Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 квітня 2024, 04:26



Відповісти  [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Далі
Grand Scenic III 
Автор Повідомлення
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Grand Scenic III
таку штуку, як інтервал мали БМВ , в мене у е30 навіть таке було :)
у баварця воно знімає різні покази: пробіг, температуру, обороти, навантаження, тривалість поїздок ітп.п. потім якось це все рахувалось та показувало залишок до ТО.
думаю в рено діє схожий алгоритм.
Втрутитись в нього ( принаймі в бімері) неможливо.


20 січня 2017, 16:55
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
ну воно майже на всіх тачках вискакує у вигляді значка ключика (в пижиках принаймні теж, і в астрі теж)
але тут воно в км. показує залишок. видно внатурі рахує по мотогодинах, а то курва є правильно! : good: особливо в моїх умовах частих старт-стопів, частих коротких поїздках і стоянок на світлофорах і т.д.
цікаво, коли дійде до нуля і замаячить мені робити ТО і чи тоді я хоч 8000 реальних км набігаю : confused2 : strange:
по пропорції, то моїх 2700=5500, тобто 1:2 десь, а так як було 12 000, то я проїду 6000 км міжсервісного інтервалу : strange:

_________________
Sad, but true.


20 січня 2017, 17:10
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, і нормально всьо буде, не збіднієш на ті ТО. будеш міняти масло-фільтра, і заодно діагностику робити ходовці і т.д.


20 січня 2017, 18:12
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
та я ж то не проти, а тільки за) бо завжди вважав, шо все таки умови експлуатації мають значення: шо 10 000 км в режимі траси, а шо в режимі міста.
не в тому суть, просто цікава така шняга))

_________________
Sad, but true.


20 січня 2017, 21:47
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
кароч, як це часто в житті буває, вернувся до самого першого варіанту: viewtopic.php?p=27643#p27643
готуй сані влітку, а диски на літо - взимку : lol:

шукав, чесно, дуже шукав шось оригінальне, але космічні ціни в українських бариг на цікаві варіанти і малий вибір гарних оригіналів у 18" розмірі на тому ж аллегро, змусили мене шукати неоригінали, але які підходять по параметрах до машини + які мені візуально подобаються (а це 99% у виборі в мене).

жостко, нежостко - поф, поки не спробую не буду знати. хочу спробувати. 16"-ки на такому шатлі дивляться так собі, 17"ки я так думаю, теж несильно краще напевно, а от 18" мали б виглядати якраз : good:

реально випадково гортаючи ОЛХ, знайшов у Львові, майже нульцеві оригінали від мазди 6 MPS : ninja: перша візуальна примірка (не фотошоп, це фотка) - і я переконався ще раз, що у виборі малюнка я не прогадав 8)

Зображення

практично так і буде виглядати диск з гумою, чуть-чуть вища гума буде - десь по 1 см. більше з кожної сторони. поки є час, хочу приміряти розмір 225/45, 225/50 і 215/50, а там буду вирішувати вже.

дружина зразу одобрила ці диски, а ціна так взагалі смішна була, ну реально за 4 диска 18" в суперовому стані 230 $ : shock: 8) при тому, шо за нормальні гарні оригінали просили від 400$ i до 600$ :%)
так шо довелось витягувати гроші з моєї скудної заначки і хапати ті диски, поки гарячі не продались)

_________________
Sad, but true.


30 січня 2017, 16:57
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
пробіг майже 156 000, розхід по місту з моїми режимами біля 9/100, менше ніяк.

тепер в планах:
+ нарешті поміняти комплект ГРМ+помпа+супутнє
+ з наст.заміною масла - заміна вкладишів
= і тоді я зі спокійним серцем буду крутити той мотор до 6000об : lol: жартую) але спокою додаться.

+ покупка літніх шин
+ рейлінги+поперечки на них

решта по дрібницях, опишу в процесі : kidcar:

_________________
Sad, but true.


30 січня 2017, 17:09
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Grand Scenic III
диски на ступицю одягав вже?
Нормась диски. 8)


30 січня 2017, 21:09
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
T5-R написав:
диски на ступицю одягав вже?

одягав, руки свербіли)) але без гуми нема резону - ніц цікавого не побачиш) ще треба центруючі колечка, бо там міліметр різниці, але то вже нюанси.
ну і буду купувати ще проставки на 15-20мм, бо виліт ще більший, ніж в рідних дисках :( але я і так планував проставки.

_________________
Sad, but true.


31 січня 2017, 09:27
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER написав:
одягав, руки свербіли)) але без гуми нема резону - ніц цікавого не побачиш)

не в побачити справа, а чи не затискають супорта, підходить ЦО іт.д....вже бачу що будуть проставки та кільця, отже стане як треба.


01 лютого 2017, 10:22
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
T5-R написав:
отже стане як треба.

так, я старався всі нюанси врахувати при пошуку дисків)

_________________
Sad, but true.


01 лютого 2017, 10:37
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
диски то гарні, але і ціна резини на них теж гарна :) маю сумніви що розкошелишся на комплект нової : strange:


03 лютого 2017, 18:50
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
я літню резину ше ніколи нову не купував, і ні разу не шкодував. от зимова - то святе, навіть легке б/у я не признаю. тому і на зиму взяв одну з найкращих, бо то безпека в першу чергу. з літньої все простіше - шукаю кількарічну з протектором на пару сезонів, з такими параметрами комплект дійсно хороших (і стан і виробник) біля 1000грн/колесо. ну і дуже шкода буде на новій літній набити гулі чи порізати... а з 18" дисками це буде нескладно : lol:
з іншого боку за нові зимові 16ки я виклав майже 8000 грн., тому в мене то питання ситуації і настрою: будуть лишні гроші, цікавий варіант шин і відповідний настрій - можу і нові взяти літні : lol: вони десь від 2500 стартують.

_________________
Sad, but true.


04 лютого 2017, 11:37
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
пару обновок до дня Валєнтіна моїй реношці 8)

ше давніше трохи зламав кріплення в поводку заднього двірника, замовив новий з аллегро, в комплекті ще й новенька щітка : good:
прайс 420 грн. вже з доставкою у Львів :)

Зображення

довго думав і тягнув, які ставити передні щітки, бо шось мені здалось, шо Бош вже зайпався трохи. думав-думав, поки не побачив, шо Петро займається OXIMA, якої бачив валом на аллегро.
вирішив спробувати, купив в Петра дві щітки (750 і 650 мм) за 400 грн. Бош коштує 700 грн. Спробую, згодом відзвітуюсь.
до речі, дуже цікаве кріплення, дуже просте (дивина як для Рено! : lol: )

Зображення

Зображення

Зображення

ну і самі солодкі ніштяки: приїхали на пробу дві колісні проставки на 15 мм з 10-ма довшими болтами і взявся я приміряти то діло : rockstar: на пробу - бо не знав, чи 15мм брати чи 20.
на передок шось воно не так візуально відчутно повпливало, певно на перід буду замовляти 20мм, а от ззаду якраз класно. заодно приміряв 18" диск, вроді чотко!
і на останній фотці видно як візуально гарніше колія задніх коліс стала (для мене це важливо! якби хтось хотів підіпати : lol: )

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

потрохи готуюсь до літа, підшукую резину (подав запити : ninja: ) і при нагоді поїду ЦО проставочки прикуплю для переходу з реношного 66.1 на маздівський 67.1

_________________
Sad, but true.


15 лютого 2017, 10:01
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
а не буде заляпувати машину?


15 лютого 2017, 11:56
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
як бачиш по бортах, і так заляпує :)
а взагалі 1) там досить широкі арки, не мало би сильніше заляпувати, 2) пофіг, красата трєбуєт жертв : lol:

_________________
Sad, but true.


15 лютого 2017, 12:15
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, а якісь ориг. бризговики може?
я собі на октаву поставив оригінальні (там і м"які вони, і фактура пластику така, ж як і молдинги) - небо і земля! авто набагато чистіше!


15 лютого 2017, 15:58
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, мене сестра маринує з новими дисками і новою резиною вже кілька місяців. Ой, а там ЦО не таке як заводське, а там виліт не такий, а там ширина не така, а позаводу має бути 185 ширини, і такий то профіль : cry:
тут сходу видно підхід і результат 8)
доречі на рахунок резини: не думав купити нову, але шось з простішого? тобі думаю "держак", керованість і т.д. не особливо принципові)
я собі так моніторю потрошки, вивчаю ринок, то є і вибір серед реально хороших в середньому діапазоні, а є і "звичайні" за відносно недорого.
наприклад в районі 2к за колесо можна навіть повибирати з нового серед відомих брендів.
або ультрабюджетний варіант - кенда за 1600 :)


21 лютого 2017, 19:51
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
AnGeL написав:
доречі на рахунок резини: не думав купити нову, але шось з простішого? тобі думаю "держак", керованість і т.д. не особливо принципові)

думав. але все таки жопою чувствую вважаю, шо краще легке б/у, але іменитого виробника. і якраз і держак, і керованість, і стійкість до аквапланування мені роль грає. бо манера їзди в мене особо не змінилась, а от машина все таки потужніша за попередні, більша, важча, менш управляєма (якшо рівняти з фієстою) і т.д.
взагалі є варіант сербських Taurus, я татові на бус брав нові, але в 16", то вроді ходять без нюансів вже 2 сезони.
Але шось хз, пошукаю спочатку свіжі варіанти по б/у, по ціні б/у дешевші навіть за ті Тауруси. Ось ця моделька: https://krainashin.com/tyres/taurus/401 ... e-id-91826

поки сильної проблеми з покупки шин не роблю. шось та й найдеться. я ото рейлінги ніяк не можу купити : crazy:

_________________
Sad, but true.


21 лютого 2017, 22:57
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, я нарив чуваків з Червонограда - вони мішлени і контікі в залежності від протектора 5+ чи 6+ мм продають по 800 або 1100 грн. Сам зараз дивлюся в ту сторону. Ну і тіпа мають шини 15-16 рік

сь тому чуваку напиши https://www.facebook.com/profile.php?id=100013102058517


28 лютого 2017, 12:36
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Felix, написав йому, відписав:

Цитувати виділене:
з залишком 5+мм 1350 одне з 6+мм 1600 одне.

хз, трохи дофіга як на мене
ше думаю...

_________________
Sad, but true.


28 лютого 2017, 13:44
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB