Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 18:35



Відповісти  [ 207 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі
RockRider 8.1 Culibin Edition 
Автор Повідомлення
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
 RockRider 8.1 Culibin Edition
Вирішив і я тут вести такий бортовичок, так як в тому зелений і треба буде порад, + для машини нічого доброго найближчим часом не світить : cry:
отож всі мої рожеві мрії про вел до 1000 грн розбились зразу після покупки рами за 1000 грн : lol: само собою можна було б купити люміньову раму і за 500, просто не супер бренд і трошки важчу, і мені б заканала з головою, той самий ктм наприклад, але мене брат наюдив : facepalm2: і мені вона сподобалась. хто бачив ссилку на сландо той знає яка вона, нормальні фото пізніше скину. чесно, я після свої сталюки, коли на новій пошті взяв в руки пакунок, подумав шо мене надули і прислали пустий картон : ROFL: Рама пц легка, 1850 грам. чорна з червоним. основні критерії які мене підштовхнули то те шо в комплекті йшла рульова, і глагол, шо само по собі теж трошки коштує. ну і це вже річ, яку можна буде і продати якшо шо ша більш-менш ті самі гроші.

і тут почався колхоз : pardon:
зразу захотів попробувати переставити шо можна з старого вєла. ну колеса кагбе норм, переднє ше з якоюсь модною втулкою, заднє говно, але пофік. потім попробував поставити ту кончену пружинну вилку яка в мене стояла, але вона вузька, тож некатіт. сідло моє, доречі selle royal, як виявилось, не має тих штирів шоб кріпитись під глагол, тому тоже прольот, але взяв вел брата, який взагалі ужасний китайський і весь поржавів, зато сідло з нього підійшло, + досить мяке.
коли я продовжив розбирати свій вел, я був приємно здивований, шатуни, ланц і задня касета в мене стояли sachs! ланц і касета мають вже дуже немалу виробітку, а шатуни ще гуд, думаю шо їх залишу, люміньові всетаки. хотів зразу їх вчепити на нову раму, але коли розбірав, то побачив шо підшипників там вже не було, порозлітались і всьо там поржавіло, + отой вал має сильну виробітку.

отож підіб"єм підсумки: наразі в наявності хороша рама з рульовою, нормальний штирь і стрьомнувате сідло, більш-менш шатуни, і пара коліс.

в першу чергу по суті треба вилку і руль. Вилку брат обіцяв пошукати, і може на пасху привезе, + ше всяке барахло навісне, шо буде мати, то піджене. намовляв мене брати вилку за 1000 грн. мені хватить рами. вилку хочу пружинномасляну, і то б/у напевно. ну вобщем якось так, якшо тут хтось надумає обновлятись і буде мати напродаж якесь недороге навісне, то пишіть, кричіть, заберу всьо на шо будуть гроші і шо буде підходити.


28 березня 2014, 18:53
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
По-перше, вітаю! : beer:
В наших рядах все густіше : lol: Скоро хєрдрайв заб"є на ту штучну черепицю на дах і купить натуральну вел : Yahoo!:

По-друге, ближче до діла:
AnGeL написав:
в першу чергу по суті треба вилку і руль.


вилку і тормоза! рулів як гівна різних продається, ше підбереш.
до речі, продаю зі свого старого вела винос, руль і підножку: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 4&t=174238
може зацікавить. на перший час для простих поїздок по вуха вистачить, тим більше майже за пиво віддаю :)


по-третє, заміряй діаметр верхньої і нижньої чашок рульової. грубо кажучи "входу" і "виходу".

_________________
Sad, but true.


28 березня 2014, 19:34
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
вилку брат обіцяв привезти на пасху. За руль подумаю, може і заберу... Завтра всьо пофоткаю і поміряю)


28 березня 2014, 19:55
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Паздравляю : beer:

_________________
[b]storm is coming[/b]


28 березня 2014, 20:03
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
Вітаю! ряди велосипедистів густіють. це правильно : rockstar:
давай вже фото того металолому, що накупляв : lol:


28 березня 2014, 20:10
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, давай повітряну вилочку, от недорогий варіант для початку: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 4&t=117081
новенька 8)

_________________
Sad, but true.


28 березня 2014, 22:21
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
та яка нова, мені треба в темпі поставити той вел на колеса, шоб був на ходу, бо на машині неваріант їздити, гена валить 14.7 вольт, кипятит акум. Там згодом може і доукомплектую його нормальною вилкою, а зараз треба любу аби була. І дякую за вітання)


28 березня 2014, 23:31
Профіль Догори
Інженеро
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 322
Вік: 36
Ім'я: Віталій
Авто: -
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, постав турбонадув : ROFL:

_________________
Happy ))


29 березня 2014, 13:26
Профіль Догори
Пух
Аватар користувача

З нами з: 29.11.2013
Повідомлень: 192
Звідки: Брошнів
Вік: 43
Ім'я: Роман
Авто: 124
Номер: АТ
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, вітаю : vodka: а взагалі, не купляй чухні всякої, бо через деякий час буде "продаю", бо нада кручє. ти ж не стокер якийсь. бери в BOXERа руль. а я би може лапу взяв.. треба подумати.. мені підійде?

_________________
ONE LIFE - ONE LOVE


29 березня 2014, 18:20
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 91
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
вітаю!
є всякого барахла багато і дешеве і подорожче
вилки, гальма, карочє все є
дзвони пиши)


29 березня 2014, 18:22
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
я короче зважив свої фінансові можливості, свої принципи, і зібрав назад свій вел, а рама буде чекати грошей на нормальну вилку. Ше до паски повожусь на старому. Доречі його перебрав, поставив нові підшипники в рульову і в каретку, полагодив задній перемикач передач, і довстановив передні гальма на ту кончену вилку. Тепер коли гальмую, то видно як штани гнуться))) головне зе вломати її завчасно, як дві попередні))) фоток трохи наклацав, але згорів бж до ноута, тому завтра...


29 березня 2014, 19:47
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
і так, купив я в Шпілівілі бж до ноута, і обісцяні фото прілагаю : ROFL:

то є барахло, на якому їжджу зараз....
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

так обдертий, так, малуватий, так, колеса говен (особливо задній обід), але той ровер тіьки тут ,в нас на Україні, вже понад 10 років, а був куплений в чехії в циган за півлітру : lol: з нерідного тут тільки задній обід, передня вилка, кермо і саме сидіння, + передні гальма, причому то все я поміняв відносно недавно.

а ось рама, за яку я заплатив купу грошей, і тепер не знаю шо з нею робити : lol:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

зразу кажу, ковьйор не продається : lol:

як я вже писав, наразі все впирається в вилку. на початок, колеса, ланц і зірочки перевішаю старі, каретку і задній перемикач купити маю де... і вроді можна і любу на початок, але і не хочеться викидати ті гроші навітер на якусь паскудну річ. + стоїть питання фінансів, бо дупа піджимає зі всіх сторін : facepalm2:


01 квітня 2014, 22:43
Профіль Догори
Пух
Аватар користувача

З нами з: 29.11.2013
Повідомлень: 192
Звідки: Брошнів
Вік: 43
Ім'я: Роман
Авто: 124
Номер: АТ
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, то в тебе в гаражі каври? 8) 8) 8)
краще не викидай бабло на всяку фігню, так як ти пишеш, а потихенько комплектуй вел, тим більше їздити пока маєш на чому : velik:

_________________
ONE LIFE - ONE LOVE


02 квітня 2014, 17:11
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
rubilnik, нє, то сусідня пустуюча квартира, куда зносяться всі старі речі...

я ше думаю, шо то і як то мені поступати з тим всім. все буде залежати від фінансових можливостей....


02 квітня 2014, 17:51
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
rubilnik написав:
потихенько комплектуй вел

тіко так! хороші комплектуючі часто проскакують по класних цінах. в першу чергу на харківському форумі ;)

_________________
Sad, but true.


02 квітня 2014, 20:00
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
сиджу я вдома і думку гадаю, яким чином я маю зібрати з тої рами суцільний повноцінний велосипед : lol:

Зіня мені запропонував пакет допомоги, на який я шукаю гроші, і який мені на початку піде. (нагадую, старий велосипед лишається комплектним). брат привезе манетки, руль і винос, руль доречі отакий, само собою пофарбується...
Приєднання файлів:
BfBPbM9oM9Y.jpg
BfBPbM9oM9Y.jpg [ 213.51 Кб | Переглянуто 30723 разів ]

впринципі врахувавши пакет Зіні, мені треба буде тільки ланц, касету і задню перекидку, шоб воно поїхало...


06 квітня 2014, 15:00
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, хороші ціни тут: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 4&t=162287

до речі, дай список шо тобі треба, я спробую виміняти свій руль і винос на шось корисне тобі :)

_________________
Sad, but true.


06 квітня 2014, 19:03
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
BOXER, ну впринципі треба задню перекидку, ланц і касету, то з нагального. але бажано було б кеш, шоб я в Зіні оптом забрав купу барахла : oops:


06 квітня 2014, 19:20
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
AnGeL, тітушка ти! : evil: viewtopic.php?p=17577#p17577

_________________
Sad, but true.


06 квітня 2014, 19:36
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: RockRider 8.1 Culibin Edition
BOXER, так мені Зіня всьо продає : lol: значить з того шо вроді б вже знайдено або є/буде:
рама, сідло з штирьом, рульова, руль з виносом, манетки, шатуни, вилка, вібрейки на перед, переднє колесо взборі, заднє колесо під дискові гальма, ротор і супорт під механічний тормоз на зад, ручки для гальм.

Off topic:
впринципі мені ше б пасувало старий доукомплектувати, тому треба передню перекидку з нижньою тягою, любу працюючу, і ще пара нормальних ручок для гальм. + можна манетку ше до перекидки, ту з тих гірших...


06 квітня 2014, 19:51
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 207 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Yandex [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB