Switch to full style
Відповісти

Re: Renault Scenic 1.5 dci

12 липня 2016, 07:17

І так, в суботу заїхав до офіціалів.
157 500 км

Планове ТО: масло, фільтри

Привів до порядку ходову і гальма:
- заміна передніх амортизаторів на Каяба Ексель-Джі (тіпа рідні) + опорники всі і відбійники
- ліва рульова тяга Сідем (тепер дві рульові тяги поміняні)
- сайлентблоки задньої балки Фебі
- Передні гальмівні диски і колодки + задні колодки + заміна гальмівної рідини. Диски і колодки Ремса
+ замінив дві резинки глушника (вони там специфічні дуже)

Тиждень перед тим заправив кондюк фреоном з барвником (в перспективі треба буде подивитися, чи вітає десь)

Діагностували бажану заміну втулок стабілізатора - з тим ще почекаємо.

Тепер машина суттєво краще відчувається : Yahoo!:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

12 липня 2016, 20:07

: good: : rockstar:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

13 липня 2016, 07:27

Felix, маладца!

Re: Renault Scenic 1.5 dci

15 липня 2016, 12:35

Треба пораду.

Давно збирався почистити салон так троха більше, аніж на мийці. До того всього, вчора цілу каву розлив по собі, по сідушці і по салону машини : facepalm2:

Вот тепер мучуся: їхати на якусь класичну хімчистку? Чи може треба звернутися в якусь детейлінгову кантору? Шо вартує, шо не вартує?
паролі, явкі, ставкі? мислі? : beer:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

15 липня 2016, 19:38

Felix, в чому не шарю - в тому не шарю.... : cry:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

15 липня 2016, 19:44

шось підначитався про той детейлінг центр Макро - ше не питав в них цін, але таки чотко роблять роботу... в деталях... а проста хімчистка вірняк того всього не робить до дрібниць...
а тим часом кава з молоком так пахне в салоні : facepalm2: : facepalm2: : facepalm2:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

17 липня 2016, 07:56

їдь до детейлерів: 1) дійсно якісно відчистять і висушать; 2) якшо трохи впирається в бабло, то домовся тіки за сідушки, тіпа не шоб все 3.14дарасили, а от те, шо тобі треба.
в мене он якогось уйха на сідухах такі тіпа як сліди від солі (поту? : confused2 ) тіпа потьоки на бокових підтримках + задній диван засраний = хочу попитати детейлерів тих шо па чьом, бо пора потрохи машину на спшедаш, а вона така засрана в салоні : crazy: : lol:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

25 липня 2016, 05:32

останній тиждень займався кліматом, бо не холодив знов (((
навіть не буду описувати всі свої митарства... ітого тиждень без машини, їзда по купі майстрів, купа бабла викінута, а найголовніше - купа нерввів страчена....
зато тепер клімат паше 8)

Re: Renault Scenic 1.5 dci

25 липня 2016, 08:45

Felix, а шо було ?

Re: Renault Scenic 1.5 dci

25 липня 2016, 09:38

cat-yellow, якшо коротко, то перетсав кондюк холодити... і я рішив то виправити... і тоді паніслась : facepalm2:
- заправка з барвником, працює ,а за 2 тижні знов перестає
- кондиціонерщик підтьоків не бачить, нічо не може вкурити і відправляє до електрика бо тіпа напруга на муфту не подається повністю...
- лєвий електрик каже шо всьо паше по електричній частині
- після вихзду від електрика з'являється шум сильний металічний і за 1-1,5 години в мене дим з-під капота... вердікт - заклинив підшипник шківа кандюка, + згоріла муфта + пофігарило кришку помпресора
- заїхав до кондиціонерщиків і почав то всьо міняти - тиждень часу разом з пошуками кришки компресора беу
- після того всього знов кандиціонерщик каже, шо не паше шось в електриці бо напруга далі не подається (((((
- валю не рено до офіціалів, там ніби був непоганий електрик вже.... встановлюють згорівший запобіжник, міняють його і я знов їду з холодком до офіса; від офіса до дому знов пропадає холод : facepalm2:
- проїжджаю знов на другий день на рено - встановлюють погані контакти на фішці підключення муфти кондюка - поправляють все і зараз вже все працює : oops:

За останні 10 днів поки тривала та епопея з'їв купу нервів і попав на купу лаве. Найгірше вже не в купі грошей потрачених ,а шо їздиш туда-сюда і тобі шось розказують... добре шо на Рено сервісі був толковий електрик і чітко все встановив...
дивує мене тільки те, шо кондиціонерщик (нехай він і не лелектрик) але ж мав би знати ті банальні нюанси в роботі муфти і хоча б попробувати порухати ту фішку - може тоді б це мене врятувало від купи гємора... а може і ні... сам вже не знаю... моеж в мене і дві окремі проблеми були... головне, що тепер ніби все поправлено : ninja: 8)
вот така історія : beer:

Re: Renault Scenic 1.5 dci

25 липня 2016, 12:20

Felix, капєц :(
в мене в Пасаті теж пропав холод ... мене теж чекає епопея

Re: Renault Scenic 1.5 dci

27 липня 2016, 15:08

: crazy: а на якому сервісі був по кондерах?

Re: Renault Scenic 1.5 dci

27 липня 2016, 18:04

BOXER, знайомі направили на Автохолод (чи як він там називається) на Зеленій нвпроти тролейбусної зупинки біля Водоканалу. Там тіпа Олег главний, і пацан в нього при дєлі ше.

До речі, останні паруд днів насолоджуюся роботою повноцінного клімата : Yahoo!:
ще би вартувало його почистити може.. цікаво, які зараз на то ціни.

Re: Renault Scenic 1.5 dci

28 липня 2016, 07:06

Felix написав:знайомі направили на Автохолод (чи як він там називається) на Зеленій нвпроти тролейбусної зупинки біля Водоканалу. Там тіпа Олег главний, і пацан в нього при дєлі ше.

тре було на Луганську їхати,там шарящі пацани

Re: Renault Scenic 1.5 dci

28 липня 2016, 09:54

Sluva, на Луг. де? я на Зеленій на Клімат-Комфорті вже кілька років. хоча, проблем не мав, може й не мав можливості переконатись в їхньому професіоналізмі...

Re: Renault Scenic 1.5 dci

28 липня 2016, 11:58

BOXER написав:я на Зеленій на Клімат-Комфорті вже кілька років

Вони вроді переїхали на Луганську під міст десь там

Re: Renault Scenic 1.5 dci

28 липня 2016, 20:59

Sluva, шось тіпа того - інтернет каже шоо кліматкомфорт там під мостом...

але одно діло перевіряти професіоналізм на рівні простої очистки кандюка, а друге - на ремонті тіпа як в мене... ну і ше - я не кажу шо той сервіс фіговий - якраз досить і досить нормальний, коли сам главний робить... але я тіпа хотів шоб чуть глибше глянули, бо вважав, що могли би... мое порблема в тому, шо мені тоді дивився помічник главного, а помічник завжди менш обізнаний і досвічений... ну і я хотів шоб вони більше практично самі на електрику глянули хоча б з банальної точки зору... може я просто забагато хотів...
з ремонтом шківа, підшипника і муфти в мене з ними пака шо ніяких претензій нема... сам івсьо підбирали і робили... я тільки долучився до пошуку кришки для компресора...

але кондюк я ще не дочистив ))) треба якось на той кліматкомфорт на очистку заїхати, а то 400 грн. в офіціалів вроді якось задорого... чи нє?

Re: Renault Scenic 1.5 dci

29 липня 2016, 08:20

Felix написав:а то 400 грн. в офіціалів вроді якось задорого... чи нє?

залежить, яким методом вони чистять. там якийсь є крутий спосіб (Слива знає), де собівартість під 400 грн.
але якшо тільки за антибактеріальну чистку пінкою на випаровувач (без заміни фільтра салону) то космос, якшо чистка і заміна фільтра салону, то ніби гуд ціна

Felix написав:але одно діло перевіряти професіоналізм на рівні простої очистки кандюка, а друге - на ремонті тіпа як в мене.

ну я за то і говорю
але на тому ж ККомфорті 5 чоловік пастаянно працює, там і лєпєтріки і т.д.

Re: Renault Scenic 1.5 dci

02 серпня 2016, 15:55

Я собі купив банку хімії для очистки кондюка, пшикнув 2 рази і все, а потім в гаражі знайшов ще цілу банку хімії, термін у неї підходить, так що кому треба можу скинути на банду.

Re: Renault Scenic 1.5 dci

02 серпня 2016, 19:05

Fobos, братушаня сенкс, але я по тих ділах не очінь ((( і ріскувати не хочу...

тим більше чув шо недавно один братушаня шось там собі вже пшикав і спалив майфон : facepalm2:

наразі тупо їжджу на кліматі і тарчу - і даже не думаю чищений він чи не дуже 8)
Відповісти