповую нержавійку. Ну і ще, там по кондиціонеру є питання, багато всього треба переробити і по-перевкладати магістралі, бо заважають. + буду всю підкапотну проводку ховати.

ну і трошки фоток...
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Все в процесі, запчастини пливуть, їдуть, робота в токарів робиться, лавеха крутиться, машина мутиться : lol:

Чекайте продовження, вже дуже скоро)))


16 серпня 2018, 07:25
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
е-по-пея!
дивуюсь твоєму терпінню і чекаю іфінішної прямої!
успіху 8) : beer:

_________________
Sad, but true.


16 серпня 2018, 08:08
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Остап, молодець! КЛьове відношення до авто! Так тримати!


16 серпня 2018, 08:36
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
а що то за система 4вс ? : oops:
Дві осі руляться ? Як в 4 осних МАНах ? :)


16 серпня 2018, 13:04
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Liuskywalker, угу. і перід повертає і зад. на малих швидкостях - в різні сторони, на високих в однакову. 4 Wheel Steering. сістєма страшна до піздєца, керується 8 датчиками, і має біля 30 різних помилок при яких може вилетіти в чек) : ROFL:


16 серпня 2018, 14:36
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB