Switch to full style
Відповісти

Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 14:15

Заради зменшення заторів, у Львові на одному з перехресть, змінили рух автомобілів
На перехресті вулиць Кульпарківська-Окружна-Антоновича відбулись зміни в організації дорожнього руху.

Відтепер поворот ліворуч з вулиці Кульпарківська на вулицю Антоновича заборонено, інформує ВДАІ Львівського міського управління.

На даній ділянці дороги встановлені відповідні дорожні знаки, а саме інформаційно- вказівні 5.55 «Схема руху», 5.17.1, 5.17.2 напрямок руху по смугах.

Дані зміни обумовленні небезпечністю лівого повороту (в даному випадку з вул. Кульпарківської на вул. Антоновича), оскільки здійснюючи його необхідно виїжджати на смугу зустрічного руху.

Окрім того, через даний маневр, утворювалися затори на цьому перехресті.

http://lvivexpres.com/news/2013/11/15/54439-zarady-zmenshennya-zatoriv-lvovi-odnomu-perehrest-zminyly-ruh-avtomobiliv

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 14:56

Пазітівна зміна...вічно рагулі ті шо повертали стопорили всіх

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 21:44

Sluva, так вони і далі стопорять, бо повертають. А за п"ятачком, де в мому дєтстві був мунумєнт Сталінградській битві : ROFL: стопорять вже їх - стоять, паласатікі, касу збирають : lol:
Але ж блін, А525: могли ж поставити внятний знак "заборона лівого повороту"! Знову поставили "рух по смугах", щоб не дуже помітно було і порушників - побільше : evil:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 21:49

А хтось скаже, для кого оцей от знак повісили і яка його функція? : facepalm:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 22:32

Ти про знак "рух прямо" ? може тому що там часто люблять повертати туди наліво де стенд ОКО : oops:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 22:46

Sluva, Так, я про цей знак... Прикол в тому, що там ПАЖИЗНІ повертають наліво, я теж часто так роблю, коли на перехресті з Левандівською пробка, а мені треба на Білогорщу : facepalm:
А гаражі, в"їзд до яких за три метри направо від знаку? : D Туди теж не можна? А мийка, якатам жеж... А Львівенерго? Туде теж не можна? : facepalm: От хто так строїть, млін! : evil:
ІМХО, повісити знак, який всі масово ігнорять - діло нехитре...

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 22:48

Я його ніразу не бачив! Фейспалм

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

16 листопада 2013, 22:50

Vusiko, так власне чого я завівся - я йно нині його там уздрів : facepalm: Їжджу там кожен день! : facepalm:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 04:57

Хто знає шо то за кірпічь повісили біля польського консульства ? Якщо з центру до стадіону їхати

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 06:35

veresen,
На перехресті вулиць І.Свєнціцького, У.Самчука, І.Рутковича, І.Франка, 106, 110 організували круговий рух транспорту.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на Галицьку районну адміністрацію.

Таке рішення було прийнято на міській комісії з безпеки руху.

За словами начальника відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Миколи Захарківа, зараз комунальники спільно з працівниками ДАІ влаштовують там відповідні дорожні знаки.

Як інформував ZAXID.NET, круговий рух також організували на таких перехрестях у Львові: на перехресті вул. Герцена, вул. Фредра, вул. Саксаганського, вул. Драгоманова, пр. Шевченка; на перехресті вул. І.Свєнціцького, У.Самчука, І.Рутковича, І.Франка; на перехресті вул. Джерельна – вул. Під Дубом.

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 06:38

Myself написав:А хтось скаже, для кого оцей от знак повісили і яка його функція? : facepalm:

_________________


Ніззя до Василя на мийку їхать!

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 07:17

gribkoff777 написав:Ніззя до Василя

Off topic:
Ху із Василь? : ninja:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 07:25

veresen, якщо від Гуки їхати то повертаєш на на Франка, і тут же на ліво на Самчука, звідтам на право на Свєнціцького,
гайци там вчора стояли капусту рубали весь віечір...

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 08:20

Myself, піпец, тож ніколи його там не помічав, пролітаю там 80, мож тому 8)

але дійсно по рагульськи, як тоді повертати до суміжних територій.. мудаки аднака : facepalm: : D

ну про лівий поворот я ще погоджусь, інколи дуже складно там повернути, тому подалі від гріха краще поїхати 100 м далі на розворот : kidcar:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 08:35

Конспер, ніхєра не поняв! "На на" - це "не на"? Нарісуй, пліз, бо я в тих назвах жидобандерівських плаваю.
Вусіко, Вася - власник тамошньої мийки і ш/м.

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 10:21

Тарас, не пори фігню, власник Дімочка. А Вася може просто дірехтар

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

17 листопада 2013, 10:36

Вус, ПП

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

19 листопада 2013, 11:27

gribkoff777,
Приєднані файли
Безымянный.png

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

19 листопада 2013, 11:30

gribkoff777 написав:На на

і звінітє, ачєпятка : velik:

Re: Зміни в дорожньому русі (зміни пріоритетності тощо).

19 листопада 2013, 17:23

Sluva написав:Пазітівна зміна...вічно рагулі ті шо повертали стопорили всіх

І так: знаки - знаками, а рагулі - рагулями : facepalm: : twisted: Як стопорили - так і стопорять : x Знаки ж бачити треба, а нащо? Їх знати треба - а нІкому : facepalm: Як їздили - так і їздять. А тим, хто їде по знаках зустрічні сигналять і моралі читають, що вони не праві : D : ROFL:
Відповісти