Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 березня 2024, 06:00



Відповісти  [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі
Grand Scenic III 
Автор Повідомлення
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
так напевно можна чіпанути на тих 20-30 коней, нє?


29 червня 2017, 16:00
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
AnGeL, http://www.kreatormocy.pl/katalog/renault/chip-tuning-renault-scenic-iii-1-5-dci-110-km

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


29 червня 2017, 19:12
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
AnGeL написав:
так напевно можна чіпанути на тих 20-30 коней, нє?


не думаю, що чіп додасть ресурсу... : no:


29 червня 2017, 20:03
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
буду в прошивку/комп/мозги лізти вже тоді, коли будуть трабли з сажевим фільтром або EGR-ом. до того вирішив для себе, шо лізти не буду.
бо коли чи видялати сажовик чи егр, то треба перепрошивати. там заодно і коней додають. це поширена практика, ресурс ніби не страдає. для мене взагалі важливо шоб ше 50 000 км вона відкатала без проблем, більше (думаю) я на ній не наїжджу))

_________________
Sad, but true.


30 червня 2017, 06:43
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
cat-yellow написав:
не думаю, що чіп додасть ресурсу...

в тебе ж Т5 був чіпований і жив якось? :)

_________________
Sad, but true.


30 червня 2017, 06:44
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER написав:
cat-yellow написав:
не думаю, що чіп додасть ресурсу...

в тебе ж Т5 був чіпований і жив якось? :)


Так, але Віталік (попередній власник) чіпував його не тут, а десь в німців.
Хоча я хз, як воно...

Мені пропонували чіпанути Октаху. І навіть при мінімальній ціні, або безплатно (в шефа корєш - гонщик). Але я відмовився. Їздить та й їздить.


30 червня 2017, 13:31
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Ну що ж, ай ем бек. Чому так скоро? Так і планувалось, точніше планувалось на 10 повних днів, бо їхали до друзів на їхню квартиру, а в них з четверга вже свої якісь діла і треба було квартиру звільняти. Суть в тому, що зі Львова просто ми виїхали на 2 доби пізніше, ніж планувалось (через вагомі причини), тому були на морях рівно 8 днів + 2 дні в дорозі.

Тут описав детальніше дорогу туди-назад кому цікаво:
Оскільки я категорично не хотів їхати тими периферійними дорогами, то з порадами форумчан сформував маршрут через Київ і ні секунди не пошкодував.
Отже, вихідні дані: двоє дорослих + двоє дітей на борту, купа речей + бокс на даху. Вперше їхав "на ніч" без ночівлі і в принципі вперше на таку дистанцію одним махом.
Розкладка по маршруту:
- виїхали о 17 год., Львів-Рівне така собі, однополоска (в одну сторону), було трохи машин, тому рівно 2 год до ВОГу за Рівним (200км)
- виїхали о 20год Рівне-Житомир ті самі 200 км, дорога люкс, двополоска, вечір, машин мало, я взяв лівий ряд, поставив 130км/год і так і їхав. Об"їздна Житомира - єдине "таке собі" місце на всьому маршруті Львів-Київ. За Житомиром на ОККО якраз зустріли захід сонця, повечеряли і малих до сну підготували.
- виїхали десь 21:30, Житомир-Київ шось 120 км., доїхав за 1 годину.
- кільцева Києва в пізній вечір пуста, зремонтована, але без розмітки і дуже темно. якби не навігатори, то зблудив би.
- Київ-Жашків на 4-, ям НЕМА, полатана, часті звуження дороги через ремонти.
- Жашків-Умань напевно найгірша ділянка, знов таки ям НЕМА, я взяв лівий ряд, влупив 130-140 і так їхав до Умані, особливих неприємностей не було, дорога до скукоти пряма і відносно пуста вночі.
- Умань ВОГ в 2 ночі, кава, пересцик, підібрали ще одного пасажира до Южного і виїхав в 3 ночі з Умані.
- Умань-Одеса те саме: не дуже комфортно, колише, підкидає трохи, кривувато, ям НЕМА, валив на автопілоті.
Важкувато стало вже коли почало світати, толку від фар вже мало, а від сонця ще нема)) перед Одесою зелений чай на Сокарі, далі кільцева Одеси десь в 5:30 ранку вже активно завантажена, швидкості впали, на місці в Южному були о 6 ранку.
ІТОГО: 975 км в одну сторону, 13 годин з трьома довгими зупинками (по 1-1.5 год)

Назад їхав вчора, вирішив спробувати їхати "на день". Виїхали з ВОГу за Одесою о 13 год., мета була добратись до Умані пошвидше, нагодувати малих і вкласти спати.
фактично Одеса-Ладижинка 250 км за 2 год., палива пішло нємєрєнно, зустрічний і боковий вітер, погода псувалась, похавали, т.д. і т.п., виїхали в 16 год, в Житомирі були перед 20 год. Паста на ОККО, кава, чай, сладості, підготовка малих до нічного сну). Ага, об"їзна Києва в день - просто пздц, сунулись напевно добру годину до виїзду на Житомир : crazy:
Житомир-Рівне вже не мав бажання гнати, врубав круїз на 100км/год і так волочився 160 км (палива пішло рівно 9 літрів при такому підході).
Далі вже важкувато було, багато поворотів після Дубно, в Бродах таки зупинився в 2 ночі подрімати 30 хв і зі швидкістю 80-90км/год докотився додому. Сумарно назад їхалось довше, по Львівській області помало дуже, десь 15 год зайняла дорога (з двома великими і 2ма короткими зупинками).

Повторюсь: для себе поки альтернативи дороги до Одеси ніж через Київ не бачу. Львів-Київ взагалі ідеал, нема практично сіл, корів, фір, нема мільйону поворотів, бабульок чи алкашів посеред дороги + освітлення + 2-3 полоси в кожну сторону. Київ-Одеса не так радужно, але точно знаєш, шо нема ям, знов таки нема практично зовсім поворотів, можна спокійно топити 150-160 (в день) і 120-140 вночі.

П.С. Стосовно того, коли краще їхати з малими дітьми, на ніч чи на день - різниці практично нема. Якщо маршрут займає 12 і більше годин, то все рівно частина буде в темну пору доби.


Поки що такі фотги з дороги

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Стосовно тачки і т.п. - пару слів:
- проїхано 2200 км. (це ще практично кожен день по 1-2 рази машиною на пляж і з пляжу + виїжджали в Одесу, тому розхід не тільки "трасовий")
- палива пішло 155 літрів (ВОГ), тобто розхід вийшов в районі 7 л/100км що я вважаю чудовим показником, враховуючи умови (завантажена машина, великі важкі колеса, бокс на даху який добряче додавав парусності + великі куски я валив 140-160км/год, коли розхід космічний).
- кусок дороги спецом їхав економно: між Житомиром і Рівним біля 160 км їхав тупо на круїзі зі швидкістю 100км/год і пішло на це 9 літрів, тобто розхід 5.6л/100 км.
- комфортність для водія - просто супер. ергономічно. просто зручно. реально не втомився, спина і ноги не затекли. круїз досить часто вмикав і ноги просто відпочивали, керував швидкістю на кермі.
- взагалі то мій перший дальняк одним махом більший за 600 км. і якшо на Фієсті за 600 км я замахувався, то тут просто невиспаний був) ну але фієста і слабша, і клімата не мала (а клімат таки вєсчь! порівняно з кондюком) і взагалі більше міська запальничка, яку я теж дуже любив!
- ага, шо мене приємно здивувало не пішло ні грама масла, хоч часто тримались високі як для дизеля обороти 3000.

Так шо тест-драйв Реношки, мене як ваділи і двох малюків на таку відстань пройшов на 5+ 8)
З понеділка на роботі закину якісь фотки, наразі продовжую відпочивати 8)

_________________
Sad, but true.


07 липня 2017, 13:43
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, маладца! Діти мусять мати море, бо то джерело здоров"я і підживка для імунітету!
По машині - супер! По дорозі - супер! Молодця! І я погоджуюсь, краще зробити крючок, але не валити по дорозі, на якій можна впердохатись в яму!


07 липня 2017, 14:08
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
тада, дуже радий, шо під боком в нас гори, куди малих 1-2 рази в рік вєрняково вивожу + тепер будем намагатись кожного року на море виїжджати з ними. треба і для здоров"я і для загального розвитку як особистостей - не сидіти ж їм в місті, треба бачити світ :) машина цьому сприяє, тому я тішусь : roll:

_________________
Sad, but true.


07 липня 2017, 15:46
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
ше й вел влазить чьотко в салон! 8)

Зображення

Зображення

в гори! : bayan: : roll:

_________________
Sad, but true.


15 липня 2017, 07:18
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
махнули на вихідні в Славське на день міста, планував на ЗахарБеркуті в байк-парку покататись, погода все похєрила :%)
пробіг за вихідні ~370км, середня 50 км/год, старався не тапкувати сильно, сер.розхід вийшов 5.9. були і обгони по трасі і перша-друга по хєровій дорозі біля Жидачева, був бокс на даху, теоретично якшо задатись ціллю і бути задротом, то можна напевно і в 5 літрів вкластись. але я махав, мої нерви того не витримають, я люблю тиснути газ, коли є можливість : lol:

гарні цифри і гарні Карпати : roll:

Зображення

Зображення

Зображення

ну і опосля зняв бокс, помив машину.
пробіг майже 164 000, за цей рік біля 9000.

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


18 липня 2017, 10:33
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
: good:
Гарна природа!


18 липня 2017, 10:49
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
чувак, там в мокру погоду якраз сам фан! правда тільки на чорній трасі. даремно не катав....


19 липня 2017, 05:45
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
чувак, там поки я би піднявся за ті 30 хв підйому, я би вже нічого не хотів. там не "мокра погода" там злива зливуща була пару годин...
в результаті може 1 раз би з'їхав і: я брудний в болоті, вел брудний в болоті, який би прийшлось потім пакувати в машину.
кароч, я за фан, драйв і відпочинок, але раціональний :) тому я змагання і не катаю : lol:

_________________
Sad, but true.


19 липня 2017, 11:50
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, ти не шариш)
підйомник - 40 хв. спуск - так, в болоті, але можна вел помити, одяг змінити, коли вже в машину зберешся пакуватись. а поки катаєш, то грубше 4 см само відлітає)))


19 липня 2017, 14:34
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
для мене це не фан. це напряг. я літо люблю за те, шо воно літо, тепло, жарко, сухо, сонце... і катаюсь, як всі помітили, тільки в теплі і сухі періоди року)
а 40хв їхати на підйомнику під дощем - : strange: :%) де тут фан? навіть дощовик не поміг би, бо голова, ноги, шорти, взуття були б мокрі в хлам : facepalm2:

_________________
Sad, but true.


20 липня 2017, 12:04
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, пажалуй плюсанусь!


20 липня 2017, 12:25
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Off topic:
BOXER, нєженка : ROFL:
хоча може в "адіночку" воно і не так весело, бо я там болото місив в дикій компанії. хоча, якось було, коли купив контактне взуття, то зі зельою тоді в туман катали пів дня по болотах, і теж було круто!


21 липня 2017, 05:59
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Off topic:
може і так - була би банда, то катав би певні.
а так ми з жоною культурно на День Славська приїхали, паралельно думав покататись, а вона просто за компанію на підйомнику вгору-вниз.
тому плани накрились.

п.с. cat-yellow фюрер, а не можна зробити "оффтопік" шоб просто світлішим кольором і меншим шрифтом було (як на ЛТК)?

_________________
Sad, but true.


21 липня 2017, 07:57
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, тра поколупатись
а часу зараз літом трохи мало
піжже гляну


21 липня 2017, 09:15
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB