Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 27 квітня 2024, 17:51



Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення 
Автор Повідомлення
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
 Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Не став клонувати "Діяльність ДАЙ" , а створив трохи ширшу ... назву можна поправити , єслі чьо .. : oops:
Перший вброс :
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?v_mvs_hochut_obmezhiti_shvidkist_ruhu_avto_v_naselenih_punktah&objectId=1297029
Цитувати виділене:
Міністерство внутрішніх справ України розробляє нові зміни в Правила дорожнього руху на наступний рік.
Зокрема, за інформацією «Інтерфакс-Україна», пропонується введення для транспортних засобів обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 кілометрів на годину.

Як вам ? Моє ІМХО - це черговий "пук" в борошно ! Без нормальних засобів контролю нічого не зміниться , а можливо стане ще гірше ... : twisted:


11 листопада 2013, 10:02
Профіль Догори
Лєдяная куніца
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 186
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Liuskywalker, для Європи напряжуться і таки все це введуть


Жалко буде, канєшно


11 листопада 2013, 10:05
Профіль Догори

Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 667
Звідки: Goldberghof -Zentrum
Вік: 46
Ім'я: Тарас
Авто: SGV, Jägerwagen
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
я проти такого обмеження, категорично!

_________________
Жизнь без армии - это всё равно, что любовь в резинке: движение есть, прогресса нет.


11 листопада 2013, 10:08
Профіль WWW Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Най вводять,може тоді кількість СіБішок збільшиться : P

_________________
[b]storm is coming[/b]


11 листопада 2013, 20:11
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Черговий вброс :
http://korrespondent.net/business/auto/3206745-stremias-yzbavytsia-ot-korruptsyy-hay-potratyt-200-myllyonov-dollarov-na-systemy-fotofyksatsyy-narushenyi

Цитувати виділене:
"Решено, что ответственность за нарушение должен нести владелец автомобиля. Такой принцип действует во всем мире. Передавая кому-либо автомобиль, собственник должен понимать, что он может быть использован с противоправной целью",- цитирует Ъ свой источник в ГАИ.

як на мене , то при теперішньому стані речей - це повний маразм : facepalm:


12 листопада 2013, 10:18
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?dai_ne_vvazhaye_nagalnim_obmezhuvati_shvidkist_u_mistah&objectId=1297197
уже здулися : ROFL:
Цитувати виділене:
Державтоінспекція України запевняє, що наразі не планує жодних законодавчих змін щодо швидкісного ліміту на дорогах. Інформацію про обмеження швидкості в містах до 50 кілометрів за годину. ДАІ називає поспішною, оскільки це – лише громадська ініціатива, яку прийнято на розгляд, тоді як існують інші першочергові завдання.


Зате є чергова ідея :
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?v_dai_hochut_shtrafuvati_tih_hto_zaymaye_parkomistsya_dlya_invalidiv&objectId=1297220
Пам'ятаєте , колись на ЛТК була ініціатива з табличками на парковках ? : oops:

Цитувати виділене:
В МВС обіцяють посилити відповідальність водіїв за паркування на місцях для інвалідів – штрафи за це сягатимуть понад 300 гривень.

Але щось мені здається , що це - чергове окозамилювання , ібо вони і на дорогах ради із запаркованими абияк дати не можуть : facepalm:


14 листопада 2013, 06:53
Профіль Догори

Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 667
Звідки: Goldberghof -Zentrum
Вік: 46
Ім'я: Тарас
Авто: SGV, Jägerwagen
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Як працює "Рубіж": http://expres.ua/auto/2013/11/13/96866-daishnyky-polyuvatymut-borzhnykiv-bankiv-zhkg-alimentiv
Даішники тепер полюватимуть ще й на боржників - банків, ЖКГ, аліментів... 13.11.2013 22:02 Даішники тепер полюватимуть ще й на боржників - банків, ЖКГ, аліментів... Для цього вони взяли на озброєння нову систему під назвою "Рубіж". Відтепер боржників банків, злісних неплатників штрафів будуть виловлювати на стаціонарних постах ДАІ, йдеться у сюжеті "Новин 2+2". Озброєні системою "Рубіж" інспектори не тільки помітять порушника, а й запроторять його авто на штрафмайданчик. Система працює так: камера фіксує номер, він автоматично потрапляє у комп'ютерну систему, під'єднану до виконавчої служби. Поки авто рухається, уся інформація про нього уже в інспектора, котрий і псує потім настрій водію. Завдання даішника - встигнути зупинити авто, яке під'їде за кілька хвилин. Бо камери стоять за кілька кілометрів від поста. Несплачені штрафи, кредити в банках, аліменти, борги чи навіть комуналка - все це може стати причиною для зупинки. А далі машину - на штрафмайданчик. Туди її мають право відвозити саме інспектори ДАІ, як зазначається в постанові Кабміну. Система розбиває базу даних номерів на три види - викрадені авто, загублені номери, і ті, кого шукає Державна виконавча служба. Останніх у базі найбільше. У Департаменті Державної виконавчої служби зазначають, що дешевше заплатити одразу, аніж потім платити і борги, і за штрафмайданчик - 150 грн на добу. Якщо борг сплачено, а вас таки зупиняють - возіть із собою документ про погашення боргу. У головному управлінні ДАІ кажуть: система дуже ефективна. А головне - її не можна обдурити. "Я бачу, що за добу у мене було 12 спрацювань системи, тобто повинне бути здійснено 12 затримань транспортного засобу, коли були дійсно підстави. Якщо співробітник міліції затримав не 12, а вісім - постає питання", - пояснює заступник керівника департаменту ДАІ МВС Володимир Резніков. Тож "Рубіж" може стати останнім не тільки для порушників - водіїв, але й для даішників. Нагадаємо, українським водіям пропонують все нові пристрої для того, щоб сховати номери машин від фотокамер на дорогах. Зокрема, так звані "spy-рамки". Прилад нібито генерує інфрачервоні промені, які не дають камері зафіксувати номер.
Читайте більше тут: http://expres.ua/auto/2013/11/13/96866- ... -alimentiv

_________________
Жизнь без армии - это всё равно, что любовь в резинке: движение есть, прогресса нет.


14 листопада 2013, 07:40
Профіль WWW Догори

Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 667
Звідки: Goldberghof -Zentrum
Вік: 46
Ім'я: Тарас
Авто: SGV, Jägerwagen
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
Ліплю сюди, щоб не створювати нової теми: У неділю автомобілістам пропонують на хвилину зупинитися 14.11.2013 16:41 У неділю автомобілістам пропонують на хвилину зупинитися ДАІ пропонує автомобілістам 17 листопада о 12.00 приєднатися до заходу, приуроченому пам'яті жертв ДТП і вшанувати пам'ять загиблих в аваріях. У цей день пропонується зупинитися, включити світлову і звукову сигналізацію на своїх авто, і на хвилину "задуматися", пише прес-служба ДАІ. Державтоінспекція також закликає водіїв і пішоходів ушанувати пам'ять загиблих дотриманням правил дорожнього руху. Тим часом в Україні з 11 по 17 листопада стартував тиждень безпеки дорожнього руху. Він проходить у рамках проекту Генеральної Асамблеї ООН "Дії з гарантування безпеки дорожнього руху в світі на 2011-2020 рр". Протягом цих днів всі зацікавлені учасники дорожнього руху відзвітують про результати спільної діяльності з профілактики безпечних доріг. "Це не тільки профілактика, а й розвиток відносин між усіма. Адже в ДТП гинуть і калічаться не тільки водії-порушники правил дорожнього руху, а й пасажири, випадкові пішоходи, шляховики, інспектори ДАІ та інші. Тому кожен є потенційною жертвою ДТП", - наголошується в прес-релізі ДАІ. На думку Державтоінспекції, скоротити кількість аварій та "вінків уздовж доріг" можна, тільки "проявляючи повагу один до одного, якнайбільшу увагу і обережність".
Читайте більше тут: http://expres.ua/auto/2013/11/14/96890-nedilyu-avtomobilistam-proponuyut-hvylynu-zupynytysya

_________________
Жизнь без армии - это всё равно, что любовь в резинке: движение есть, прогресса нет.


14 листопада 2013, 15:03
Профіль WWW Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
gribkoff777, хто не знає - не зупиниться :)
і не дай Боже вліпить когось в дупу :)


16 листопада 2013, 10:02
Профіль Догори
ДеПееСофоб
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 352
Вік: 44
Ім'я: Олександр
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС0990ВО
 Re: Правила дорожнього руху: новини, проекти, обговорення
gribkoff777, не читай то лайно : facepalm: . Купи зи Дзеркало тижня чи Кореспондент ;-) : D

_________________
▀▄▀▄▀▄▀ Хай нам Бог здоров'я дасть - пережить данєцку власть...▀▄▀▄▀▄▀


16 листопада 2013, 21:55
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 10 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB