Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 17:28



Відповісти  [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Honda Prelude Turbo 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
я пишу на форумах, бо там і смайли відповідні, і спосіб вставляння фотог, і т.д., але перед "надіслати" роблю ctrl+A i ctrl+C завжди, маю таку звичку)

_________________
Sad, but true.


12 квітня 2017, 18:00
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ну короче, поки без фоток, напишу трошки тізер...
епопея з тормозами тривала довго, дуже довго : lol:
коли здавалось що вже все куплено, воно так тільки здавалось : ROFL:
в кінцевому результаті машина місяць простояла в зелі біля гаража, по різних причинах. Слава Богу, вже забрав і прикатую нові колодки. Станом на зараз все ще потрібно замінити лівий гальмівний шланг на передній осі (правий влоп коли прокачували, купив пару, але нервів вистачило шоб поміняти тільки 1) поміняти задні бліни (ще не забрав з проточки насічок), повторно прокачати систему, і відреставрувати направляючі (власне через направляючі і поліз до тормозів).
Абс згрубша був перебрав, в знятому стані він подавав признаки життя, але на машині відмовився працювати, і я чото схарився, напевно що не буду його ремонтувати, бо він і так застарілої конструкції. Є варіант поставити від 5 прелюда блок АБС, він значно сучасніший, компактніший, і надійніший, але це буде мінімум через рік або два, коли буду знову міняти гальмівну рідину.

попутно потік головний циліндр зчеплення, який курва є такою деталькою, як реально ходить тільки в оригіналі, а оригінал коштує 2к грн. хз, ще попробую ТРВ поставити, кажуть має ходити, бо попередній ніппартс я міняв 10 тищ назад : facepalm2:

і ще з того що в порядку денному, це заміна свічок, прокладки клапанної кришки, регулювання клапанів, заміна рульових тяг-наконечників, заміна рідини ГУР і встановлення великого радіатора ГУР щоб можна було пробувати катати слалом. далі вже так далеко нема шо гадати, машина і так використала вже свій річний бюджет в 1к $ : facepalm2:

P.S. як гальмує важко сказати, адже колодки ще будуть десь 1000 км притиратись нормально. але навіть вже зараз однозначно краще ніж було.


13 квітня 2017, 09:02
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
блєаць як дохуа всього :%) але має вийти круто) ждьомс!

_________________
Sad, but true.


13 квітня 2017, 12:25
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
BOXER, до мене аж зараз починає приходити розуміння, шо в такій старій машині треба робити ВСЕ. повністю все, від А до Я. не існує таких деталей які будуть служити 25 років без втручання. І другий момент, що то машина Д класу і обслуговування влітає в копієчку. Нема на неї запчастин по 3 рубля :) ше чучуть і не буде тих запчастин впринципі. хоча як не дивно, появились в продажі оригінальні рідні задні арки, за космос грошей, але є, і можна купити))

Єдине шо тішить, це то що в цілому машина в доволі збереженому стані, і вся заміна деталей проводиться тільки в зв'язку зі зносом і плановою заміною, а не через якісь критичні поломки. Ну і, скажем так, підвіска повністю перебрана (не враховуючи задній стабілізатор), тепер гальма повністю-повністю ганц-нові (крім трьох гальмівних шлангів), сам двигун і КПП втручань особливо ніяких не потребують, хіба мінімальний апгрейд по навісному, і то чисто тюнячки. Кузов цілий, хоч і малювати вже треба пц як, бо лак злазить тотально вже, салон доволі збережений, по електриці питань особливих нема.

Короче по машині ще роботи ппц скільки, хоч і вже немало зроблено, але ше кінця-краю не видно поки що) Продавати не думаю, бо нема сенсу, за копійки віддати і купити ланоса свіжішого? я швидше окремо куплю ланоса, якшо треба буде)

І так, скоро женюсь : ROFL: то наперед шоб не зайобували, коли, коли... : ROFL:


13 квітня 2017, 13:06
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, ох.... свиня ти :)
Я вже збирався про женячку питати


13 квітня 2017, 14:57
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
в кінцевому результаті машина місяць простояла в зелі біля гаража, по різних причинах

Пиздиш,я її там все минуле літо наблюдав і зимою вростала в землю :)))

_________________
[b]storm is coming[/b]


14 квітня 2017, 06:44
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Sluva, Ти пьян, іді дамой) зимою вона там точно не стояла, а літом зеля шаманив дхо.


14 квітня 2017, 07:33
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, : ROFL:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


14 квітня 2017, 09:45
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
забігаючи трохи вперід. Виникла в мене одна така вкрай неприємна проблема. Токар запоров диски і зробив насічки на обох дисках однаково, а мали б бути симетрично дзеркально направлені. шукати крайнього то гибле діло, вина його, він тупанув, подзвонив і поставив перед фактом шо так і так, вже 2 насічки зробив і поняв шо шось не то. купити один диск - нереально, та й крім того то чисте попадалово на 1300 грн : facepalm2: купити пару, зробити симетрично, і зібрати два правильних комплекти - 2600 грн, і продати другий комплект за такі гроші - нереально, бо ніхто не купує брембо, всі ставлять блюпрінт шо там попадеться і не паряться. моїй злості сьогодні не було меж, але я таки стримався і не зігнав її ні на токареві, ні на комусь іншому, бо це всерівно б нічого не поміняло вже.

і тут вдома до мене прийшла мисля, зробити малюнок насічок симетричним. ось є наведено три варіанти, в порядку спадання жидівськості : lol: мені чисто візуально більше подобається третій найменшжидівський варіант - з продовженням насічки до другого краю диску. хотів би ще почути ваші думки....
Зображення


14 квітня 2017, 17:36
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
хєрасє, а я за тріснуту проставку харився : lol: ну другий варіант я десь таки і бачив, він кажись найбільш нормальний як на мене. суцільні насічки вздовж всього диска хз чи то правильно.

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 19:36
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, третій варіант : good: будуть подібні на ATE
де таке роблять??? : ninja:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


14 квітня 2017, 20:06
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Thorn, яка різниця де, якщо зробили зле? : facepalm2: роблять на любій координатці, конкретно мій випадок це славнозвісна замарстинівська 41. і то робили центровкою а не радіусною фрезою... стільки геморою через ті задні диски, шо просто пц. і все на рівному місці...


14 квітня 2017, 20:32
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
для розуміння, є отакі готові заводські варіанти...

АТЕ Power Disk
Зображення

Brembo MAX
Зображення

Spoon Slit
Зображення

ROTINGER ROMANIA
Зображення


14 квітня 2017, 20:48
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Давай третій варіант
Буде самий простий, хоть не помиляться


14 квітня 2017, 20:59
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Ну, щось трошки писану про гальмаа.
Як і писалось раніше, було куплено сходу ремкомплекти супортів перед + зад, гальмівна рідина motul rbf 600 (в кінцевому результаті було куплено 2! (дві!) літри), задні бліни звичайні брембо, по 900 грн/шт. так як аналогічних до передніх блінів на задню вісь на прелюд від ЕВС не було. Вибирав між брембо і феродо, більшість порекомендували брембо як "більш жорсткі".

Першим ділом взялись за супорта...
Зображення

Як на диво, демонтувались вони без особливих проблем. А ось для того, щоб їх розібрати, треба було добряче побавитись... До них, як мінімум 5 років ніхто не ліз, можливо навіть більше ніж 5 років. В однопоршневому супорті поршень можна виштовхати через вхідний отвір для гальмівної рідини, а тут поршні по боках. Є варіант, що видувають компресором, але його ще треба мати. І тут я включив режим інженера колхозніка : lol:
Зображення

Задні циліндрики викручуються, і там така хитромудра система стояночного гальма, що можна здуріти. Фоток розібраного супорта нема. Є схема :)
Зображення

Ще проблемою було виколупування старих пильників. В своєму посадочному пазі вони позакисали дико, були затиснуті ржавчиною, видирав залишки шилом міліметр за міліметром. Потім все довго і нудно шкрябав, чистив від тої ржавчини, по декілька разів перетворювачем, потім на мийку...

Як і слід було очікувати, переборка абсолютно не даремна. Заднім циліндрикам дупа повна. Переднім в принципі також, але трошки менша) Ну і факт, що один раз супорт вже заклинив жостко теж про щось говрить : lol:
Забув ще сказати, до всього була прикуплена суперкрута змазка для тормозів,
Зображення
по багатьох відгуках - зе бест оф зе бест.

Потім, щоб зібрати то всьо назад, довелось трохи по-мурдуватись: придумати трошки самопального інструменту для розтягування пильників, докупити всякі різні круглогубці для стопорних кілець.
І після грунтування і фарбування залізяччя зібралось все докупи.

Зображення
Зображення

По супортах вроді як наразі все. Лишилось відреставрувати скоби і направляючі. Ну і ще був момент з проточкою передніх скоб для більш-точної центровки супорта і диска. + докуплялись пружинки колодок на задні супорта, оригінал, по 149 грн/шт : facepalm2: Далі буде...


19 квітня 2017, 19:35
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Доречі, як вставляти посилання на фотки з пікаси? якщо в режимі перегляду клікнути "копіювати адресу зображення", то та адреса має десь 500 символів, якщо не більше. тоді вже ніякий текст не влазиться, бо є обмеження в 6000 символів. якщо клікнути там "поділитись", згенерувати посилання, то на форумі воно не працює....


19 квітня 2017, 19:40
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, по супортам - молодець! Пишаюсь! Велика робота зроблена!
По пікаса - або tinyurl, або завтра стукни, шось подумаєм


19 квітня 2017, 21:34
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Смазка чотка,я зажав бабла і мазав ліквімоллі : ninja:

_________________
[b]storm is coming[/b]


20 квітня 2017, 05:33
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
а кіко той тюбік на 100грам коштує? : strange:

робота проведена ппц : shock: я в гальма настільки ніколи не ліз і не хочу : lol:

_________________
Sad, but true.


20 квітня 2017, 11:10
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
змазка та коштує 300 грн. : strange:
BOXER, ну рахуй шо в тормозах з старого лишилось тільки те чугунне залізяччя, що на перед останньому фото. Нові гальмівні диски, нові колодки, нові циліндрики, сальнички, пильнички, манжетики, штуцери, новий (б/у але в офігенному стані) ВУТ + ГТЦ з 5 прелюда, повністю нова гальмівна рідина (стару викачувати з магістралей по масимуму), і наразі тільки передні гальмівні шланги.


20 квітня 2017, 11:40
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB