Switch to full style
Відповісти

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

03 квітня 2014, 10:44

як казали мені на воєнці: ето даже нє піздєц : ROFL:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

05 квітня 2014, 08:52

Felix написав:T5-R, спочатку план був їхати по безплатних дорогах, а тому маршрут був через Краків - далі на Бєльсько Б'яла, - Острава - Опава - Літомишль, Хрудім - Колін- Прага.
Зізнаюся, що дорога дуже складна - особливо на відрізку Краків -Хрудім (купа міст, трафік + гористий рельєф). Через це втратив значно більше часу, ніж планував.

Назад повертався так: З Праги по безплатних дорогах пішов на північ на Клодзко, а з Клодзко через Тису пішов на автостраду в сторону Ополє. Ця ділянка виявилася значно кращою = по Чехії до Градец Кралове - відносно повільно, але потім менше машин і швидкість збільшлася. В Польщі в районі Клодзко дуже рельєфна місцевість, але її небагато. Після Клодзко фактично до автострад А4 рівнини і мало сіл і швидкість можна тримати біля 100 (аж не віриться, що їхав по Польщі).
В районі Ополє вискочив на автостраду - а там вже тримав швидкість в районі 130-150 (кілометри як і бензин спливали дуже швидко : wink: )

Ну і про дороги: все таки в Польщі вони кращі, ніж в Чехії (можливо тому, що вони свіжіші від чеських). В Чехії багато доріг з покриттям типу як в нас на вулиці Виговського (стара дорога і дуже велика кількість латок і ремонтів, що призвело до того, що дорога вже не рівна).

Ну ти Сусанін :%)

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

05 квітня 2014, 20:05

T5-R, : oops:
я люблю намотати кілометри 8)
а загалом класна подорож була - жаль, що малувато часу на все виходило

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:00

І так тихо-бідно я пробіг вже 100 тис. км (без пару сотень) : oops:
З них на газу район 9 тисяч : ninja:
Рішив довго не чекати і сьогодні зробив газове ТО в Макса - заміна фільтрів, діагностика зєднань + компютерна діагностика - 200 грн. Загалом все ОК, їздимо далі 8)

Виникла думка обслужити кандюк - там почистии шо треба чи як воно робиться :%)
Зараз сиджу, думаю, куди б то податися... : oops:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:27

Felix написав:Виникла думка обслужити кандюк

Відпишешся, де робив, шо па чьом, теж на часі : beer:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:28

Бодя, та власне сам ще не знаю, куди їхати - може хтось порадить : beer:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:30

Felix, та ніби той автоклімат найбільше радять!!!
http://autoclimat.lviv.ua/

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:32

http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.p ... 5&start=15

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:44

нє-нє-нє, автоклімат ацтой і сервіс ацтой!
раджу всім тіко клімат-комфорт на Зеленій біля автобазарчика!

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:51

от один випадок: http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.p ... 93#p453093
+ мені на Астрі приговорили компресор кондера. то був вересень, я вже забив, думав наст.весни поміняю. Навесні поїхав до них ше раз, оглянули все - вердикт підтвердили. Пробив на ціни - б/у компресор 1200 грн. і вже майже домовився в Києві. Думаю махну на клімат-комфорт (КК)... Там глянули все, провірили систему - система пуста. Пробуєм залити фреон - залили. Утєчкі нема. Компресор крутиться, кондер холодить : shock: : crazy: Ось так пацани зекономили мені мінімум 1500 грн (+пересил+встановлення компресора). Просто система була пуста.
Шо немаловажно, на КК працюють специ, які раніше на автокліматі працювали, і свалили, бо там вроді власник своїх родичів поприводив працювати, а ті халтурять...
Ну і діагностика на КК безплатна, сервіс хороший. Особисто завжди чекаю майстра Володю шоб дивився мої машини, молодий пацан, толковий.

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:51

BOXER написав:нє-нє-нє, автоклімат ацтой і сервіс ацтой!
раджу всім тіко клімат-комфорт на Зеленій біля автобазарчика!

то реально ацтой - чи ти прікалуєшса?

ну і дай тоді координати того клімат-камфорта, якщо маєш : beer:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:54

Felix написав:Виникла думка обслужити кандюк - там почистии шо треба чи як воно робиться

ага, нюанс з чисткою : bgg: КК вроді не займається чисткою. Бо робили вони то суто по ціні хімії - 30 грн. А в деяких машинах жеби добратись до "іспарітєля" треба пів машини розібрати (у фієсти педаль газу знімати : lol: ) і вони відмовились, бо то може купу часу зайняти. Але я роблю простіше - кажу шо сам все розберу, витягну фільтр, а вони тільки пшикають куда треба своєю хімією, я далі все сам збираю. В принципі 15 хв. роботи, не напряжно))
За той час вони діагностику безплатну роблять, перевіряють всі з"єднання, тиск фреону і т.п.
Felix, фільтр сам знімеш? далеко він заниканий?

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:56

Felix написав:то реально ацтой - чи ти прікалуєшса?

я описав свій досвід. + знаю як мінімум три випадки різкого незадоволення їхньою роботою від знайомих)
+ пертись в Рясне : facepalm2:
контакти: http://clcomfort.com.ua/контакти/

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:57

BOXER написав:Felix, фільтр сам знімеш? далеко він заниканий?

ну якщо мова про фільтр салону - то він вроді під бардачком
то тіпа туда псикати нада?
а якшо шось інше - то я фіг там шарю - мені б в ідеалі приїхати і щоб зробили : ninja: : oops:

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:59

тут багато відгуків: http://vse-sto.com.ua/sto/888-klimat-komfort/

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 08:59

знайомий розказував, що на АТЛ шось вони тіпа роблять по акції по кандюкю (якісь комплексні процедури десь за 400 чи біля того грн.)... може то туди поїхати?

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 09:01

Felix написав:то він вроді під бардачкомто тіпа туда псикати нада?

та. фільтр тре витягнути, там є радіатор і осушувач кондера, вони туда самі пшикають скільки треба, запускають систему і т.п.
тобі потім просто новий фільтр тре на місце поставити і забрит все.
ну але тут як хочеш - можеш на автоклімат, але там візьмуть нормально більше, я думаю...

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 09:03

BOXER написав:тобі потім просто новий фільтр тре на місце поставити і забрит все.

тобто зразу брати новий фільр салона з собою?

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 09:04

Felix написав:якісь комплексні процедури десь за 400 чи біля того грн.)

то шось багато... залежно шо входить в той комплекс... хіба дозаправка системи, але то не факт шо треба. заміна фільтра? сумніваюсь, шо в них в наявності фільтри до всіх машин... діагностика? ну на КК вона взагалі безплатна. так шо вирішувати тобі :)

Re: Шкода Фабія 1.4 універсал 2008р.

10 червня 2014, 09:06

Felix написав:тобто зразу брати новий фільр салона з собою?

абязатєльно! фільтр салону тре міняти при змінах пори року двічі в рік (після тепла - восени і після холодів - весна-літо) і при тому антибактераільна очистка осушувача.
я ото якось заскочу, бо міняв в листопаді. хоча штинів ше нема, ну але я тим дихаю, хз краще перестрахуватись.
Відповісти