Switch to full style
Тему закрито

Re: My Low Fiesta :)

15 серпня 2016, 15:01

о точно, разок були в Ужгороді, коли Оля візу угорську отримувала, десь в 2009му кажись.

Re: My Low Fiesta :)

15 серпня 2016, 17:37

BOXER написав:ми студентами взагалі по 2-3 рази вибирались, правда в Славськ, я вже так скучив за горами

У Славську не гори,а горби (с) ЛюкСкайвокер : lol:
BOXER написав: махнем сім"єю в Закарпуття

: good: : good: : good:
cat-yellow написав:мені ше дуже Ужгород подобається. В мене там кум живе. Кілька разів був - ніразу не пожалів.

Якщо ти сам то там довше одного дня скушно стає

Re: My Low Fiesta :)

01 вересня 2016, 11:31

Отже, поки нема ніц бажання працювати після 5 днів відпочинку (останні 3 з них пісєц як активного відпочинку), то накалякаю маленький звіт по поїздці стосовно машини (про вел, покатухи і купа опису з фотками буде в темі вела)

В понедзялек срання в Стрию підібрали останнього учасника нашого дрім-тім-екіпажу і повалилисьме в ПилипеЦ. Було нас троє: я, мій кум-кєнт-собутильнік Данило (затєтий офроудер і хвотограф) і його штурман Андрій. Як ви вже зрозуміли - ті двоє то співчуваючі, спортом поїхав займатись йно я : lol:

Пробіг за серпень на момент виїзду зі Стрия був 1170 км., залишок пального комп показував ше на ~50 км, там залився до повного, влізло 37 літрів.
Фотку зі Сколівського ОККО і кофепітія більшість з вас бачили на ФБ, продублірую

Зображення

До Пилипця валили як могли, хотілось пошвидше покатататись, стояла жара, постійні горки, вверх-вниз, сєрпантіни, практично весь час включений кондер і сильно завантажена машина. По приїзді до підйомника бачу легеньку пару/димок з-під капоту : crazy: відкриваю - дивлюсь з бачка ОР трошки просочується типу як пара. Ну думаю - випущу но я її : lol: відкрили бачок, а ОР курва як почала кипіти :%) вентилятор спить, двіг заглушений, ОР кипиТ і повертається в бачок так шо зараз почне витікати з нього : P трохи кришкою прикрили, так шо чуть-чуть собі стравлювалось в межах хвилинки і узбагоїлось. Зразу дзвоню Фобосу і Валєрі, в результаті зійшлись, шо тре машинку лишити в спокої - най си відпочиває, так і зробили. Наперед скажу, шо подібних інцидентів більше не траплялось, але і погодка була прохолодніша на градусів 5-8.

На другий день всьо спок, нюансів ніяких, поїхали глянути на Озеро Віта, глянули : lol: По дорозі, звісно, не могло бути без пріключєній, тіпа "ану давай не через міст, а вбрід поїдемо", ну я такі виклики люблю, кажу "давай" : ROFL: відео не передає досить гострого кута, шкріб захистом, але проїхалось норм 8)

phpBB [youtube]


На третій день чомусь з самого ранку не працював підйомник, а в мене по плану 3-4 спуски і вйо до Львова : ( печалька, проторчали до 12 год. і вирішено було пробувати підкорити Гимбу гірської дорогою на Фієсті : lol: разів 5 я думав, шо дальше не проїду, сильно буксували, розмита дорога, величезні каменюки, ше й до того ж передній привід і загружений зад машини : lol:
Чого вартує одна ця фтка, тут звісилось заднє праве і переднє ліве колесо, отаких переїздів там було валом...

Зображення

вгору все на 1-ій передачі, думав ОР знов закипит, але ні, все гуд, вентилятор вмикався на 90градусів і холодив.

А щастя було вже нагорі : Yahoo!: : rockstar:

Зображення

Зображення


тут простенька дорога, зупинявся чекав пасажирів після складних ділянок

Зображення Зображення


краєвиди

Зображення

Зображення

Підйом зайняв майже годину : crazy: підйомник (по прямій) їде чуть менше 20 хв., спуск на велі вниз залежно від траси 5-9 хв))
По іронії долі, тільки ми присіли пожувати - запустився підйомник, ну але час все рівно зекономили : beer:

Після всіх тих пріключеній, одометр у Львові показував 1600 км і такий же запас ходу, як в Стрию, ІТОГО на 430 км. такої їзди пішло 37 літрів бєнзи. Середній ніби 8.6 л/100 км. Можливо, трохи багато, але зрештою, умови були похлєще міських заторів, я не шкодую, відірвались класно. Само собою, в голові тепер думки про якогось 7-місного повнопривідного коника : ninja:

Ага, заодно побитий рекорд мого місячного пробігу за всі роки моєї їзди за кермом - 1650 км за серпень. Загальний пробіг 117 900 км.

Re: My Low Fiesta :)

02 вересня 2016, 09:55

Звіт крутячий :) : beer: : friends:

BOXER написав:Ага, заодно побитий рекорд мого місячного пробігу за всі роки моєї їзди за кермом - 1650 км за серпень.


але рекорди якісь дитячі : ROFL:

Re: My Low Fiesta :)

02 вересня 2016, 10:29

cat-yellow написав:але рекорди якісь дитячі

тада, з тобою навіть нема чого рівнятись :%) : lol:
хоча, згадав, рік тому в серпні їздив в Чехію, тоді тільки за кілька днів було 1250 км.
BOXER написав:Загалом Львів-Грушів-Польща-Чехія-Грушів-Львів-Журавно-Львів пішло 90 літрів бєнзи, кілометраж - 1250 км.

думаю, там загалом під 2000 було в місяць, але я не засікав тоді.

Re: My Low Fiesta :)

28 вересня 2016, 15:19

змін особливо ніяких, от єдине шо вчора зробив в Магнуса хімчистку сідух і повну мийку машини, салон просто пздц зайебістіше тепер виглядає : good: казав Назар, шо тупо болото вимивалось з сідух : crazy: можна сказати, підмарафечую для продажу, по ходу є один 95%-ий клієнт за ціну, яка мене дуже влаштовує, наступного тижня може буде шось рухатись. салон сфоткаю вже завтра, зараз вже ніц не видно буде.

на вихідні трохи покатав Львівщиною-Франківщиною, можна сказати змішаний розхід вийшов чуть більше 7л/100км
пробіг зараз шось 118 500

кочусь далі : sanki:

Re: My Low Fiesta :)

15 жовтня 2016, 15:43

машинка під завдатком : ninja:
пробіг 119 666 км 8)

Re: My Low Fiesta :)

18 жовтня 2016, 19:38

BOXER написав:машинка під завдатком : ninja:

: rockstar:
заміну вже знайшов?

Re: My Low Fiesta :)

18 жовтня 2016, 22:37

продав, чи ні?
бо судя по постам на ЛТК - ще ні, крім того і прайс, трохи тойвово ... ІМХО (я про 6-6.5к)

Re: My Low Fiesta :)

19 жовтня 2016, 06:38

cat-yellow, ну та як під завдатком - то скоріш за все продав або точно продасть 8)

Re: My Low Fiesta :)

19 жовтня 2016, 11:12

буде бемєве?
: bad: : bad: : bad: : bad: : bad: : bad: : bad: : bad: : bad: : bad:

Re: My Low Fiesta :)

19 жовтня 2016, 15:09

Thorn, через поповнення тепер для нього всі окрім Х-5 будуть малими.

Re: My Low Fiesta :)

19 жовтня 2016, 20:37

під завдатком, а так як покупцю не горить, а мені ше треба машина - то цей тиждень ше їжджу на ній. попередньо завершити всі процедури домовились на цю пятницю.
тому остаточно напишу в кінці тижня. і що буде на заміну теж потім напишу (ще не знайшов, але знаю шо хочу). і в мене правило - машину міняти тільки на новішу, свіжішу і кращу :) надіюсь, цього разу теж так буде) тому БМВ точно не буде)

Re: My Low Fiesta :)

19 жовтня 2016, 20:42

BOXER, тільки фокус не бери

Re: My Low Fiesta :)

20 жовтня 2016, 07:19

не фокус, не меган, не астра :)

Re: My Low Fiesta :)

20 жовтня 2016, 07:32

BOXER написав:не фокус, не меган, не астра :)

ланос с салона на фулах? : ninja: : ninja: : ninja: : evil: : evil: : evil:

Re: My Low Fiesta :)

20 жовтня 2016, 09:16

C-Max, S-Max який то? Лагуна?

Re: My Low Fiesta :)

20 жовтня 2016, 17:25

Volvo V50 : ninja:

Re: My Low Fiesta :)

20 жовтня 2016, 19:21

Тільки октавію не бери! : evil:

Re: My Low Fiesta :)

21 жовтня 2016, 06:09

Fobos написав:Тільки октавію не бери! : evil:


: lol:

знаю, що Баксьор вивішував компліменти BMW в 46-ій буді. Може він собі її хоче взяти?
Тему закрито