Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 12 травня 2024, 21:04



Відповісти  [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Далі
Grand Scenic III 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Thorn, інтєрєсно, розпиши більше. буде для мене внутрішній аргумент для ЕВС гальм : lol:

_________________
Sad, but true.


03 квітня 2017, 13:39
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, я тобі скажу інший аргумент. ебс гальма мені вийшли в таку копійку, шо можна було взяти трохи попроще компоненти але поставити 4-поршневі супорта :)


07 квітня 2017, 05:38
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
AnGeL, ну мені озвучували комплект передка (диски+колодки) біля 200 фунтів (фунтів!). теж думаю про варіант більшого диску + суппорта. але то ше дорожче буде.

_________________
Sad, but true.


07 квітня 2017, 10:53
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
AnGeL, хіба вживані : strange:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


08 квітня 2017, 14:49
Профіль Догори
Хондовод-Маніяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 795
Ім'я: Остап
Авто: Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Thorn, ну то ясен пень : facepalm2: хоча, можна було б і пару новеньких супортів взяти 4-поршневих, по D2, чи ше шось з початкового рівня : ROFL:


10 квітня 2017, 14:24
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Шо там їзда на нових дісках?

_________________
[b]storm is coming[/b]


11 квітня 2017, 15:24
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Sluva, по львову ям нємєрянно. Мабуть вивчає ази слалому : ROFL:


11 квітня 2017, 16:38
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
за останні 2 тижні стільки всього відбулось, шо мушу виділити час, шоб все запостити : lol:
колеса майже цілі, машина їздить : lol:

_________________
Sad, but true.


13 квітня 2017, 08:19
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Grand Scenic III
BOXER, іппать... ми чекаємо звіт : ninja: 8)


13 квітня 2017, 10:37
Профіль Догори
Модер-Маньяк
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 1079
Вік: 40
Авто: Lexus/Audi/Honda
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Походу наловив ям : facepalm2:

_________________
хороший москаль – мертвий москаль!


14 квітня 2017, 09:48
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
про все по порядку.
після Карпат, в понеділок поїхав забрав свої проставки на перід (15мм з виступом) made in Mariupol, на радостях почав зразу ж біля роботи їх ставити.
так як проставки юзаю не вперше, то нюанси як їх ставити (тим більше на задній осі то вже стоять 15мм, але польські), вчепив спочатку проставку за диск, потім акуратно диск з проставкою насадив на ЦОшний виступ на ступиці, почав легенько потрохи кожен болт по черзі закручувати і тут "что-то пошло не так", колесо пішло на перекос... відкрутив, зняв, дивлюсь, а там:

Зображення

Зображення

кароч, довгі переписки з виробником, то він мене звинувачував, то я його, як аргумент я наводив приклад аналогічних проставок з Польщі, які я міряв і на перід і на зад. чому другу пару в Україні замовив? 1) бо дешевше рівно в 2 рази, 2) ну хотілось хоч таку річ в Україні шоб зробили, не можуть чи шо? : strange: :%)
виробник каже поміряти виступ на ступиці, бо на проставці зроблено під 12.5мм, я поміряв - а в мене шо ззаду, шо спереду біля 18мм+ : shock: логічно, шо виступ "витисне" проставку. але чому такого не відбулось з польськими??? : confused2
так як виробник НЕ уточняв в мене цей параметр перед замовленням, то сказав, шоб я вислав йому їх назад, він з них зробить мені 14мм без виступу. в принципі, мені таке підходить, виступ на ступиці ше буде біля 4-5мм, диск сяде чьотко. Вислав, чекаю...

настрій був трохи підпсований, бо хотів вже завершити питання з колесами цілком і повністю. ага, фіг вам : lol:

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 14:55
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
шоб розбавити тему коліс, тими днями вирішив пошукати закрутки-закльопки, які тримають пластикові частини задніх підкрильників, оригінал на екзісті показував 68 грн/шт, на базарі на Перфецького - 15 грн/шт : lol: мені треба було 2 шт., взяв на запас ще одну))

Зображення

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 14:59
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
йдемо далі. як я писав раніше, якогось дискомфорту чи збільшеної жорсткості при їзді на 225/45/18 я реально не відчув.
погані дороги проїжджав повільніше та й все.
але на мийці побачив таку нефігову гулю на передньому правому колесі : strange: розстроївся пісєц, бо реально в ями ніде не попадав. ну менше з тим, поїхав до Зіро-кула, підклеїли мені її зсередини кордовою латкою, кинули на задню вісь та й поїхав. ціна питання 300грн.

Ну і апгрейд №5 - той, який дуже хотів і чекав ще з моменту купівлі машини. Встановлення оригінальних рейлінгів.
того ж тижня нарешті розібрав стелю, зняв обшивку, накупив болтів-шайб-гайок і поїхав до джиперів (бо Валєра зайнятий капєц був) встановлювати рейлінги 8)
благо, французи зробили підготовку під встановлення рейлінгів і ставити їх було суто технічною справою без лишньої мозгой0бки. ось ці кріплення:

Зображення

Зображення

сверлим-прикручуєм

Зображення

Зображення

і фінальний вигляд : roll: : congratulate:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 15:21
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
На другий день поїхав купив поперечки Aguri P6 і вчепив бокс, бо на вихідні їхав зі своїми за місто.

Зображення

Зображення

Бокс на сценіку канєшна погармонійніше, ніж на фієсті дивиться : lol: : man:

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 15:29
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Наступного дня (Вербна неділя) поїхали до жінчиних батьків, дорога туди гуд, бокс не особо якось гудів (враховуючи, шо стелю я ше не поставив, вона знята!), нових шумів не додалось, крейсерська стандартна біля 130-140км/год.
В понеділок зранку я виїхав на Львів (мої лишились в батьків), минулогорокузробленадорога!!! яку інспектував сам! Синютка - Жидачів-Журавно (реально там можна було їхати 120 і не паритись, зробили все, але як... : strange: : facepalm2: ) сонце в харю, я фігарю біля 90км/год, вирішую вдягнути окуляри від сонця, відволікся на секунду за окулярами, дорога пуста... і тут... як не В"ЇБАВСЯ двома лівими колесами в ямегу! : crazy: в мене блядь аж вуха заклало від металевого дзвону :%) в салоні попадало на підлогу ВСЕ, шо можна БЛЯДЬ! зроблена дорога. минулого року. вся, блядь!!! проїхав охуївший ше 20 метрів, став на узбіччі. видихнув і вийшов дивитись на колеса...

заднє - зразу бачу гулю. переднє - гуля і оце : sorry:

Зображення

постояв хвильку, на диво колесо не спускало. доїхав до Львова, узбагоївся, зняв колесо (воно таки не спустило ні грама!), вдягнув докатку, колесо завіз Назіку рівняти і їздив 4 дні на докатці. до речі, позитивний досвід в плані того, як діставати докатку))

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 15:36
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
тобто, шо маєм: за тиждень їзди вбив три шини і йобнув диск : lol:
але справделивості ради... я вам скажу, шо в таку ямегу я ше не попадав на такій швидкості... а хєрових доріг я бачив... і гулю набивав один-єдиний раз в тих же краях ше на Астрі зо 5 років тому... і тут не справа профіля чи розміру дисків, тут будь-яке колесо постраждало би, меншою чи більшою мірою... загнулось би, чи гуля, чи поріз чи ше шось...
до речі, колеса були всі качнуті 2.7! тобто можна прикинути як воно мало йобнутись, шоб пробити той тиск і йобнути диск.

один з висновків: чуйка мене правильно вела при пошуку шин... я ну ніяк не хотів відвалювати більше 1000грн за колесо) пару взяв за 1600, пару за 2000 грн. в результаті економічна цінність всіх шин дорівнює тепер біля 800 грн (одне вціліле) : lol:
але я не відчаююсь) диски міняти канєшна не буду, але от профіль буду підбирати повище. і тут проблемка... диск шириною всього лиш 7j, тобто впихнути туди популярний розмір 235/45 не вийде. 215/50 (який був ідеальним) тупо не-ма-є ніде. прикупив "на примірку" досить дешево пару 215/55 (профіль 118 мм порівняно з 101мм на 225/45), вдягнули на перід, так трохи воно впритик, не затирає, але вигляд канєшна вже не той... поїхав наразі так, качнули перід 2.7, зад 3.0.

зараз шукаю 225/50 (профіль 112.5 мм), вроді шось найшов по норм. ціні.
але для себе зробив висновок: зараз братиму шини з розрахунку на сезон, бо дальше нема змісту і краще я візьму 4 шини по 500грн, ніж 2 по 1000 і буду харитись. та, буде своє попдаловво на шиномонтажах, але надіюсь з вищим профілем тепер це буде рідше, а вигляд машини на тих дисках компенсовує ці всі затрати :)

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 15:47
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
ага, ше розглядав варіант з ран-флетами. так як на них важко гулю набити. але 1) я їх просто ненавиджу, їздив пів сезону на астрі на рафлетах, не для наших доріг вони: важезні і тверді шо просто пиздець, 2) говорив з Віталіком crush-ом, в нього на пижі теж 18", але розмір 245/45, так він постійно в гулях їздить : lol: так от казав шо поставив два ранфлети і ті шини канєшна не пошкодились, але все навантаження пішло на диски і вони тепер в тріщинах : crazy:

215/55 спереду виглядає ось так, це ще нема проставок спереду.

Зображення

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 15:54
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Ну і трошки позитивних новин, апгрейд №6 - шумоізоляція стелі.
Як бачили по фото, вона повністю гола, тупо метал і коли падав дощ, то в салоні його було так добре чути : lol: Два якісь нещасні куски вібри 15х20см спереду, які я не зміг віддерти, так і лишив там.
Вирішено робити добре, вібра 2мм + взяв цього разу на шумку вспінений каучук на клейкій основі 6 мм., він типу шумоізоляційний матеріал, бо сплен не дуже.
Ну і взявся сам то все робити, робив два дні на роботі в перервах, коли виходило. Пішло рівно по 1.75 м.кв. обох матеріалів, все заклеїв, залишків не лишилось і нічого не забракло. По фінансах біля 800грн на все.


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Паралельно завіз Магнусу саму стелю на хімчистку, бо була така досить зацофана. Ціна питання 350 грн і стеля чистенька.
Потім два дні з перервами збирав все назад, нічого складного ні в розборці ні в зборці - практично все на защолках, без різьб, все інтуїтивно легко знімалось і назад защолкувалось також все. Не лишилось нічого : lol:

Записався нарешті через 2 тижні на заміну по великому ТО (комплект ГРМ, помпу, інші ремні) бути ставити оригінал, і з/ч і роботу в Солонці вирішив проводити.
А наступні 2 тижні маю ще кілька доробок, які чекають ще з зими : roll: : wink:

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 16:12
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: Grand Scenic III
читав- як півжизні прожив : shock: :%) стікі всього


14 квітня 2017, 16:27
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Grand Scenic III
Felix, : lol:
а наступного тижня десь стільки ж буде по вєліку написано : lol: : lol: : lol:
і то я ше працюю і ше 2х дітей маю : lol:
в мене скучно не буває))
скучно жити скучно :)

_________________
Sad, but true.


14 квітня 2017, 16:30
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 418 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB