Switch to full style
Відповісти

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

29 травня 2014, 12:16

AnGeL написав:нє, але я сильно написав 8)
: ROFL:

поняв буду міряти тільки в збудженому стані : lol:

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

29 травня 2014, 19:56

Rules, я десь писав про накатистість? я писав про керування велом "під собою", про маневреність.
я ж написав
BOXER написав:фактично НЕЗАЛЕЖНО скільки важиш ти.переважно якшо "великий" райдер, то і сили він має трохи (ну якшо не запливший тупо). тому це пропорційно - вага райдера і його сила керувати велом.

вроді без "штампів" написав, суто своїми словами :)
от наприклад я (ти чи Фобос чи ше хтось) і 12-кілограмовий вел і Кличко і 12-кілограмовий вел. йому шо важче буде керувати ним, бо він важчий на 25-30 кг за нас? ;) вага райдера не сильне значення має. а має значення вага того, чим ти управляєш. твоя вага більше впливає на твою ж маневреність/реакцію
т.п., а вага вела на маневреність вела.

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

30 травня 2014, 06:05

BOXER написав:Rules, я десь писав про накатистість? я писав про керування велом "під собою", про маневреність.
я ж написав
BOXER написав:фактично НЕЗАЛЕЖНО скільки важиш ти.переважно якшо "великий" райдер, то і сили він має трохи (ну якшо не запливший тупо). тому це пропорційно - вага райдера і його сила керувати велом.

вроді без "штампів" написав, суто своїми словами :)
от наприклад я (ти чи Фобос чи ше хтось) і 12-кілограмовий вел і Кличко і 12-кілограмовий вел. йому шо важче буде керувати ним, бо він важчий на 25-30 кг за нас? ;) вага райдера не сильне значення має. а має значення вага того, чим ти управляєш. твоя вага більше впливає на твою ж маневреність/реакцію
т.п., а вага вела на маневреність вела.


добре. спишем на те, що ми про різні речі говорим. я суто про легкість педалювання і накатистість. Просто не уявляю, що таке важкість керування

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

30 травня 2014, 16:14

сталася біда, вдома мама переставляла раму і десь загубила верхню рульову чашку, добре шо хоть підшипники є... чи можна окремо підібрати таку, а то як мені казали шо в мене крута рульова, і не хочеться тратитись на нову...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

30 травня 2014, 18:18

трохи нагугливши найшов шо рульова в мене cane creek vp a55ac. на неї треба тільки кришку верхньої чашки...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

30 травня 2014, 20:45

AnGeL, заміряй внутрішній і зовнішній діаметр і пробий яка вона - інтегрована/півінтегрована? в мене лишилась нижня чашка від моєї, авось по розмірах підійде.
Rules, : beer: ну то десь як керувати тисою/аістом і україною : lol: та, україна більша, але я про вагу.

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 05:51

BOXER, мені треба кришку-пильник... рульова напівінтегрована. все є, нема тільки самої верхньої кишки, яка накриває підшипник...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 07:46

AnGeL, знайди в неті і покажи фотку. в мене купа всяких шняг полишалась...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 08:38

Зображення
другий стовпчик, можна тільки низ...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 08:40

Зображення
Зображення

capot

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 09:27

явшокєнна, то стільки втулок сальників одночасно стоїть? : shock:

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 09:43

konsperant, та, то шоб руля ся крутив : lol: : lol: : lol:

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

31 травня 2014, 10:01

я фуєю...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 06:52

Народ, підсажіть по вело виробниках, яких фірм варто дивитись, якісь може неварто, цікавить список виробників, які робять якісні, не дорогі і легкі.
Ну і хто шо скаже за такий вел:
Рама алюміній, комплектуха для мене достатня, а найбільше подобається дизайн
Колеса 26
Рама хз, але від землі до сідухи 75 см, труба сідла 45 см.
В тому всьому мало шо шарю, тому хтілося б почути думку шарющих.
Ріст в мене 178, чи не занизький мені буде?
Приєднані файли
9MZW8-HO8rdm.jpg

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 14:09

Jarevych, рама, а саме її дизайн, то напевно найгірше в тому велосипеді... 2 класичних трикутника, перевірених часом, завжди рішають...
ти краще оголоси бюджет, а ми тут вже шось порадимо.
з дешевих, можна ризикнути і взяти ардіса, головне шоб рама була нормальна під зріст, і алюмінієва, і стакан був 1-1/8", а решта наживне, і ролі особо не грає...

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 14:22

AnGeL написав: взяти ардіса

ненада...в мене в гаражі вже один лежить :)

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 14:48

AnGeL, ну а шо може статись тій рамі? вона конструктивно цілком витривала, рама алюмінєва. Маю можливість такий взяти за дуже розумні гроші, більше за вєлік зара викласти не можу в силу сімейних обставин. А дизайн мене пре, той вєлік мені давно подобався, але ніколи не попадався. Я розумію що дизайн як в сучасних китайських вєлів, але то є Пінінфаріна 2002 року, загалом їх випущено не так багато, вони випускались по замовленню ЕССО заправок як подарунок.
Ну і навантажувати я його не буду, з моєю вагою він може бути хоть пласмасовий : lol:
А китай не хочу, воно саме по собі гавно не залежно від ціни

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 15:27

Sluva, я про нові моделі, там вже все здерто з нормальних велосипедів, і рами в них з нормальною геометрією. так, на навісному економлять тотально, онлі торней.

Jarevych, ну кагбе то рама яка ізначально розроблена для двопідвісу, але вирішили зробити хардтейл. потім стакан вузький, якшо не помиляюсь, тобто вилки хорошої не поставиш.
але з другої сторони, якшо тобі просто возити дупу, і тобі наплювати на всякі там примочки і їздові характеристики, + він тобі реально подобається, і то не китай, то можеш брати. доречі ти так і не озвучив бюджет : x

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 18:23

Jarevych, краще бери вже шось серйозніше, бо то затягує не менше ніж машина : facepalm2: кажи бюджет :)

Re: ЛІКБЕЗ по велосипедах

10 червня 2014, 18:41

rubilnik написав:кажи бюджет

rubilnik написав:бо то затягує не менше ніж машина

: kidcar: : sanki:
Відповісти