Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 21:10



Відповісти  [ 447 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Далі
Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р. 
Автор Повідомлення
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
cat-yellow, : twisted: форд, він підступний, в самий неочікуваний момент... : lol:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


15 грудня 2015, 09:33
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
Felix, сагласєн, я вже он не хочу ващє ніяк тюнити фієсту, зробив то шо найбільше хотів, а далі тупо не стоїть, їжджу та й тішусь економією...і все...
бракує мені вже тепер мощі, особливо коли 4ро людей на борту :%) скоро (як буде 2є дітей) буде бракувати місця, бокс трохи рішатиме, але...але...
завжди любив турбодизелі, його і хочу.
дуже пре Гольф Варіант, от цей

Зображення

але ціна...ну я не шарю чому воно 14к. коштує :%)

_________________
Sad, but true.


15 грудня 2015, 10:02
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER написав:
Felix, сагласєн, я вже он не хочу ващє ніяк тюнити фієсту, зробив то шо найбільше хотів, а далі тупо не стоїть, їжджу та й тішусь економією...і все...
бракує мені вже тепер мощі, особливо коли 4ро людей на борту :%) скоро (як буде 2є дітей) буде бракувати місця, бокс трохи рішатиме, але...але...
завжди любив турбодизелі, його і хочу.
дуже пре Гольф Варіант, от цей


але ціна...ну я не шарю чому воно 14к. коштує :%)


По мощі: я час від часу також себе ловлю на думці, що хотілося б більше... особливо при загрузці машини... але то філасофске питання... зато я на газу маю дуже непогану економію - яскравий приклад остання поїздка з Хорватії, коли повний багажник, 4 дорослі і дитина, заправка до повного в пустий бак і постійний режим по автобану на швидкостіх 120-150 до кінця всього баку - розхід тупо 9 літрів газу.

Щодо турбодизеля, то тут я відчуваю дві сторони медалі... по-перше, як не крути, але за ним треба дивитися більш прискіпливо, ніж за газ+ бензин, його ТО дорожчі (особливо коли двіжок з пробігом і треба "щось додаткове" поміняти для профілактики) і в разі чого папандос більший... але наприклад на Б-клас зараз майже повсюдно ставлять малокубатурні дізіля... в мене не виелики досвід по дізлях, але я знаю точно, що октавія з 1.9 чи 2.0 ТДІ таки мінімально необхідно їде... може ше з новим 1.5 коммонрейлом... а вот по тих малооб'ємних - то колись мав змогу в тернополі протестувати 1.3 грандепунто на дізілі (їхав туда з перспективої його купівлі якраз в момент вибора фабії), так я був дуже розчарований його тягою на низах - треба було крутити, щоб відчути підхват... може то одиночне враження, але я думаю що ні...
Тому я для себе бачу так, що якщо хотіти троха тяги і драйву то в ідеалі ВАГіскій 1.9 чи 2.0 рішає, ше можливо з натяжкою дивитися на ВАГ 1.6, чи пежовскій 1.6 чи накрайняк 1.5 реношний...

Щодо двох дітей: я вот також чекаю поповнення і думав, як то буде з 2 дітьми в фабії... але я не даром в свій час вибирав виключно кузов універсал, і мій розум чітко каже мені, що мені Фабії в універсалі буде якраз достатньо для моїх потреб, хоча дурні емоції заставляють дивитися в сторону сценіків і туранів, але потім знов включається розум і каже їздити далі на фабії : oops:

Щодо ціни: вот тут ми підходимо до ціни і такі да ,як не крути, але в нас історично ВАГ група ціниться.. я в свій час вирішив закрити очі на ціну і купив таки собі той ВАГ (недо : roll: ) - а ле повторюся, що мій вибір базувався виключно на раціональному підході, ібо С-клас даже в унівресалі не пропоную суттєво більше місця (не критично для мене) + їсть в середньому на 1-2 літри на 100 км більше (що при великих пробігах відчувається), універсал в Б-класі по суті на ринку тільки є Фабія -а тому і вибору в тому аспекті не було... + на фабії 1.4 спокійно і безпроблемно ставиться газ... вот такі були мої критерії...
скажу відверто, що хоч це і фабія, але кузов універсал таки багато в чому міняє машину... я зараз інший кузов навіть не хочу розглядати...
+ чуть важкувати стає тільки, коли ззаду 2 дорослих і дитина їдуть в довгій подорожі (понад 300 км), але якщо в мене сім'я перейде в формат 2 дорослих + двоє дітей, то об'єктивно я вже друзів в своїй машині на море не возитиму, а для двох дітей до 10-12 років + двох дорослих - фабія в мому розумінні абсолютно прийнятний варіант...

З того мій розум робить висновок: їздити на теперішній машині треба ще довго : oops: : wink: (поки сипатися не почне), а гроші завжди можна десь прилаштувати (якщо тільки вдруг наш ВВП не стане рости по 100% в рік : ROFL: )


15 грудня 2015, 10:48
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
аж офігів - скікі теста написав : facepalm2:
одним словом: якшо машина не трахає мазгі, то в теперішній економічній ситуації просто не бачу смисла платити за шось дорожче, якщо сама машина забезпечує мінімальні потреби сім'ї : wink: : beer:


15 грудня 2015, 10:52
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
Боксер, в майбутньому: Я би на повному серйозі радив подивитись на такий Форд, як в мене
Рулиться прекласно, універсал, хороший салон, двігло 1.6 на дізілі (база та сама, шо в Пижика HDi)
115 кабил, розхід малий, 6-ти ступка, ТО не дороге (на офсервісі тим більше акція, я за 250 злотих поміняв фільтри масла при тому, що їхні робота і розхідники)

Не рекламую, просто враженнями ділюсь. Бо Форда не розглядав, але купив, бо шеф намовив і зараз дууууже задоволений

А так - те саме і в мене тепер: жиби пхнуло завжди і недорого. А так як катаюсь багато зараз по маршруту Дім (Краків) - Батьки (Червоноград) і таскаю всякі речі туда сюда, то без універсала теж не уявляю тепер, як то.

Фаба і Октава теж була в моєму списку. Але так сі стало :)


15 грудня 2015, 17:33
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER написав:
дуже пре Гольф Варіант, от цей

мені він теж дуже і дуже.
Юрко Лаб. такий має 1.6ТДІ. після мерса не може натішитись розходом 8)


15 грудня 2015, 17:50
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
T5-R написав:
Юрко Лаб. такий має 1.6ТДІ. після мерса не може натішитись розходом 8)



ну блє я думаюю )))))))


15 грудня 2015, 18:42
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
Felix написав:
Щодо турбодизеля, то тут я відчуваю дві сторони медалі... по-перше, як не крути, але за ним треба дивитися більш прискіпливо, ніж за газ+ бензин, його ТО дорожчі (особливо коли двіжок з пробігом і треба "щось додаткове" поміняти для профілактики) і в разі чого папандос більший...

зовсым не згыдний!!!

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


15 грудня 2015, 21:37
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
cat-yellow написав:
Боксер, в майбутньому: Я би на повному серйозі радив подивитись на такий Форд, як в мене

розглядаю... чесно кажучи, наразі (поки нема каси на руках : crazy: ) то заморочуюсь дизайном і зовн.виглядом. я універсали в принципі не переварюю, крім може десятка моделей...
фокус в універсалі - типовий такий собі сарайчик, меган3 поцікавіший. але то рено, а не форд, то друга сторона медалі.
суто отак на папері, мовою цифр і сухих даних - фокус3 універсал мені підходить ідеально.

Felix написав:
+ чуть важкувати стає тільки, коли ззаду 2 дорослих і дитина їдуть в довгій подорожі (понад 300 км), але якщо в мене сім'я перейде в формат 2 дорослих + двоє дітей, то об'єктивно я вже друзів в своїй машині на море не возитиму, а для двох дітей до 10-12 років + двох дорослих - фабія в мому розумінні абсолютно прийнятний варіант...

аналогічно і я.
але в мене ше мої хобі і робота: схарило вже вел пакувати в салон (навіть в універсал кумарно), на дах не пре мене, хочу на фаркоп кріплення :) а фаркоп на фієсту то якось не альо))
а по роботі - часто багато важкого/об"ємного вожу, хетчбек рулить, виручає. але але... паркетники (Kuga, SX4, ASX) не пропонують суттєво більший багажник, ніж в фієсті, мінівени теж, універсали виходять на перший план.
cat-yellow написав:
115 кабил, розхід малий, 6-ти ступка

це мене піздєц манить. + ціна адекватніша ніж на ВАГ-групу...

_________________
Sad, but true.


16 грудня 2015, 09:01
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
+ фокуса порівняно з хетчами це ще і рейлінги
ну а вигляд в принципі можна завжди зробити "нічьо таким" навіть самими дисками і машина вже цікавіше буде виглядати 8)

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


16 грудня 2015, 09:11
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER написав:


cat-yellow написав:
115 кабил, розхід малий, 6-ти ступка



це мене піздєц манить. + ціна адекватніша ніж на ВАГ-групу...

прікол в тому, що на нашому ринку малувато загалом машин такого типу - щоб і свіжак, і дізіль безпроблемний, і расход, тому не дуже є з чого вибирати аж так (коли реально доходить до діла). І вот через те мені дається, що ціна на середняків С-класу (ваги, форди, сітрікі, опеля тощо) за хароший дізіль до 5 років з пробігом до 100 тис. грубо буде десь однаково висока... ну може теоретично при ціні, нариклад, 12-13 тон десь за форд чи пижик виторгуєш на 500 баксів дешевше, але то всьо відносно по суті виходить...


16 грудня 2015, 12:49
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
тада, я так прикинув, шо нада продати дві фієсти, шоб взяти ту машину, яку хочу/яка підходить моїм вимогам : crazy: а так як я не ІТішнік : lol: то лишніх 5-6 кусків нема.
а ше на носі першочергово зміна житла :%) тому фієста ше мусить катати і катати моє сімейство, лісапєди і бумагу : ROFL: 8)

_________________
Sad, but true.


16 грудня 2015, 15:19
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER написав:
тада, я так прикинув, шо нада продати дві фієсти, шоб взяти ту машину, яку хочу/яка підходить моїм вимогам : crazy: а так як я не ІТішнік : lol: то лишніх 5-6 кусків нема.
а ше на носі першочергово зміна житла :%) тому фієста ше мусить катати і катати моє сімейство, лісапєди і бумагу : ROFL: 8)



Ооооо заварухі з житлом - то важко
Бажаю удачі !!!


16 грудня 2015, 17:27
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER написав:
а ше на носі першочергово зміна житла тому фієста ше мусить катати і катати моє сімейство, лісапєди і бумагу

ти ж не так давно туди в"їхав : confused2


16 грудня 2015, 22:11
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
T5-R, ага, 3 роки скоро. а сім"я росте : ninja: нам трьом вже тіснувато там... а як буде більше :%)
мені квартири міняти легше, ніж машини)) до машин дуже прив"язуюсь, а в апгрейді квартир маю однодумця (дружину) : lol:

_________________
Sad, but true.


17 грудня 2015, 13:38
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
BOXER, : lol:
здається шо то, шо інше, - суто питання бабельця :)


17 грудня 2015, 14:43
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
cat-yellow, стопіцотмільйонів : ninja:

_________________
Sad, but true.


18 грудня 2015, 13:58
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
І так: машина прекрасно відкатала по маршруту Львів-Відень-Львів. Газ як завжди порадував 8)

Але є одна халепа: забув зимову омивайку залити і раптом вдарили морози : facepalm2: весь бачок повний старої омивайки і вона візуально не замерзла, але я підозрюю, що десь там в трубках таки примерзло : oops:
Тому питання: є десь у Львові ТЕПЛА мийка? В смислі з теплим приміщенням?
ЧИ може хтось знає інші методи ? : cry:


07 січня 2016, 19:30
Профіль Догори


З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 98
Ім'я: Микола
Авто: E65
Номер: 1757
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
Felix тепер тобі лишається сцяти на той бачок : lol:


07 січня 2016, 21:18
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.
Нікому не треба доглянутого універсала з мізерною вартістю 100 км пробігу? : oops:


11 січня 2016, 11:47
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 447 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB