Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 28 березня 2024, 19:34



Відповісти  [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі
Honda Prelude Turbo 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ждьомс : good: : beer:

_________________
Sad, but true.


20 жовтня 2014, 20:28
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
я замітив таку річ, що іноді дуже корисно, коли нема можливості постійно бути з тим, що сильно любиш, тоді після перерви, розумієш шо посправжньому скучав весь цей час, і при зустрічі закохуєшся ніби в перший раз. Така ситуація в мене з машиною і з дівчиною...


21 жовтня 2014, 05:23
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, да ти рамантік , парніша ! :) : beer: : beer: : beer:


21 жовтня 2014, 05:37
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
Така ситуація в мене з машиною і з дівчиною...

а з дівчиною шо? надоїдає дрочити як довго не бачитесь? : lol: : ROFL:

_________________
Sad, but true.


21 жовтня 2014, 08:10
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
BOXER, дівчина в дубно живе, я постійно на роботі, а по вихідних не завжди виходить бачитись, переважно раз в 2-3 тижні. Більше 3 не було ще, бо мну до того часу повністю рве кришу... Так і живу наразі)


21 жовтня 2014, 11:14
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ну от, як і обіцяв, при першій можливості взявся за машину... про вбиті задні ступичні підшипники було відомо давно, і моїх знань в машині було достатньо щоб їх самотужки продіагностувати. висновок був такий, шо їм піздєць повний, мені стало страшно, як я так їздив стільки часу :%) нові народ мені пропонував +/- за касарь з копійками, то ше по курсу 12, і ше й замінник якийсь. ну про то як я нив на лтк то всі знаєте напевно, але чудовий народ хондоводів своїх в біді не кидає, і латентний стоковод А1 кинув мені сциль, де по номеру знайшов підшипники NTN, шо є ОЕМ виробником для хонди, тобто оригінал, і по нєймаверній ціні, в 675 грн. але, на жаль на той момент бабосів ще не було, а так, шоб помріяти, я просто кинув собі в корзину 1 підшипник. і тут, внєзапно я дочекався зарплати від райавтодору, вроді за травень-червень прийшла, і думаю, все, час настав, відкриваю ту ссилку, а там ціна вже 793 грн. ну, думаю, хуйня, всеодно то оригінал, і ціна нижче ніж гірші замінники, але відкриваю корзину, а там ще досі висить той 1 підшипник, по старій ціні. чесно, я мало вірив шо таке проканає, але я просто додав ще одну штуку в корзині і відправив замовлення, з ціною по 675. і тут на наступний день до мене перетелефоновує їхній менеджер чи хто там, і просить підтвердити замовлення, ну я такий перепитую: а яка ціна? той відповідає, 1350. я питаю, то за 1 чи за 2? той каже що за два. "- точно? - точно!" я сі втішив, сказав най відправляють. виходить шо вони змушені були продати по старій ціні через те шо товар висів в мене в корзині. і хоть небагато зекономив, але всеодно приємно : man:

потім я довго думав, як я маю їх забрати, так як працюю по суботах, з 7 до 7, і ше й в рясному, шо є крайньою дупою. і за допомогою друзів і складних махінацій, доставили мені ті підшипники в львів. на вигляд - на всі гроші :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


17 листопада 2014, 07:43
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
виходить шо вони змушені були продати по старій ціні через те шо товар висів в мене в корзині. і хоть небагато зекономив, але всеодно приємно

можеш вважати , що тобі реально заканало 8)
І що сайт продаванам писали якісь бидлокодери на коліні , бо зазвичай норм. двіжок в інетмагазах дає 24 години на життя товару в корзині .
Ну і тим більше , переіндексовує ціну при зміні прайсів : oops:
Подякуй їм в книзі фідбеків 8) : beer:


17 листопада 2014, 07:53
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Liuskywalker, +1 бидло-кодерам мегареспект :)
Остап, давай ссиль :)
Я собі по комплекту ходовок закину в корзину : man: "най си буде" : bgg:


17 листопада 2014, 08:17
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
заміну проводили на фірмовому хондасервісі, під час якої трошки порішали мені питанні з гальмами задніми. а там ситуація була наступна: в задній супортах гальмівний циліндр такий що вкручується, і має на собі хрестоподібну насічку, щоб при заміні колодок його можна було вкрутити назад. і от під час заміни колодок, на нових були такі виступи, які ніби мали попадати в ті насічки, з одного боку непопали, і все нормально, а з іншого попали, і вийшло так, шо вклинили той циліндрик, і він не крутився і не працював, підклинив супорт і весь час гальмував, добре що не дуже сильно. майстер поспилював ті бугорки і поставив все назад, і казав що чуть туди-сюди поїздив, і вроді все нормально, стало на свої місця, нічо не клинить. але люфт направляйок залишився, і мені то не дає спокою. Андрій, той шо в народі "втулка", десь шось колись писав про майстра який нормально то реставрує, але шось ігнорить моїї пп з проханням дати контакти того майстра. мені не розходиться зробити то чим подешевше, мені головне якість. якби можна було то б купив нові скоби взборі, але такого не знаходив ще. короче те питання залишається відкритим, і підштовхує мене на покупку нормальних гальм з суцільними супортами, але там бюджет просто космічний...

наступне, шо давніше вже просилось, то грм. впринципі по факту він наїздив десь 50 тищ, +/-, але при заміні ссалника колінвала, на око виглядав трошки потрісканий, і я вирішив, раз є можливість, то треба мінєти, і раз туда вже лізуть, то мінєти всьо, і мати спокій на кілька років. В лесика порішав непоганий комплект, і правдами і неправдами, за допомогою молодшого брата, і великої добродушності лесика, той комплект потрапив на сервіс, бо в мене змоги то зробити не було: робота і нікакой лічной жизні : facepalm2: десь сьогодні напевно то всьо будуть міняти, може вечером ще встигну туди заскочити, гляну шо там і як. заодно проведуть заміну охолоджувальної рідини, бо те шо було, мені не конче подобалось. заливати будуть HEPU червену : lol: + при нагоді, поки тачко було на підйомнику, продіагностували ходову, і виявили крайню несправність рульових тяг, які виявляється мене іпали довший час, а я то списував на рейку : facepalm2: ліва тяга в драбадан, лівий наконечник нагуляний, але не стукає, а правий тугенький, але люфт вертикальний має. і ше невідомо шо по шарових, треба спочатку зробити рульове. і даний діагноз хоть і не страшний, то є кагбе розхідники, але, є одне але: наконечники 15 тищ назад мінялись, і ставились оригінальні хонда. хлопці, 15 тищ, то є дуже мало. але я підозрюю шо ото всьо прийшло в негодність під час добирання на ту грьобану попередню роботу, по такому бездоріжжю, шо хіба Андрій вам може то підтвердити. виходить шо всьо шо я заробив там за ті пів року піде на ліквідацію наслідків добирання на ту роботу. сумні реалії життя : cry:

враховуючи то, шо мої можливості не безкінечні, і машину я ремонтую строго власними силами, ще і доводиться батькам допомагати трохи, то ремонт рульової, і покупка нових свічок і акумулятора, які були теж в списку речей, що просяться давно, зважаючи на покупку телефона, переноситься на наступний місяць, або ще дальше, бо на носі зима, свята, і тратити весь заробіток на машину, то напевно буде якось не дуже правильно, і мене не зрозуміють : ROFL:
мама на мене і так зкоса дивиться і каже шо я придурок : ROFL:


Зображення
Зображення
Зображення

якось так :)


17 листопада 2014, 08:30
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Liuskywalker, я і так вважаю шо мені нереально заканало : lol: воно висіло в корзині десь близько 2-3 тижнів : ROFL: і при тому шо сайт без реєстрації)

зараз там нема смислу шось хімічити, навряд чи долар буде ще рости... хоча в мене є мисля, найти собі там комплкр рульової, і кинути в корзину, най висить і чекає зарплати)))


17 листопада 2014, 08:32
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ну-мс, вітаю зі зрушенням льоду! : good:

_________________
Sad, but true.


17 листопада 2014, 09:31
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
і так, ше одне благо для машини звершилось! купив новий акумулятор. якийсь український, ЕКОстарт, 2 роки гарантії, що за ті гроші мене більше ніж влаштовує :) дальше я вагаюсь шо робити. є варіант прикупити якісь кулка шоб сесон відволочитись, бо то шо є то срамота, то встид і позор на такому їздити. але і на ровер треба шось вділити : facepalm2: дальше треба срочно братись за супорта : cry:


21 березня 2015, 09:15
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, ну та купи якусь б/ушку, Назара Зіро-клуа попитай, в нього бувають в класному стані зедешево ;)
Імхо, якшо вел їздить, то роби машину, всьо такі ти автомобіліст в першу чергу, а потім вже лісапєдріст : wink:

_________________
Sad, but true.


23 березня 2015, 09:27
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
BOXER, вел їздить, тілько шатуни треба і там розхідники всякі.
я ото прикинув, форсунки зараз 3к грн виходять : cry:


23 березня 2015, 11:32
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
форсунки бл*дь, мені вилка сама доступна 6к коштує : lol: :%)

_________________
Sad, but true.


23 березня 2015, 13:01
Профіль Догори
Техно-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 568
Звідки: Наукова -ВВ district :)
Вік: 45
Ім'я: Любомир
Авто: 2106
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ги, Опастапе , диви що ти писав 17.11.2014 року : oops:
AnGeL написав:
навряд чи долар буде ще рости.

пророк з тебе нікудишній : ROFL: : ROFL: : ROFL: : ROFL:


23 березня 2015, 13:48
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ну шо там, машина ше існує взагалі?? : ninja:

_________________
Sad, but true.


17 листопада 2015, 11:05
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
існує, і навіть їздить : lol: правда нечасто, бо банально в ній просто нема фактично потреби, робота під хатою, на роботу і з роботи возить службова машина. якщо є потреба поїхати додому, то та ж службова машина їде і на АС2, якраз вчасно на маршрутку яка їде прямо під сам будинок вдома) короче капєц)
по львову в теплу погоду їжджу велосипедом, тим що карніеллі - виходить часто навіть швидше ніж на авто, вже не кажучи про решту переваг, і машина залишається щоб щось привезти-завезти, літом їздив на озера і всяке таке, а тут хіба зараз трохи дупу вожу, бо на ровері вже холодно.

зараз скажете шоб продавав і женився, але нєєєє)))
нема ні бажання, ні потреби. так чи інакше вона завжди під хатою, і при любій потребі сів і поїхав куда треба.
з нового, то в Яревича фактично даром купив 4 колеса на яких ше хоть трохи є протектор, бо моїм вже така жопа була шо взагалі навіть стидно говорити, і то ше весною))) є якийсь трабл з правим підшипником заднім ступичним, колесо має люфт : o все нема часу поїхати глянути шо там : facepalm2:
ще було проблема попадання води в багажник, кілька місяців не міг вичислти, аж поки не нащупав нечайно рукою кусок шланга який йде з люка, і висів всередині в крилі задньому, і направив його в зливний отвір, а так получається шо вода з люка лилась в багажник : facepalm2: як не дивно, жодної цятки корозії так і не появилось.
ну і було міні ДТП, стояла машина під хатою, не там де завжди, і її вранці поцарапав мусоровоз. викликав поліціянтів, все оформили, от минулого тижня приїздив експерт, оцінював пошкодження. поцарапане заднє праве крило, мінімальна вмятина від царапини, і сколи фарби на бампері, короче майже не помітно.
чим день, тим більше кортить її віддати на повний тотальний кузовний ремонт, шоб привели її в людський стан, але вічно як не срачка то пердячка : cry:
от така то історія: і продавати нема сенсу, і займатись нею серйозно теж не на часі якось((((


17 листопада 2015, 12:19
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Не продавай, а на женячку складай пєньондзи
Хіба шо Іванка іншої думки - тоді рішай сам


17 листопада 2015, 13:29
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Іванка ніц проти машини немає)


17 листопада 2015, 13:30
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB