Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 квітня 2024, 02:27



Відповісти  [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Далі
Grand Scenic III 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
cat-yellow написав:
не мала баба клопоту

красота требует жертв. в мене нічьо не може бути просто так, аби було : lol: як бачиш по сусідній темі, мені постійно шось і в ровері хочеться міняти, пробувати, вдосконалювати. це мої хобі, my passion, мені важливий зовнішній вигляд, дуже важливий, щоб це не було. тому і диски я не можу взяти перші-ліпші, які просто підходять по параметрах, вони мають мене цепляти і я кожен день по 10 разів не день, коли їх буду бачити на машині, маю відчувати моральне естетичне задоволення 8) я думав, це по фієсті було зрозуміло шо я естетичний задрот : lol:
Thorn написав:
я дививися, вибір дуже великий.

покидай ссилки. оригінал рено, 17", 5х114.3, виліт пофіг і так буду проставками коригувати, там рідний виліт у всіх убогий : crazy:
Thorn написав:
А ти що за даром хотів ?

шось не звик ше до тих курсів, але тільки шо прикинув, 1000зл це трохи більше 200Є, так шо не так і страшно))

_________________
Sad, but true.


15 грудня 2016, 11:50
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Майже 2 тижні ніц не писав.
Але майже і нема шо писати.
Тіко два нюанси.

Так як тут мій бортовик і всі свої, то вигадувати нічого не буду. Нюанс перший: розхід. Маю зараз розхід суто по місту (центр-околоцентру) біля 10.5 літрів. Сер.швидкість біля 14 км/год.
Від"їздив два повні баки соляри UPG i один бак WOG.
Для розуміння розпишу свій типовий день:
- 10 ранку виїжджаю на холодній машині на роботу, суну помалу Любінська-Коновальця-Мельника-Сахарова-СБУ, куча світлофорів, швидкість низька, поки доїжджаю під офіс то двигун навіть до робочої темп. не встигає прогрітись. лишаю машину.
- інколи кілька годин, інколи пів дня машина стоїть, потім кудись їду: або центр, або Луганська-Зелена. так майже завжди)) по дорозі переважно кілька зупинок, двигун знов не встигає прогрітись і не при стоянках охолоджується майже в ноль.
- вечерком з офіса знов пхну в тягучках додому. Інколи двигун прогрівається до робочої, інколи ні. Середня швидкість десь в межах 14 км/год.

Так от до чого це я. Мене кагбе такий розхід ні фінансово, ні морально не напрягає. Але от сказав одному, сказав другому, ті опупіли і в мене закрались сумніви.
Дзвоню Лесику, кажу шо думаєш? Лесик каже, ну з одного боку з твоєю їздою ніби і норм, з іншого боку таки дохуя. Дав номер до якогось харошого моториста, який шарить в тих двігах, ремонтує форсунки і т.д. Додзвонився з 100500-го разу до того Валєри.

Той послухав і каже "слухай, заводиться добре? прийомиста? на трасі розхід нормальний?"
На все кажу "так", ібо дійсно зауважень не маю до машини.
Далі каже "ну зараз зима, холодно, слизько, десь буксуєш, грієшся активно пічкою і т.д., нема чого зараз розхід заміряти. В моєї жінки теж Гранд Третій і стабільно 10 літрів має. Машина важка, мотор не самий потужний".
Тут в принципі я почув те, що хотів почути. Але вже шоб закрити всі питання для себе, запсиався на комп.діагностику реношним компом (Clip) в Солонку - там сервіс суто по Рено і всі його хвалять, мають оригінальні запчастини по дуже хороших цінах, Хрдрайв там обслуговується, ну думаю і я туди поїду.

Це власне другий нюанс, про який я хтів написати. Комп.діагностика.
Приїхав на діагностику, підключили реношний комп, сервісмен читає показники і мовчить. Я стою думаю "бля шо там?" : lol: Питаю. Каже, та все заєбісь, я зауважень не маю. А мені того мало, кажу прокоментуйте мені хоч шось, стан форсунок, бо думав шо може переливають чи зарано відкриваються, насоса, ше шота. Він дивиться і пояснює, шо все в межах норми, відхилення мінімальні, адекватні і ніяких проблем нема і не мало би бути найближчим часом. Форсунки відкриваються на тиску 200 бар, як книжка пише. Аналогічно перевірив показники насосу, турбіни, сажового фільтра, короч все в порядку. Помилок по машині нема жодних. Питаю після всього "ну а який розхід має бути в місті в такої машини" Каже "ну 8-9 літрів", я кажу "а в мене 10", він каже "знач так їздите" : lol: Я собі сфоткав показники, які мене цікавили, через якийсь час заїду знов, подивлюсь чи шось міняється. Ну то вже десь влітку напевно. Ціна питання 150 грн. Заодно попитав ціни на з/ч по ГРМ і супутньому, ціни на оригінал взагалі бомба, робота +/- норм, певнє буду в них все міняти.

Ага, в той же день залив 20 л. укрнафтівської соляри і о шо я вам скажу! розхід впав до 9.5 л/100, два останні дні гуляє в тих межах : shock: :%)
Паралельно я трохи змінив манеру їзди (для експерименту): зранку машину практично не грію (1 хв. і стартую), протягом дня взагалі не грію (10-20сек поки вмощусь зручно), в їзді тепер розганяюсь активніше, кручу двіг до 2500 (і до 3000 на прогрітому) і частіше переходжу на вищі передачі, 4-5-ту тепер втикаю по місту частіше і тримаю швидкість. Так що хз шо з того зинизило розхід (соляра чи манера їзди), але наблюдатиму і далі. Ну і пора вигуляти вже малишку на трасі, а то вже місяць суто по місту, може хоче просратись троха : lol:

_________________
Sad, but true.


26 грудня 2016, 10:28
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER написав:
Ага, в той же день залив 20 л. укрнафтівської соляри і о шо я вам скажу! розхід впав до 9.5 л/100, два останні дні гуляє в тих межах
Паралельно я трохи змінив манеру їзди (для експерименту): зранку машину практично не грію (1 хв. і стартую), протягом дня взагалі не грію (10-20сек поки вмощусь зручно), в їзді тепер розганяюсь активніше, кручу двіг до 2500 (і до 3000 на прогрітому) і частіше переходжу на вищі передачі, 4-5-ту тепер втикаю по місту частіше і тримаю швидкість. Так що хз шо з того зинизило розхід (соляра чи манера їзди), але наблюдатиму і далі. Ну і пора вигуляти вже малишку на трасі, а то вже місяць суто по місту, може хоче просратись троха

скажу так - ту машину нема смислу гріти - завів, пару секунд почекав і спокійно їдеш - головне на холодну не крутити як дурний двіжок, сам так їздив. Так він шивдше прогрівається

вже тобі писав і повторюся - той мотор таки хоче їхати хоча б від 1800 оборотів, не згадаю де, але читав роді на білорускіх форумах колись, що для нього район 2 тис. то чи не найкращий режим і він тоді їде; а якщо їздити як на старому дізілі 1-2 тис. - то і їхати буде гірше і вважаю шо розхід збільшиться

щодо укрнафтівької соляри - то я не парився в себе, але в мене був Євро-4 двигун і йому тіпа пофігу мало б бути, бо вона гарантовано тому стандарту відповідає. Недавно чув десь, шо на Укрнафті соляра тоже Євро-5... але я шось психологічно не на всі 100% впевнений... може то просто психіка : ROFL: а в тебе двигун Євро-5, тому власне з солярою тою (та і з іншими) я б був обережний... власне через то я тобі про присадку писав... в першу чергі раді страховки по якості пального...
в мене наприклад один знайоми на фіаті 1.3 має чекенджін на більшості заправок : facepalm2: а коли заїжджає на ті лєві заправки з нижчою ціною - то в нього тіпа всьо пучком... вот і фіг поймеш...


26 грудня 2016, 11:43
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
ну так зараз і їжджу, до 2000 докручую регулярно. і машина швидше набирає крейсерську швидкість (якшо так можна сказати в умовах міста), і прогріваєтьтся швидше, і розхід ніби менший.
суть не в ціні палива (укрнафта чи шось брендове), тут сильно не зекономиш, тим більше по талонах від ВОГ взагалі дешевше на гривню, ніж на Укрнафті, мене більше цікавить пряма залежність бренд палива<=>розхід, наразі хочу порівняти різні заправки (крім ОККО : lol: ). чеків наразі не світилось, ттт))

а Євро-5 в більшій мірі це сажевий фільтр, який ніби з часом забивається, наразі по компу показує, шо в ньому 13 грам сажі. Але вона регулярно випалюється на вищих оборотах (по трасі), то навіть називається "регенерація сажевого фільтра". взагалі багато хто той сажевий фільтр знімає, і програмно і фізично. Вова Мастергід теж має Сценіка 3го, то він собі вже повідключав і ЕГР, і сажевий, і все вирізав з вихлопу взагалі. Ну і відповідно залив нову прошивку без того всього і каже, шо прошивка (чіп-тюнінг) додає 20 к.с. Я наразі так втручатись не хочу, поки комп показує, шо все ок.

_________________
Sad, but true.


26 грудня 2016, 12:04
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER написав:
крім ОККО

чому не окко? : confused2 : shock:



: lol: : lol: : ROFL:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


26 грудня 2016, 13:47
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Thorn написав:
BOXER написав:
крім ОККО

чому не окко? : confused2 : shock:



: lol: : lol: : ROFL:

Певно, бо гімно :)


27 грудня 2016, 00:26
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
cat-yellow, якось так) але певнє Торт сам всьо шарить))

Шо я вам скажу, гаспада, поїздив я 20 літрів на Укрнафті, поїздив трохи активніше по місту, активніше розганяючись, довше, з одного кінця міста в інший і так кілька разів за день, переважно на добре прогрітому двіжку, але не Наукова туда-назад вночі, а так нормально, зі світлофорами і невеликими заторами. Так от розхід впав до 8.8/100 км. Так шо схиляюсь до того, шо треба узбагоїтись і насолоджуватись їздою 8)

_________________
Sad, but true.


29 грудня 2016, 13:37
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER написав:
Так шо схиляюсь до того, шо треба узбагоїтись і насолоджуватись їздою 8)

я відразу схилявся до такої думки
в мене переважно біля 8 літрів
але бувають такі дні, що навіть на звичних маршрутах до 11 доходить


29 грудня 2016, 19:19
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
cat-yellow, ну і гуд) а то мені просто почали розказувати, шо вона по місту має до 7 літрів жерти, максимум 8 : strange: та й ото мене збило з толку трохи. але діагностика і консультації зі спецами лишніми точно не стали, тому я тепер спокійний :)

_________________
Sad, but true.


30 грудня 2016, 11:55
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, : good:
самоє врємя відчепитись від авто і отримувати задоволення : Yahoo!: : kidcar:


30 грудня 2016, 11:57
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Зранку захотілось помити машину, прогноз погоди ніби як шепче на весь наступний тиждень, тим більше якраз наступний тиждень майже не буду їздити, а машина засрана ппц, тому записався до Магнуса помитисі і помивсі : lol: В офісі зробив си кофейку і клацнув пару кадрів.

Ось так ми з Реношкою проводжаємо цей рік : beer:

Зображення

Зображення

Коротко про 2 місяці володіння чудом французького автопрому:

- наїздив рівно 2000 км (в грудні за межі Львова не виїжджав)
- поломок поки нуль))
- загалом машинка дуже мене пре, задоволений вибором на всі 100%
- зі всіх плюшок зараз найзручніше це безключовий доступ - коли нічого не треба шукати, витягати і клацати, ключ-карта просто в кишені і є повний доступ до машини. Ну і помагає при габаритах машини задній парктронік з відображенням зон на дисплеї, по дзеркалах майже не дивлюсь.
- з мінусів - явно слабкий ліхтар заднього ходу, який тут тільки один і то справа внизу в бампері, до того ж іще маленький дуже. Буду потім шось думати, шоб робити повноцінні ліхтарі, є вільні місця в основних задніх ліхтарях.

_________________
Sad, but true.


30 грудня 2016, 12:24
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
T5-R написав:
Перші сильні морози показують, в якому стані двигун.

звітую : lol:

сьодні при -18 після ночі простою (вночі хз, -21 певнє було) завівся мій дизель з першого разу без нюансів, десь 1сек крутив стартер))
пальне - укрнафта, присадок/антигелів/масла не додавав.

але вчора по трасі розхід помітно більший, ніж тиждень тому, коли їхав "туди" : crazy:

до слова, розхід при відносно економному режимі по трасі, але добре так завантажена машина, вийшов рівно 6л/100км. це при маленькому мінусі.
при -17 вчора розхід вроді біля 7 л. був по трасі.

пробіг рівно 155 000 км

_________________
Sad, but true.


08 січня 2017, 08:13
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, люкс. : rockstar:
Самодіагностувався. такщо не заважай трактору пиркати : ROFL:


09 січня 2017, 17:36
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Grand Scenic III
якби в мене на такій машині з таким мотором був би по трасі в практично економі 6 розхід, то я точно погано спав : strange: :%)


09 січня 2017, 21:24
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Felix, кароч, я навпаки сплю спокійно. я не шарю, як може бути ше менший розхід на такій буді з такою аеродинамікою (як на мене далеко не найкраща, майже бус :) ), з вагою 1500кг + завантажена ще на 250 кг з далеко не самим сильним 1.5 мотором.

_________________
Sad, but true.


10 січня 2017, 12:04
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
до речі, чудеса: мотнув по місту 100 км., правда була поїздка у Винники (через місто), а назад по кільцевій, але було слизько і їхав не сильно економно + 2 дні катаюсь по місту, то показує розхід за ті 100 км. 7.8 літра : lol: чо не 10.5 не пойму : lol:

_________________
Sad, but true.


10 січня 2017, 12:07
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
ага, було трохи часу між Новим Роком і Різдвом, був гараж, вирішив поставити давно прикуплені клапанки системи омивання вікон (ставив такі і на астру, і на фієсту)
від Тойоти, підходять всім, коштують копійки, код 85321-26020

спереду не обов"язково було, бо після натискання ричажка вода якось майже зразу хляпала і щітки по сухому не терли, а от задня щітка добрих 2-3 рази терла по сухому, поки потече омивач : crazy: шо мене, звісно, підхарювало(((

ззаду шланг проходить по правій арці під обшивкою, далі фотги

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

до речі, на фото видно таку зелену штуку, вона ніби як заводський клапан, але я його зняв, на його місце поставив Тойотівський, додатково стягнув пластиковими стяжками.
результат - омивач тепер зразу тече і щітка не тре по сухому : good:

спереду все простіше: зліва (якшо дивитись на машину спереду) йде шланг, дістав його, перерізав і вставив клапан обжавши стяжками.
далі на самій кришці капоту є пластикові типу тримачі шлангу, до яких шланг тримався вже висохшим скотчем : crazy: закріпив легенько наново тими ж стяжками : wink:

Зображення

Зображення

Зображення

ще треба буде якось взятись почистити водостоки, вони інколи забиваються (по фотках видно чим) і в декого вода попадає в салон і вогко під ногами : crazy:

-----------------------

долив омивача, протер вікна, поздирав заводські наклейки з заднього скла, які мене давно дратували : lol: : man:

-----------------------

далі - прикупив на аллегро якісь покращені лампи в ПТФки (Н11), бо рідні лампи слабо світять, для заміни всі скидають бампер, а я спробую хитріше, є одна ідея : ninja:
і в Антона кешеме замовив лампи ближнього світла Osram NightBreaker Plus, хоча підозрюю, шо ефекту якогось мега не буде. побачимо)

-----------------------

І ще одна фіча, яка мені не дає спокою: був відломаний правий тримач ремня безпеки на третьому ряді, ремінь трохи бовтається і незручно шторкою закривання багажника користуватись, ну і взагалі має бути фен-шуй : ninja:

ось так зліва:

Зображення

а так справа:

Зображення

коли розбирав для монтажу клапанка, то зняв то кріплення, воно тримається на закльопках, я його вирвав, шоб подивитись чи є код, має якісь цифри-букви, але Лесик шось по них ніц не знаходить :(
підозрюю, шо може треба буде цілу ту панельку (яку в руці тримаю)... будєм пасматрєть.

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


10 січня 2017, 12:24
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: Grand Scenic III
кинь буквочки,або на екзісті глянь
діодні лампи замість галогенок не хтів спробувати?

_________________
[b]storm is coming[/b]


10 січня 2017, 17:51
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Sluva написав:
кинь буквочки,або на екзісті глянь

завтра сфоткаю якимось макро, бо було погане освітлення і там дуже дрібні символи, ніц не видно :(
Sluva написав:
діодні лампи замість галогенок не хтів спробувати?

шось читав, шо від них вихлопу ше менше, ніж від рідних. принаймні по ПТФках і в тому бюджеті.

_________________
Sad, but true.


10 січня 2017, 22:37
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Цікаве спостереження. Точніше, спочатку не звертав уваги, але вчора звернув.
Я коли купив тачку, показувало час до наступного ТО біля 12 000 км. Враховуючи, шо останній візит на сервіс був на пробізі ~140тик, то інтервал був десь 25тик. Але я не про це.
Якось помітив, шо той інтервал в мене скорочується швидше, ніж мій пробіг на машині. От вчора зрозумів: відстань до наступного ТО показує 6500 (тобто по цих цифрах я проїхав на ній 5500), хоча проїхав я на ній біля 2700 км. В чому прікол, хто шарить? Підозрюю, шо комп рахує мото-години. Тому напевно і розхід в мене далекий від паспортного. АЛЕ: це так запрограмовано по дефолту і всьо? чи це можна якось "під себе" перепрограмувати і поміняти той інтервал на 8000, але чесних км, а не мотогодин? Хтось з тут зареганих стикався з таким чи постити на флудЛТК-форумі? : lol: : confused2 Теоретичнор мото-години це правильно і здорово для двигуна, як кажете?

_________________
Sad, but true.


20 січня 2017, 16:25
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB