Switch to full style
Тему закрито

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

28 серпня 2017, 14:42

Загалом накатано біля 50 км. по трасах вниз, пробито дві камери (вже заклеїв), розлетілась вилка (вроді як жити буде), заряджено ендорфінами на мільйон кілограм : roll:
Сьогодні повіз байк відмивати, тиском фігарити по вузлах небажано, бо змазка вимивається, я старався акуратно, але помитись треба було.
На днях завезу в СпортЦех у Львові, нехай майстри перебирають вилку. Заодно профілактику загалом велу.

Зображення

Зображення

Ще пару разів планую в Брюховичах катнути, при дуже добрих обставинах - може на ЗахарБеркут ще виберусь на вікенд якийсь.
В міжсезоння хіба шо про гальма подумаю, здається мені, шо треба шось потужніше)
Все решта норм, ланцюг ні разу не злітав (зірка і перекидка працюють чьотко!), передачі перемикаються найс, аморт працює, покришки теж дуже добре тримають і в поворотах і на різних покриттях.

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

28 серпня 2017, 17:34

сади Данила на дієту,або най бігає за тобою,поки ти на ровері :)

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

05 вересня 2017, 14:13

ну з вилкою ти канєшно капєц апасний.... добре що не повітряна, де 200 псі, там топкеп якби вистрелив, то все могло б закінчитись плачевно...
ну а стосовно краєвидів пилипця, ну погодься це явно не найкращі. Навіть той же Буковель заїжджений і то гарінший з Говерлою і Петросом. як там на захарі вже і не памятаю, значить треба знов туда)))

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

06 вересня 2017, 10:20

AnGeL написав:ну а стосовно краєвидів пилипця, ну погодься це явно не найкращі. Навіть той же Буковель заїжджений і то гарінший з Говерлою і Петросом. як там на захарі вже і не памятаю, значить треба знов туда)))

мені наші Карпати всюди гарні)) я "люблю очима", тому мені і Гимба і отой-типу-перевал при переїзді Хащованя-Пилипець краса неземна. на Говерлі ще не був, на Буковелі з велом теж не був (був внизу в самому селі, озері), але чим далі в гори - тим краще :) на Захарі просто гарна панорама відкривається, гарніше, ніж на вершечку Гимби.

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

06 вересня 2017, 18:46

BOXER, +100500
Карпати фіговими не бувають :) : priest:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

15 грудня 2019, 17:27

ну карочь, продаю... до того йшло 2 роки, але я не здавався. всьо, не витримав : cry: : oops:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

07 січня 2020, 01:55

Стапе... шота я какта правтикав.
А чо продаєш? Буде шось нове? Чи пропав інтерес?

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

26 січня 2020, 15:29

зовсім нема часу... а для виїздів в його "природне середовище" треба власне і час, і бабло... шо то, шо друге є куда пристроїти зараз.
та й потрохи пора працювати в сторону другого 4-колісного друга в сім"ю : o

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

26 січня 2020, 17:38

Хм... зрозуміло,в принципі.
Нічо. Ще прийде час, коли знову буде як :)
Вище голову!

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

03 лютого 2020, 19:02

Спшедав!

Сумно канєшно, але я коли побачив скільки щастя той вел приніс 14-річному пацану, то мені аж відлягло : pardon:
Хлопчик навіть не торгувався : lol: То я йому ще подарував захисти ніг. Шолом казав, шо має))
Думаю, буде його використовувати наповну! 8)

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

04 лютого 2020, 12:36

BOXER, : beer: : good:

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

04 лютого 2020, 14:32

Круто!
Нехай служить вірою і правдою!

Re: Custom №3: Santa Cruz Heckler

05 лютого 2020, 17:01

: vodka:
Тему закрито