Отже, як майже всі з вас в курсі, вирвався я в останні дні літа в свої кохані літні Карпати, в Пилипець.
Майже повторюючи поїздку річної давності, з деякими відмінностями, а саме: їхало нас троє (катаюсь я один
) і на Фієсті, а не Ниві.
Отже, День Перший, понеділок.
Стартанули зі Стрия, в Синьовидному Данило просив зупинитись на річці, хотів кинути пару
палок разів свою нахлистову вудку, кароч перекур на годинку, ніц не зловив само собов, поїхали далі.
Валили на всю (про перегрів машини писав в тему Фієсти)
Стандартна зупинка пилипце-райдерів в Сколе на ОККО, взяли по кохве, пасажири вдули по 100 грам Козацької ради і їдеме далі. Ага, і зупинка в Сколе в Рукавичці для затарювання пивом.
Біля 200 км язди і ми біля Гимби. По приїзді після роздупляння перегрітої фієсти, звісно ж, я по-шуріку екіпірувався і потусував на підйобник. Картку з підйомами я купив наперед через х-байкерз з 18-ма підйомами по 25 грн. Зауважу, шо нові власники підйобника (кажуть, данєцкіє...) замутили припижжені ціни: разовий підйом 60 грн., абонемент починається аж з 50-ти підйомів і тоді по 25 грн/пійдом. Ясно шо райдери купують 50 підйомів і потім кілька рук їх перепродує далі. Так і я купив по норм ціні свої підйоми.
Пару фотог Пилипця і мене
Для розминки першою поїхав синю Gorillaz, вже в самому низу через низький тиск в задньому колесі при приземленні на гравій/щебінь пробив колесо і докотився до підйомника вже акуратно. Добре, шо мав запасну камеру, зразу поставив її, вдув мінімально потрібний тиск - 2.5 атм. і погнав далі. Ну але майже годинку часу змарновано
При чому жара стояла сильна і нагорі після підйому хотілось пити, вперше (а це помилка, треба було і раніше туди завітати) відвідав "Чайовню Сурію" поруч з верхньою станцією підйомника. Дорогувато, але компотики смачні, як і хавка, але про хавку наступного дня буде розповідь. Попив і знов на Горіллаз.
Фото нагорі біля Чайовні. Ось за такі краєвиди і атмосферу якоїсь свободи [чи шо] я люблю Карпати. Ніяк не зрозумію, шо там взимку робити і чим милуватись
P.S. Фотки так собі, ібо фоткав не айфон і не норм фотік
творчість відвідувачів
Стосовно каталки. В перший день двічі махнув Горіллаз, потім спробував пройти ДХшну Маріо і в кінці по Капітошці спустився до своїх до водоспаду Шипіт.
Горіллаз проходжу без особливих труднощів, тільки фізично трохи замахуюсь.
Маріо мені так і не покорилась
в плані, шо без падінь і жваво я її пройти не можу. Хз чи то брак скіллу чи просто безбашеності, але нормально їхати я її не можу.
Капітошка гарна швидкісна траса, половина з якої проходить по зелених полянках поміж наметів різних хіппарів і закінчується затяжним кам"янистим спуском через яр до Шипоту.
Там я підібрав своїх таваріщей, які вже добряче наклюкались Козацької ради, пива і мєсного "вина" і були в повному неадекваті
Поїхав я за машиною, а потім за ними.
Це вже наш привал (на тому ж місці, що і рік тому) за Келечином (біля 10 км. від Пилипця в сторону Міжгір'я), де ми отаборились.
Далі було миття в ріці поруч, розведення вогню, смаження маринованого вдома мнєска, пивко і солодкий сон в наметі.
Другий день був куди насиченіший, але про нього потім.