Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 16 жовтня 2018, 20:45

Відповісти  [ 134 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Honda Prelude Turbo 
Автор Повідомлення
Хондовод

Ім'я: Остап
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ну вот, сьогодні вже дешо підмутилось, так сказать, свіжа інфа)

приїхав радіатор ГУР, бо штатний лишати не получається, нема місця, та й штатний на слаломі не справлявся і перегрівався. то тіпа матьорий, гамериканський бренд, вироблено в мексиці)))

і зробили мені фланець на турбу під нових вихлоп і окремо на вестгейт. робили на хвальоній замарстинівській за овердохуябабла, я мені здається шо за ті гроші я б міг новий лазером вирізати, але вже пізно, пропало....

Зображення

Зображення

16 серпня 2018, 14:44
Профіль Догори

Вік: 40
Ім'я: Любомир
AnGeL написав:
Liuskywalker, угу. і перід повертає і зад. на малих швидкостях - в різні сторони, на високих в однакову. 4 Wheel Steering. сістєма страшна до піздєца, керується 8 датчиками, і має біля 30 різних помилок при яких може вилетіти в чек) : ROFL:

8) а зочєм воно тобі ? Вивороту не вистачає ?

16 серпня 2018, 15:05
Профіль Догори
Фюрер

Вік: 34
Ім'я: Міха
Номер: 2992
нашо ті замути з колесами? краща керованість?

16 серпня 2018, 15:08
Профіль Догори
Хондовод

ну на низьких швидкостях, до 40 км, коли повертає в різні сторони, то да, менший радіус розвороту, значно більша маневреність, легше паркуватись і т.д. а на великиш швидкостях то додає стабільності, бо коли ти перестроюєшся з смуги в смугу, то тачка як би паралельно зміщується в сторону, бо всі 4 колеса повертають в одну сторону. ну люди які їздять з тою сістємою, кажуть шо то як наркотик - раз попробуєш і не зможеш їздити без нього. типу, розмієш наскільки то крута штука тільки тоді коли вона перестає працювати. + то фетиш і маст хев, бо мало є машин з такою тємою, де настільки сильний виворіт заду що видно неозброєним оком. з ніштяків крутих шо ше хочу доставити то кліма, електродзеркала, і штатна сістєма музики з 9 динаміками від долбі діджітал. але якшо ше кліма і дзеркала можжна купити за гроші, то музику ще знайти треба....

16 серпня 2018, 16:48
Профіль Догори
Фюрер

Вік: 34
Ім'я: Міха
Номер: 2992
Та ти тоже ше той фанат, я бачу : good: : sanki: : rockstar:

16 серпня 2018, 18:31
Профіль Догори

Вік: 39
Ім'я: Льолік
в Хєрадрайва пижика така сістєма вроді була,що задні підрулювали

16 серпня 2018, 19:57
Профіль Догори
Хондовод

Sluva, небула. є багато машин з такою сістемою, але там кути дуже маленькі. ну і прелюди були перші.
https://en.wikipedia.org/wiki/Steering#Active_four-wheel_steering

16 серпня 2018, 20:59
Профіль Догори

Вік: 40
Ім'я: Любомир
я їздив на 4 осному логліфтері 8Х8 , там ця система - афігєнна штука 8) Поки справна : ROFL:
А вот для легкового купе - хз, хз ... Але в плані " такой только у меня и у Майкла Джексона" © - підтримую : beer:

П.С. А воно гідравлічне чи лєктрика ? І як по надійності , щоб не було " постійний сєкас - гарантовано" ... : oops:

17 серпня 2018, 06:12
Профіль Догори
Хондовод

Liuskywalker, воно електричне. по надійності - так собі, але в мануалі є прописано який сигнал має йти по кожному дротику на мозги. тобто на тому має бути від 0 ло 5 вольт, а іншому опір має бути такий або такий, там ще щось має бути в заданому діапазоні. тобто при поломці і наявності мінімального інструменту можна продзвонити все шо є. + велика кількість "джекічанів" по тій системі одразу підказує шо і куда дивитись. найчастіше то мруть датчики, їх там є 4, таких шо чисто від тої системи. це два датчика положення коліс в рейках (перід + зад), і два датчика швидкості повороту рейок тих же коліс (перід + зад) + береться загальна швидкість з датчика швидкості і з задніх датчиків абс береться швидкість задніх коліс. і воно все вираховується по складних алгоритмах, тобто якшо ти повільно крутиш руль - то воно по одному реагує, а якщо швидко - то по іншому.

17 серпня 2018, 06:29
Профіль Догори
Вождь!

скільки коней та крутного плануєш отримати?

20 серпня 2018, 19:23
Профіль Догори
Хондовод

T5-R, буде видно, скільки дасться настроїти на простому 95. ну 200+ має бути желєзно, може до 250 дотягну... тут буде фішка не в максимальній потужності а в максимальній надійності, шоб то всьо можна було легко експлуатувати в дальняки і кожен день, і все має бути з запасом.

21 серпня 2018, 05:45
Профіль Догори
Хондовод

Зображення

Зображення

от ще приїхали ніштяки. то є проставка під масляний фільтр для підключення масляного радітатора з термостатом. правда її треба доработать напільніком, (як колись карбюратори на жигулях), і центральний штуцер виточити інший, бо цей не підходить...

21 серпня 2018, 06:06
Профіль Догори
Хондовод

Ще трошки ніштяків))) підрамники під рульові рейки перед + зад в порошковій фарбі, і в кульку задні шарові (555), оригінальне мастило в кпп, оригінальна рідина в ГУР, нові відбійники амортизаторів.

Зображення

Зображення

лишається решту ходовки ще пофарбувати, дочекатись поліуретан, виточити пару адаптерів, замовити шланги високо тиску на подачу масла, і трошки поварити пійпінги/докупити силікон, і можна складатись докупи... а, ну ще "будильники" трошки винесуть... але їх можна і чуть згодом довстановити...

22 серпня 2018, 13:22
Профіль Догори
Хондовод

Якось так. Впринципі згрубша вже все є, приїхали втулки поліуретанові на заміну тим які зносились, очікую ще на поліровані серцевини з нержавійки від токаря, так щоб було "навічно", і на два штуцера під подачу масла. фактично вся підвіска, підрамники, ричаги і т.д. - пофарбовані порошком заново. а що не пофарбовано, те пофарбується при нагоді іншим разом, бо якось не дуже виходить все зняти з машини під чисту, мотор ж мусить на чомусь висіти)))
Зображення

Ще трошки поколупався в проводці)

Зображення

і викинув отаку жменьку "лишніх" дротиків

Зображення

і знайшов отакий нєвєдомий блок, без будь-яких підписів, який вроді які підключається в штатні роз'єми але закільцьований. Вже згодом я допетрав, що він вмикається в розріз коси на замок запалювання і в розріз "майн реле", і смахує він на якусь противоугонну систему, або щось з розряду безпеки, і при аварії відключає запалювання і бензонасос. хоча там датчика удару я не помітив. Треба Зєлю і тестер, будемо визначати шо воно робить. Найбільш дивне те що роз'єми в нього заводські, а маркування ніякого нема, від слова ЗОВСІМ. І гугл не допоміг.

Зображення

Зображення

17 вересня 2018, 10:18
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 134 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі