Switch to full style
Відповісти

Re: Grand Scenic III

30 жовтня 2017, 10:24

BOXER, клабан зброса якогось там чи шо
карочє ,якщо дуже тре - то хіба наберу когось на рено і спитаю - а лучше про сто заїдь до них на діагностику

Re: Grand Scenic III

30 жовтня 2017, 10:33

там до них уйх попадеш. по пару тижнів черги : no: якшо маєш якийсь контакт і маєш можливість спитати - буду благадарєн!

Re: Grand Scenic III

30 жовтня 2017, 10:40

BOXER, та яких пару тижнів? вот тікі шо записався на планове ТО на пятницю, хоча міг на четвер...
зараз спробую уточнити то питанн япо клапану

Re: Grand Scenic III

30 жовтня 2017, 10:41

чувакі занйтий- обіцяв відзвонити, так шо чекаю

Re: Grand Scenic III

30 жовтня 2017, 11:18

і так, то називається тіпа трубка демпфера щеплення чи щось подібне до того
офіціали вже ряд таких трубок поміняли - вона іде в комплекті з клапаном чи ше шось там - карочє в зборі деталь тіпа
Там з часом шоьс пересихає і та фігня стається

Якщо треба буде - дам координати на рено підїхати - вони порядних людей приймають, якщо людина доказує свою порядність 8)

Вроді вот опис того діла, ящо я правильно знайшов в неті https://www.youtube.com/watch?v=BIHu1WT4JB4

Re: Grand Scenic III

31 жовтня 2017, 12:10

Felix, о, мерсі! буду думати до кого їхати з тим. подзвоню ше в Солонку на сервіс, якшо вони зразу скажуть, шо знають в чом дєло - то до них.

а тим часом підкрадається зима і вчора поставив зимовий комплект коліс, рідні 16" і гума Bridgestone Blizzak Revo GZ, машина розганяється легше, котиться на нейтралці краще, руль крутиться легше, ляпота : man:
18" відмив як міг і кинув спати в гараж : cry: зовсім інша машина...

Зображення

Зображення

ше недавно був гарний пробіг, зараз чуть більший.

Зображення

Re: Grand Scenic III

31 жовтня 2017, 17:20

мда.... 18-ки красиві - то правда!

Re: Grand Scenic III

27 листопада 2017, 12:03

пробіг 169 000 км
моїх 17 000
за цей рік 14 000

більше хз шо писати)
пора би омивайку зимову залити, але поки літня не замерзає ше... : lol:

ага, їздить зараз періодично дружина з інструктором з Реги по Львову, ніби все ок, буквочка "У" прісутсвуєт, так шо побачите на дорогах - віднесіться з розумінням))
до речі, в неї розхід менший, ніж в мене на 1л : lol:
і зауважив, коли перезувся назад на рідні 16" диски, то і в мене розхід впав на 0.8-1л по місту.

Re: Grand Scenic III

27 листопада 2017, 18:38

Чуэш,а шо то за страшні історії розказують про сценік твого кума? кажуть купа бабла вже вклав,шо там?труп такий був?

Re: Grand Scenic III

27 листопада 2017, 20:21

інтріга аднако... гатов паслушоць!

Re: Grand Scenic III

28 листопада 2017, 16:19

труп не труп, але я казав йому шо в поляків нєхєр машини купувати :%) : lol: ті жуки раді наєбати наших не менше рускіх.

Re: Grand Scenic III

29 листопада 2017, 11:21

BOXER, купа куплених в польщі машин і ніби нема дикої паніки : strange:

Re: Grand Scenic III

29 листопада 2017, 14:07

я б не купував. і нікому б не радив. як і в Прибалтиці. це я про перекупів. або історій типу "брати/сват/кум" працює у Франції і лишив мені її продавати.

Re: Grand Scenic III

29 листопада 2017, 17:44

BOXER, я свої обидві тут купив і нічо :)
А шо не так було з тим сценіком? багацько бабульоса вклалось?

Re: Grand Scenic III

30 листопада 2017, 08:56

cat-yellow, ти брав не "для українського ринку" і не машини, які йшли на перепродаж, як активно зараз йдуть всі реношки та й всі інші під наш новий закон.
знаю, шо в тебе, Міша, тільки хороші враження про поляків, а от особисто шось з дитинства їх не люблю, плюс всі історичні нюанси (так само до нас ставляться, як і москалі), плюс зараз яке там гамно вспливає, але кароч політика то таке. Я шось навіть не думав і не думав би в поляків купувати машину і в принципі наші перепродавани там і не купують, хіба якісь дуже ліниві або фартові. Менше з тим, тут бортовик про мою машину з Бельгії від бельгійки : lol:

Re: Grand Scenic III

30 листопада 2017, 09:16

BOXER, та не дуже в мене про них хороші враження :)
Країна хороша, жити добре, а от люди... ну такоє... різні бувають! Мені гімнюки переважно не траплялись, хоча знаю, що вони є. Чув також, що і наші тут ще ті гімнюки, до яких і я би відносився так само... Коротше кажучи, якщо про людей, то "такоє" : pardon:

А бельгійки - то тєма : kidcar:

Re: Grand Scenic III

28 лютого 2018, 14:08

BOXER, Доброго дня. Перечитав декілька сторінок, прикольна тема : good:
Суть питання така, хочу собі Grand Scenic III бютжет 9000 вєчно зелених. Незнаю як і де краще кипити, досвіду поїздок за кордон нема,тим більше у виборі і покупці авто. Все, що на авторіа або дорого або пригнане по новому закону і не знімається з обліку(продають по дорученню). Дайте пораду, в моєму випадку як купити норм. машину за адекватні гроші?
Дякую.
з пов.Василь

Re: Grand Scenic III

03 березня 2018, 13:29

Vasia 9, Форумчанин продає гарний сценік. бордовий металік.

Re: Grand Scenic III

12 березня 2018, 13:33

Vasia 9, навіть не знаю, шо конкретно порадити... хоча, пораджу свій шлях: знайти людину, яка має досвід поїздок в Європу по машини, якій ви можете довіряти, яка виділить свій час (за певні $ звісно) і поможе там підібрати машину. їхати раджу подалі - в сторону Німеччини, Бельгії, Голандії, Франції.

Re: Grand Scenic III

12 березня 2018, 13:49

давно нічого не писав...
бо давно нічого не робилось : Search:

1) хоча... є така вже трохи довга історія, яку ніяк не вирішу. в розгар зими, снігопадів і морозів примерзло в мене трохи водійське скло. ну я його силою туда-сюда привідкрив. ходило шось воно так собі, а на другий день і зовсім зупинилось привідкритим на 10см : lol: нагадаю - зима, морози, снгі падає : facepalm2: поїхав до Антона в LevelUp, шоб розібрали карту і глянули шо і як там. Вердикт так собі: зігнув і зломав я в одному місці "ножиці", які водять скло вверх-вниз. Обдзвон шротів не поміг, тому сказав зафіксувати мені то скло закритим, зібрати карту, коли знайду - приїду шоб поставили. Мотор с/п витягнули, шоб він там не болтався без механізму. Пройшло вже два місяці... а я так і досі їжджу : lol: Кароч, на шротах, аллегро, олх і т.д. є ті механізми на ВСІ двері, крім водійської :) Відать - розходнік. Популярний. Восстребований)) Новий замінник шось 2000+грн. І то не у Львові. Ніяк не дійдуть руки подзвонити, пробити і купити його : lol: Але вже скоро... бо треба.

2) тим часом, на вихідних поміняв фільтр салону (вугільний Mann) і фільтр повітря (Mann), то можна елементарно зробити самому, тому нарешті хоть покопирсався в машині своїми руками.

Mann йде в оригіналі

Зображення

старий фільтр салону:

Зображення

новий і старий фільтр повітря:

Зображення

Зображення

3) згоріла одна лампочка Osram найтбрейкер, поставив поки назад рідну, чекаю, коли друга згорить) прожив Осрам в мене біля 15 місяців, непогано, бо кажуть, шо вони до року живуть. заміна до 5хв.

4) поміняв дві згорівші лампи в задніх ліхтарях "габарит-стоп", там типу двоконтактна лампочка. по 15грн/шт. міняється за 5хв.

5) протягом тижня планую заміну масла+фільтра і паливного фільтра. бо вже пора.

пробіг зараз - 172 000 км.
мій пробіг - 20 000 км.
пробіг з початку цього року - 2300 км.
Відповісти