Switch to full style
Відповісти

заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:45

ну панове, прашу любіть і жаловать)
історія цього чуда почалася в 2006 році, коли мій колєга по закінченню школи отримав її ганяв на ній ще без прав, попадав у всякі дрібні пригоди типу в дерево стукнувся, коло пробив, крузак в крило в"їхав, потім ближче до 2009 яфкраз як мав колєга права отримати( я ше немав тому був за штурмана) ми вирішили звозитися на жовкву, на мості на сяйво як на потім Гаєць сказав ми йог оне пустили і він поїхав за нами, на перехресті перед левандівською широкою і сяйвом ми шось забалакалися і перелаштувалися в правий ряд вже по суцільній, ті гопніки їхали за нами і аж біля янівського зажали нас і тут почалося цікаве, права не дійсні тьорки і тд , короче - 100 баксів з кишені пілота, пора в гараж, але хлоп зацєнтий каже їдем в жовкву дівки чекають, їдем по Городоцькій, за мостом ще світловоор стояв і ми на червоне випадково, а там ще пост, а ми капцю, а вона за нами, а ми від них на конюшинну, і в бетонні блоки в кущі нічаяно злетіли... після чого вона стала такою...
Зображення
потім все тихо спокійно до зими 2010 коли корєш мій понтувався перед дівками і зловив бардюр сракою, в результаті зігнув балку, з чого і пішов процес постановки на 08 ходову...
поставили балку і сталося таке,
Зображення

після чого вона з села красів посунула вж своїм ходом до мене в бокс...

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:48

ОООООО то ж Андрюха!
Я йому зі свого фіата резину зимову продав на ту Таврію.
Так шо знаю, бачив!

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:50

cat-yellow
да фюрер єта він, і да продавав, матадор здається, ти якраз недавно появився на ЛТК і він в тебе її купив, якщо не помиляюся за 400 грн за пару чи за 4шт :)

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:51

а мені та славка сьогодні везла додому купу компів і супутнього барахлішка : D : beer:
сам думаю взяти славку, щоб весело кататися містом : oops:

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:51

cat-yellow написав:Таврію.

: facepalm:
славута

: D

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:58

konsperant написав:cat-yellow
да фюрер єта він, і да продавав, матадор здається, ти якраз недавно появився на ЛТК і він в тебе її купив, якщо не помиляюся за 400 грн за пару чи за 4шт :)


сто відсотків!
матадор :)
4 штуки :)

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 20:59

konsperant написав:
cat-yellow написав:Таврію.

: facepalm:
славута

: D


ну пробачте мене, мені до недавнього часу то всьо була Таврія :) і Славута і Таврія і Дана (чи як її там)

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:07

Надіюсь ти її не занизив ? бо на останній фотці виглядає чотко

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:13

бадьо, кинь людям релаьні фотке

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:16

добралися ми до боксу, і почалося... передня ходова...
принципово не хотіли робити як Данко, оскільки перехідники, незнаю то звучить якось не надійно...
тому пішли шляхом кулібінів - самураїв
Зображення
Зображення
оскільки база ширша, цапфа мала кріплення під кульову опору дальще від центру автомобіля, важелі відповідно потрібно було збільшити
ми спочатку думали що достатньо буде банально наростити важіль...
Зображення
вийшло отаке
Зображення
довелося звертатися до дідуся власника, який на городоцькому механічоному заводі працює..
вийшло отак
Зображення
Зображення
видовжили і зробили перехід, тобто перелом, підсиливши з середини.
Зображення
оскільки стакан не міняли, а ВАЗівський більший знайшли рішення як поставити ЗАЗ пружину на ВАЗ стійку
Зображення
тобто верхню опорну чашку обрізали так щоб вона рівно сіла на нижню опорну чашку ВАЗівської стійки і приварили її
вийшло отаке
Зображення
Зображення

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:17

Sluva написав:Надіюсь ти її не занизив ? бо на останній фотці виглядає чотко

розчарую вас вуйку, занизив, правда не на стільки як хотів, наразі арки заважають... про це пізніше :)

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:21

mister_X написав:бадьо, кинь людям релаьні фотке

а це чьйо фотожоп по твоєму?

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:22

я маю на увазі єдне фото реального ЗАРАЗ стану : friends:

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:31

mister_X
абажді фсьо будєт))
знайшов фотки якою вона була після бетонних блоків, перед зігнутою балкою
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 21:48

зядня почалася в с. Красів...
Зображення
продовжилася на мене на ранчо
Зображення
Зображення
по суті нічого складного там не було, тільки вирізали частину арок, рулеткою виміряли розміри як приварити так щоб рівно стояли кола, тай повішали гальма, шланги, трубки, амортіки...

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 22:04

гальма сток, перід 13" зад барабан, помальовані в аццка спарьівний червоний колір як тоді пам"ятаю " малюєм аля ЕВО" : facepalm: : D
Зображення
Зображення
правда стикнулися з перегальмовуванням дупи, з чим нам допоміг Данко, показавши що потрібно ставити колдун (регулятор гальмівних зусиль)
Зображення
на останньому фото на лівому стакані до розпорки причіплений
само собою були поставлені розпокри по кузову, комплект складається з 4 розпорок:
- між стаканами під капотом
- між передніми лонжеронами
- з заду трапеція між стаканами і до кріплення пасків безпеки
- задня нижня - читали про те що вон аніякої функції фактично не відіграє, тому було вирішено її не встановлювати.

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 22:07

konsperant написав:- між передніми лонжеронами
- з заду трапеція між стаканами і до кріплення пасків безпеки

а ці шось дають?
я б на Таврюху купив... не є аж так дрого
Бо та, шо на стакани - сто пудів дає!

Re: заз 1103 славута

10 листопада 2013, 22:19

cat-yellow
на рахунок передньої нижньох не відчув особисто, а коли задню трапецію поставив, то відчулося найбільше на лежачих поліцаях(особисто яїх стараюся діагонально пересікати), машина не перескакує їх а переповзає, якось кучніше дупа себе веде і інформативнише, на ямах теж відчутно це.

Re: заз 1103 славута

11 листопада 2013, 08:26

малодєц. добре зробив! : imp:

Re: заз 1103 славута

11 листопада 2013, 09:41

HRdrive написав:малодєц. добре зробив! : imp:

ти вже тут начинаєш флудити жостко і пости набивати? : D : facepalm:
Відповісти