Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 березня 2024, 12:27



Відповісти  [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі
Honda Prelude Turbo 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
як я знав, як тебе затягнути на форум : lol:

_________________
Sad, but true.


17 листопада 2015, 15:16
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
сповіщення на пошту :)


17 листопада 2015, 15:17
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Подумав і виріший що бортовик треба хоч десь вести, щоб памятати історію всяких замін і зберігати важливу інформацію десь.
Так як вел фактично зібраний, і ніхто не може притикнути що він "такий як завжди" чи "недороблений", то можна спати спокійно)
Але ні, неможна. Бо до машини є ціла купа питань...

Як вже всі здогадалсь то провів заміну мастила, залив Shell Helix Ultra 0w40. (1000 грн 5 л) Валєра дивився на мене як на полуумного, шо я лию в таку машину "нульовку". Ну а шо падєлать : unknown:
Заліз я на той страшний форум oil-club і перечитав там трохи всього, і дійшов ивсновку що з звичайних ширпотребних мастил, шел одне з найкращих, і найменше просідає по основних характеристиках після відпрацювання 300 мотогодин. Також непоганим є Мобіл 1. а Ідеальним буде для моєї машини мастило ідемітсу, чисто іпонське, феншуйне, яке було залито в неї на заводі. але зараз нема сенсу на зиму його лити, так як воно дорогувате. Ну і фільтри масляні, теж трошки почитав про них, і виявилось шо мені класно підходить фільтр Кіа/Hyndaі (80 грн) , який в свою чергу є одним з найкращих в плані якості виготовлення, і якості, товщині, довжині фільтрувального елементу. Мєлочь, але приємно)))

Також будучи в Валєри-кастомс, на кінець то продіагностували адекватно ходовку і таки знайшли те, що мені гризло душу більше року. Стук ззаду був не через погано замінені ступичні підшипники, як я думав, а через блятьску шарову, але чому її ніхто не міг продіагностувати раніше - залишиться загадкою на все життя. По факту там люфт десь чуть не 1 см. А не вирвало її тільки тому, що працює вона в конкретному напрямку і має металеву обойму з поздовжнім прорізом. Хонда, хулє))) Правда знаю, що нижні шарові вириває як має бути, вже в львові сам бачив 2 прелюда які лежали на пузі :%)

Отже було надіагностовано: задня верхня права шарова, передній лівий наконечник рульової тяги, обидві рульові тяги, і пильники правої піввісі. + давно відома трабла з люфтом задніх супортів на направляйках.
Само собою що буде все впарі мінятись, а то я такого тикання не признаю.
З негативних моментів, отой передній лівий наконечник, стояв оригінал, і мінявся 20 тисяч назад. Не серйозно. Подивимось скільки відходить СТР.

Інфа для себе:
Шарові нижні перед/зад, права/ліва

CTR CBHO-13
Optimal G3-879
Japan Cars J14004YMT
555 SB-6202

Шарові верхні перед/зад, права/ліва

Ruville 917401

По оригіналу все йде тільки з важелем, хоча перепресовуються вони на раз-два.

Ще є питання по гальмах вцілому. треба розібратись з абс, а то він від покупки машини був глючний і мені до нього руки не доходять. + задні гальма майже не гальмують (можливо через глюки абс). Мабуть коли будуть робити нові направляйки то заодно нехай повністю переберуть задні супорта і замінять гальмівну рідину, бо давно вже проситься.

Тільки от є питання: при ремонті тих направляйок, майстри наполягають на проточці гальмівних дисків, бо можливий перекос супорта і перекос виробітки. Задні бліни в мене напевно ще рідні, але виробітки майже нема: новий 10 мм, під заміну то 8 мм. Зараз є десь 9,5 мм. Чи нехай пробують їх проточити, але тоді невідомо яка товщина залишиться і всерівно напевно скоро доведеться міняти, чи не паритись і сходу поставити нові. Просто передні просяться під заміну набагато сильніше, там вже виробітка суттєва. Наразі ще думаю і оцінюю вартість того всього.

А по рульовій також планується комплексний підхід, з заміною тяг і наконечників з пильниками поколу, заміна рідини, встановлення більшого радіатора для охолодження рідини ГУР в парі з гідролініями. І можливо ще карданчик заміню, так щоб спати спокійно. Вже як робити шось, то робити по-людськи)))

і за зиму приглядаюсь до комплекту виносного масляного радіатора, але ціни кусаються пздц. Сендвіч 100 баксів, радіатор 150, шланги, і всяке таке, ше десь 100 баксів. Але то все по топових брендах, якихось менш дорогих але прийнятних по якості я просто не знаю((( треба курити піндоські форуми.
Як альтернатива маслорадіатора то є широкий алюмінієвий звичайний радіатор. Можливо в парі з слім-вентиляторами і комплектом силікону на охолодження (дорого). Бюджет без силікону і вентиляторів десь +/- такий самий або й менший, але перевагами є менші втручання в конструкцію, заміна болт-он так би мовити.

Це все власне необхідно перед відновленням надуву, бо так чи інакше потім воно все рівно вилізе, тому по можливості намагаюсь зробити хороший плацдарм і поле для діяльності.


31 серпня 2016, 06:45
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, чудово, що руки до авто дійшли! молодця!


31 серпня 2016, 22:09
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Знову треба шось писанути :)
вже десь більше місяця куплена маленька купка запчастини, а саме: рульові тяги, рульові наконечники, пильнки рульових тяг, і свічки. але холєра ніяк не виходить то все заісталити.

вот в роздумах, за шо то братись дальше. склав собі вчора мінімальний список всього потрібного по машині, то без покраски набігло кругом-бігом 50к : lol: тільки нікому не кажіть : crazy:
наразі з варіантів то форсунки і інстал турби на старий сетап, або тюнячні тормоза.
маленький занудний перфекціоніст в мені каже шо нема чого спішити, і краще зробити спочатку тормоза, потім підготувати решту всього, а турбу як вишеньку ставити. решта людей які скучили за валящою тачкою, кажуть ставити турбу, а там по-трошки все доробиться.


03 січня 2017, 15:40
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
то без покраски набігло кругом-бігом 50к тільки нікому не кажіть

прийдеться цю суму закласти тишком у кошторис весілля : lol:


19 січня 2017, 12:18
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
T5-R, : lol: : beer:

_________________
Sad, but true.


20 січня 2017, 17:07
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
T5-R, то робиться простіше) просто міняється заголовок кошторису і по всьому)


20 січня 2017, 18:10
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL написав:
T5-R, то робиться простіше) просто міняється заголовок кошторису і по всьому)

: shock:
на залізяччях буш ся женив? : lol:


27 січня 2017, 17:16
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
та кому тепер та женячка потрібна ? : lol:


27 січня 2017, 21:11
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
І так, як вже більшість бачила в фб, апгрейд гальм не за горами.
Станом на зараз, куплено:
ГТЦ 1" від 5 прелюда взборі з вакуумником і бачком.
Передні бліни ЕВС BSD 282х23
Гальмівні колодки ЕВС Yellow stuff перед + зад.

Зображення

п.с. потішили наклейочки. вже будуть третіми в комплект до Tein і KYB AGX 8) ще можна самому доробити AEM і BISIMOTO, і оновити EnergySyspension : rockstar:
Ще потрібно:
Гальмівну рідину
Ремкоплекти супортів (сальнічки-куяльнічки)
гальмівні шланги (ну шоб все всьо-всьо було ґанц нове)
перебрати то все і заісталити.

Ще стоїть питання з АБС. воно від самого початку фактично було не робочим, хоча іноді йому клинило і воно працювало ок. Хз чи то його ремонтувати, чи убрать нафік. Наразі притримуюсь думки відремонтувати по можливості, але вивести тумблер вкл-викл, бо іноді воно реально заважає, та й на машині не тільки я їжджу, і якщо мені і без абс ок, то інші можуть і біди наробити.

бюджет того всього, трошки дуже більший ніж планувалось, але імхо, взяв бош то їбош, а не тиць-пердиць, і тому нехай решта почекає :)


28 січня 2017, 15:52
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Молодця!
АБС - зробити!


28 січня 2017, 16:13
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
правильно! робити то робити! АБС - зремонтірувати!
а шо кузов каже? може логічніше було б всі "брудні" роботи зробити? кузов, а тоді вже гальма, двигун?

_________________
Sad, but true.


29 січня 2017, 10:16
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
та ніц кузов не каже, каже шо треба малювати бо лак починає злазити вже, але як то кажуть то на скорість не впливає : lol:
максимум розпорки ше треба зробити і вогень! а ось гальма передні вже давно просились, а ззаду треба направляйки робити, тому і взявся за гальма, а там пішло-поїхало : lol:


29 січня 2017, 17:09
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
Інформейшн для себе:
ремкомплект передніх супортів
Frenkit 238028 - резинки
ремкоплект плюс поршні 238941.
зад
Frenkit 234908 резинки + поршень
:)


02 лютого 2017, 19:04
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
ще інформейшн:
шрус внутрішній лівий
CI3402


13 лютого 2017, 21:17
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
курвамать!!! Міську, шо за хня? поки писав величезний пост про тормоза, мене викинуло з форуму, затребувало залогінитись, і весь набраний текст пропав : evil: махав я тут всякі мемуари виписувати по пару раз...


11 квітня 2017, 20:44
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, вашшє не вкурсах, чесслово...
але я такі речі ніколи не пишу в онлайні, бо то часто така хуйня... пишеш-пишеш, потім натискаєш "послати", а воно "а хуй на рило..." і якась помилка...
я завжди таке пишу в блякнотах всяких 8)
так шо і ти тепер будеш : ROFL:


12 квітня 2017, 10:45
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
cat-yellow, о курва) ну переважно в таких випадках ще канає вернутись назад, і багато де текст кешується і лишається, а тут куй в всіх випадках) : ROFL:
короче, детально розпишу потім, в двох словах: бюджет перевалив за 20к і то ше не всьо : crazy:


12 квітня 2017, 11:11
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Honda Prelude Turbo
AnGeL, : good: : good: : good:
але ти вар"ят : shock: :%)


12 квітня 2017, 11:42
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 177 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB