Switch to full style
Відповісти

Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 09:09

Шоб боксер не дзямав, створю вже таки нову тему : lol:
І так, трапилось таке зі мною вперше. Була скучна субота на роботі, я ще й трохи хворів (незрозуміло чим :%) ), переписуюсь в фсбк з зельою і ксі елемент, і шось вони писали про те шо їдуть в фрірайд-тур в карпати, і кидали всякі відео, кликали мене з собою. Я собі прикинув, шо рама моя може просто такого не витримати, і якось майнула думка, чи то не поміняти просто собі раму, так як трохи півбідової навіски вже є, та й вилка не найгірша. І відкриваю я барахолку на х-байкерз, а там буквально 3 хв тому розміщено оголошення про продаж рами, такої як собі прикупив зеля разом з ксі і аскетом. + в комплекті рульова і підсиділ, а ціна просто смішна, як на річну раму. В мене почалась паніка, я не знав шо робити, швиденько порадився з пациками чи варто брати (хз нащо то було : lol: ), потім швидко дзвоню до продавця, той каже шо попробув хартейл на ендуро і його не вперло. Після цього побіг позичив гроші і замовив відправку в той же день. Таких спонтанних покупок я ніколи не робив, взагалі)))
При відправці сказали шо можуть відправити тільки на великі склади, по габаритам не проходить на прості відділення. Перед тим як забрати раму, довго оглядав її, а працівники НП багато розпитували про раму і велосипеди вцілому. Вцілому ніяких дефектів виявлено не було, а сама раба завбачливо обклеєна скотчем в місцях тертя тросів, + трошки смущає потертім з внутрішньої сторони нижнього пера, так ніби чел зігнув обід і доїжджав додому з кривим колесом яке підтирало... але то таке, реальних причин тої потертості я не знаю і в власника не питав.
Зображення
Зображення
Зображення

Bottom Bracket : BSC 73 mm
Brake Mount : International Standard
Chain Guide Fixation : ISCG-05
Clamp Diameter : 34.9 mm
Colour : Silver
Frame Size : M
Front Derailleur : Clamp On
Full-Suspension : No
Headset : Integrated
Headset Diameter : Tapered 1"1/8 - 1.5"
Material : Aluminium
Pull : None
Rear Wheel Dimension : 12 x 135 mm
Recommended Fork Travel : 120 / 160 mm
Seat Clamp Diameter : 34,9 mm
Seatpost Diameter : 31,6 mm
Wheel Size : 27.5", 26"

В двох словах, рама призначена для адової жесті, важка, але міцна.

Дальше все саме цікаве, і в моєму стилі : ROFL: : ROFL: : ROFL:
на цю раму, знову ж таки нічого не підходить з старої : lol:
вилка має занадто мало ходу, буду педалями черкати по землі, проектована рама під 160 ходу, на 150 аскету вже не комфортно; заднє колесо не підійде вже ніяк, (як і переднє) в новій рамі сквозна 12 мм вісь; каретка в мене 68 мм, тут 73, теж не канає : lol: решту речей переставляти сюди просто нема змісту :)

В підсумку знов маю голу раму з рульовою і підсиділом, на яку треба пачку грошей і купу часу.
так як мене вже не вперше підмахують шо в мене всьо якесь наполовину, шо машина, шо ровер, короче недороблене, мене то вкурвило, і вирішив вел збирати вже на новий сезон, не спішно і по людськи, цей докатаю на ашані, або зварю стрітєц)

Вже як здогадались, більшість навіски буде fireeye. Я так подумав, на сріблястому буде гарно дивитись блакитний, тому втулки, обода, руль, зажим підсиділа, буде fireeye, блактиного кольору. + зірка буде гарбарук теж синя, і може ще педальки сині.
по планах по навісному крім описаного вище:
задня перекидка - zee
манетка - saint or zee (саінт канєшно дорогущий, але блін, то не порівняти як він клацає...)
шатуни - або zee, або шось трушне попадеться б/у, може хром якийсь : twisted:
гальма - zee, slx, на шо буде грошей)))
вилка - тут важко... rockshox lyrik, domain, totem, pike, sr durolux, marzocchi 55, 66. шо знайду в адекватнішому стані ціна-якість, то і буде, але то в кінці, зимою буду шукати...

ну і чешуться руки, до того всього ото вже прикупити шлем отой синій
Зображення
а свій або продам, або 99% що лишу Іванці 8)


п.с. допоможіть продати рокрайдер : cry2:

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 09:24

вітаю.
прікольна, ззаду вісь, кріплення під успок...
покаж реальні фотки.
потертості на пір"ях можуть бути через дуже широку покришку. 2.5 тіпо.
так скільки коштувала?

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 10:11

BOXER, реальних фоток не робив. може сьогодні. успока не буде, як показала практика, гарбарук себе відпрацьовує відмінно.
вісь прикольна, але під ту вісь втулки стартують від 2500 : cry: і то ше їх є всього 2-3 варіанти, бо під 12 вісь йде вже 150, а тут 135. але є фаєрай, тому то такое, сильно не переймаюсь тим, окрім ціни)))
і псіханув, замовив той шлем синій щойно : Yahoo!:

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 12:30

відпродай ми чорний) синій за кіку?

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 12:56

BOXER, синій дорого, 1800. знаю, можна за такі гроші фул купити, але крутити по місту в фулі, то кагбе не тойво)))
за чорний поговорю з Іванкою, якщо вона буде в ньому їздити то лишу їй... а як нє то відпродам :)

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 13:12

ну в фулі по місту то жесть, я тому катаю взагалі без шлємака зараз. не так жарко чи незручно як вигляд прибитого якогота))) тіпа пантовий зразу) не люблю такого. а з іншого боку, це безпека. краще в фуллі, ніж впасти і розбити голову без ніякого шлємака...

чорний тоже не дуже гуд, то як в чорній шапці влітку)) але попитай малишку) я б за 1000ку як б/у може відкупив би : roll: : twisted:

AnGeL написав:успока не буде, як показала практика, гарбарук себе відпрацьовує відмінно.

+1, і близько ланц не злітав і навіть не планував)) але скаче трохи і товче, харить цей звук. можу просто ролік доставлю шоб "нижню частину" притримував, а може заб"ю...

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 14:41

BOXER написав:+1, і близько ланц не злітав і навіть не планував)) але скаче трохи і товче, харить цей звук. можу просто ролік доставлю шоб "нижню частину" притримував, а може заб"ю...

от для цього придумали шадов +, там такий ричажок щолк, і зафіксував лапку, взагалі не болтається і не товче. дуже круто короче.

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 15:02

я про шедоу+ якось писав, от не помню хто, але вроді ти, забакланив ті всі новомодні технології ;)

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 16:44

BOXER, от я не помниш, то не пиши) я написав, шо особливої різниці між деором простим, і хт, хтр, слх, не відчуєш, в топових перекидках уклон йде на низьку вагу. а шадов + то як додаткова опція яка є на зее по дефолту, і на деяких інших перекидках, але не на всіх топових.

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 16:49

AnGeL написав: різниці між деором простим, і хт, хтр, слх, не відчуєш, в топових перекидках уклон йде на низьку вагу

сагласєн....

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 16:56

Sluva, : beer:
ай блін, я забув, я ж все ще з тобою не дружу : strange:
: ROFL:

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

09 липня 2015, 18:50

AnGeL написав:я написав, шо особливої різниці

ти тоді не знав просто про таку фічу як шедоу+ ;)
а взагалі основна різниця між тими всіма моделями це ресурс. так говорять не тільки юзери, а й веломайстри.

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

13 липня 2015, 01:37

AnGeL, Остапе глянь вайбер.

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

23 липня 2015, 14:14

диви який красавєц http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 9&t=275875

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

24 липня 2015, 05:13

та мені ше до фул-фейса дуже далеко)))

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

29 липня 2015, 08:38

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 0&t=279907 8)
тіки ціна ппц :%)

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

31 липня 2015, 06:16

BOXER, та я вже збився з тих марзочі. в бюджет влізуть тільки сильне б/у, без настройок, безніфіга, і з вагою 100500 кг.

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

31 липня 2015, 06:18

доречі, вчора катнув в тому синенькому шлемі... та то просто жесть наскільки він кльовий, зручний, легкий... ну важко описати, їдеш ніби в кепці звичайній, просто ідеально припасовується до голови. навіть взяти в руки, то відразу відчутно якість, з тим беллом чорним то різниця суттєва. але коли беру в руки дешевий кантрійний шлем, то така бека-кака, фу-фу-фу...

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

05 серпня 2015, 11:25

короче, я навіть і не сумнівався шо то так буде, і вдруге, так як з рамою мені не повезе точно, тобто так швидко і спонтанно вилки я не куплю...
по-перше, там де я думав взяти новий дуролюкс, ціни взагалі не такі як на сайті, і по кешту тупо недотягую взагалі ніяк ніразу...
а дальше панєслась... на вибір є домейн 180 маже новий, мурза 55 11 року топова на 160 але не нова, сектор майже новий 150, епіксон майже новий 150, дт свіс на 150 б/у, манітуха стара на 150, можна лірік взяти новий, але треба шток перепресовувати, а то не є добре, + ше є старезні мурзи 66 і всяке таке... бошка взривається : facepalm2:

п.с. то я типу жаліюсь боксеру, більшість і так не пойме шо я ото перечислив : lol:

Re: Drtmoor Hornet (Fireeye edition)

05 серпня 2015, 11:36

норм тєма : lol:
імхо з того списку вартує уваги мурза 55, сектор, далі домейн і той епікон (хоч я про них не шарю). домейн вроді тяжкий ппц. дт, маніту - важко продати потім буде. шток перепресовувати но-но.
Відповісти