Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 19:58



Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Carnielli Turismo 
Автор Повідомлення
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
 Carnielli Turismo
як ви вже знаєте, попав до моїх рук отакий роверко...
Зображення
http://labigabike.blogspot.com/2012/01/carnielli-turismo.html

значить є декілька проблем з тим лісапедом, так як то старий імпортний роверик, то шось знайти на нього на стихіних ринках нереально. перша і основна проблема: каретка, вона трішки більша в діаметрі ніж ті стандартні, і шоб купити взборі картідж, то гайки просто входять в раму. на око шатнгелем там діаметр на 1 мм більший, тому прийдеться лишати стару вісь на підшипниках, а так хочеться поставити нормальну на промах...
другий трабл, в задній перекидці від зірочок залишилась тільки назва. де купити самі зірочки - хз. перекидку міняти дорого і нема потреба бо стару перебрав, натягнув всі пружинки, єдине треба зірочки. від ширпотребних переклюків не підходять, бо там овір під втулку суттєво менший. але може ше шось придумаю...
третій, шини. в районі я виявився першим хто шукав розмірність 28" 700х28с : facepalm2:

решта вроді гуд. зірочки і ланцюг відчистив (їх напевно хтось солідом змащував :%) ), передні наполірував, ґлянц : man: втулки коліс теж перебрав, змастив і відрегулював. лишилось ше до рульової глянути...


03 травня 2014, 09:05
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
давай розбирай, піскоструй раму і задувай порошком в якусь бронзу чи шось наближене до рідного кольору 8)
сідухи класні Brooks є, якраз під таке ретро, але дорожезні вони...

_________________
Sad, but true.


03 травня 2014, 10:11
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
BOXER, то буде ше не скоро, оте піскоструй, порошок, і всяке таке. хіба після того як зберу рокрайдер, а цей буде тимчасовим засобом пересування... ну я тут подумав, каретку наразі зберу стару, але треба шоб хтось мені пояснив який то розмір тієї шо в мене і де мені таку знайти, причому вісь має бути під клин, шо немаловажно. якшо нічого не знайдеться, то прийдеться трошки розточити ті гайки шоб в них вліз підшипник, і шось колхозити : facepalm2:
шини ше трошки поїздять поки не лопнуть, а там дальше, то на аукро є все шо хочеш, від 250 грн за штуку, але там тоже нюанси, хз які вибрати, чи легкі тонкі, чи міцніші і важчі.
зараз найбільший трабл з зірочками перекидки. треба йти в гараж і шось колхозити, розсверлювати, зточувати, короче пічаль : facepalm2: доречі, перекидка simplex, але на аукро про таку не чули : lol:

П.С. шось я з тими роверами не вигрібаю, помиму цього ще роблю машину і кастомний проект, який згодом теж тут оформлю : ninja: може навіть сьогодні вечером : ninja:


03 травня 2014, 10:24
Профіль Догори
Хорхе
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 634
Вік: 35
Авто: R.M.Grandtour II
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
давай кастом показуй

_________________
B8


03 травня 2014, 13:20
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
короче мене шляки трафляють : buzz:
ті шатуни з кареткою на клин то пц :%) пробував поставити назад старі, вони виявились різними, відповідно шатуни криво ставали, купив другі - непідійшли, купив треті, якось поставив, але всеодно трошки криво. напевно вісь трошки нерівномірно зношена. + на осі каретки в місцях контакту підшипників є раковини, і самі розумієте як воно крутиться і шумить всьо : cry2: якшо хто розуміється в тих всяких стандартах, допоможіть знайти картридж шоб підійшов болт-он. діаметр різби гайок 35,х мм...
потім з задньою перекидкою, то взагалі біда. поняття немаю де шукати ті ролики пластикові, шоб підійшли мені. проблема в тому шо внутрішній отвір пластикового ролика має бути 11 мм в діаметрі шоб підійшло на рідну металічну втулку, або ж внутрішній розмір втулки має бути 6 мм, шоб підішло під рідний болт. Вужчий не вкрутиться в різьбу. Знайшов майже таку саму перекидку за 500 грн :%) до старої треба тільки ролики... то шо думав приколхозити, нічо не вийшло(((
ну і в добавок придивлявся до заднього колеса, там там вісь крива, і на колесі є ґуля : facepalm2:


03 травня 2014, 14:47
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
Реально, йди сюди: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=50
Там народ реально цікавиться і шарить в тому всьому старому ;)

_________________
Sad, but true.


03 травня 2014, 17:51
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
BOXER, так я ж не хочу фікс, я хочу з нього зробити ретро шоссе :) ну але то таке, потім заспокоюсь і буду дальше думати. з кареткою то сказали мені шо треба розточувати рідні гайки під картрідж, або під підшипники, то вже походу буду вирішувати. з задньою перекидкою, брат пошукає такі ролики, + сам буду шукати, трохи пізніше закину фотки, де буде чітко видно в чому проблема...


03 травня 2014, 21:03
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
та там всякі є, я просто напрямок тобі скинув) залізь на весь форум, пошастай.

_________________
Sad, but true.


04 травня 2014, 10:30
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
BOXER, зробив тему в шоссе, кинули до крокодилів : lol: але блін, в мене не хвз, в мене модний імпортний італьянський ровер! : buzz:


04 травня 2014, 10:58
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
спішу повідомити що вел майже готовий : Yahoo!: на рахунок каретки, то в токаря на роботі проточив рідні гайки, які були під віночок, проточив під пром-підшипник, а точніше під каретку таку взборі картріджну, трошки ше треба було підварити з середини посадочне місце на шатуні який роздовбався, і тепер педалі крутяться бездоганно. ще одна радісна новина, який чоловяга з києва, на харківському форумі, сам вислав мені безвоздмезно зірочки для перекидки під 6мм вісь, і вчора я то все заінсталив. заодно замінив задню вісь з конусами. ше треба то все більш-менш згрубша помити і довстановити задній болотник і багажник)

ще хочу зазначити, шо на велосипеді присутні рідні фари з динамогенеротором, які досить навіть непогано світять 8)
ще треба купити нові шини, ці вже геть потріскали...


22 травня 2014, 16:51
Профіль Догори
Інженеро
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 322
Вік: 36
Ім'я: Віталій
Авто: -
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
BOXER написав:
і задувай порошком в якусь бронзу чи шось наближене до рідного кольору

питання накуя : confused2 , може просто выдмити раму : confused2

_________________
Happy ))


23 травня 2014, 05:25
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Carnielli Turismo
HiGH_ZeRO, +1, я його трохи почистив, спеціальною універсальною змазкою, солярка + трошки розчинника, і виглядає дуже навіть круто. так, є чимало огрішностей, царапин, наклейки рідні трішки позадирані, але то ше не критично. треба добре відчистити хром на колесах і бризговиках, він там впринципі зберігся дуже добре. на бризговиках вибитий надпис "-ZOX"... наразі катаюсь без них, типу аля шосе : lol:


24 травня 2014, 09:16
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 12 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot], Yandex [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB