Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 29 березня 2024, 11:35



Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Далі
My Low Fiesta :) 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
нема СТО по Фієстам) шо не так з ним?

_________________
Sad, but true.


26 лютого 2016, 15:22
Профіль Догори


З нами з: 26.02.2016
Повідомлень: 2
Ім'я: ярослав
Авто: Форд
Номер: ВС8696АХ
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Все зробив на Липинського,рідне фордовське СТО Валет-Авто.Рейка керма+заміна масла гідропідсилювача+ремні НО. : Yahoo!:


03 березня 2016, 10:31
Профіль Догори
Пандовод
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 656
Звідки: Новояворівськ
Вік: 36
Ім'я: Петро
Авто: Rapid
Номер: 3763
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
і як лінзи показали себе :) ??

_________________
XENUM-techno chemicals


10 березня 2016, 18:13
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
та шо їм себе показувати, світять добре, я вже й не пам"ятаю, як було без них, бо я фактично зразу після купівлі машини вліпив лінзи. але за 2.5 роки ні блоки, ні лампи, нічого не згоріло.

_________________
Sad, but true.


11 березня 2016, 10:05
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
давно ніфіга не писав, але давно ніфіга і не робив))

з останнього:
- перезувся на літо, спереду 185/55/15, ззаду 195/55/15, качнув 2.2 по колу, політ норм
- поміняв кришку бачка охолоджуючої рідини, стара розлетілась))

нарив на телефоні фотки повітряного фільтра і фільтра картерних газів з останньої заміни, пробігли 8500 км, стан жесть : crazy:

Зображення

Зображення

ше по розходу таке спостереження
вчора зганяв в Жидачів, їхав неекономно, ібо спішив, режим 130-175 км/год, заправлявся якраз засвітилась лампочка, залив 10 літрів 95Енерджі, лампочка засвітилась вже у Львові після 130 км. їзди
ітого, розхід вийшов бля 7.7л/100км. неплохо я счітаю)

отаке, скоро свята : vodka: : rockstar: : lol:

_________________
Sad, but true.


27 квітня 2016, 08:20
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
хуясє фільтр бруднючий

_________________
[b]storm is coming[/b]


27 квітня 2016, 09:47
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
нічосі фільтр... #явахує
: shock:


27 квітня 2016, 10:25
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
минулі рази теж такий +/- був... тобто це систематично, це наші дороги і умови... :%) можливо, так видно, бо фієстовський фільтр пропитаний тіпа як нульовики, він слегка вологий, більше бруд видно.

_________________
Sad, but true.


06 травня 2016, 13:03
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Не фієстовський, а чомусь тільки від Knecht/Mahle червоного кольору ы маэ пропитку, а навыть оригынальний жовтий ы сухий.


07 травня 2016, 20:42
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
аа, я думав шо оригінал такий самий як Кнехт. ну, менше з тим)

_________________
Sad, but true.


08 травня 2016, 09:39
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
шось навіть нема шо писати)
машинка просто дейлі-кар, рідко мию, трохи частіше заправляю, заливаю омивайку та й всьо)
ага, з місяць тому поламалась кнопка склопідіймача водійського. попитав в Україні по шротах: оригінал б/у - 550 грн : crazy: глянув на аллєгро: 10 злотих, 10 Карл!!! привіз собі дві на всякий випадок з доставкою у Львів за 250 грн : lol:

_________________
Sad, but true.


11 червня 2016, 08:54
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER,
і тебе теж спіткали фордо-ціни : lol:
а так, то добре, що все добре : good:


13 червня 2016, 10:34
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
УРА! форд зламався : Yahoo!: : lol: : ROFL: нарешті шось треба мінЄти))

Легенько підстукувало шось спереду зліва вже пару місяців. нарешті попав до Валєри - вердикт: передній сайлент лівого ричага. І все :)
Так, для справочки, рівно рік тому в серпні я був останній раз на сервісі і то - на діагностиці, після якої Валєра сказав "їжай і не зай0буй" : lol:
А остання (і взагалі друга протягом мого юзання) поломка була 2 роки 2 місяці тому - задній правий підшипник ступиці))

Сайлент замовив, вроді як самий луччий - Лемфьордер, 110 грн : facepalm2:
Наступного тижня на заміну сайлента і одночасно знімаю Ейбахи і ставлю рідні пружини, - машина потрохи буде йти на продаж :)

_________________
Sad, but true.


29 липня 2016, 08:26
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
знімаю Ейбахи і ставлю рідні пружини

з ейбахами не продаш?
не поспішай їх знімати, вона заниженою круто виглядає.


04 серпня 2016, 17:00
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
круто то круто, але як в нас якийсь задрот чи жіночка гляне і скаже "о-йой, та де я нею проїду" : lol: : strange: : crazy: : facepalm2:
+ цього місяця планую дві довгі поїздки в Карпати в різні точки з різними цілями, але загруженою машиною, тому не хочу мати сюрпризів і незручностей по прохідності :) тому одним махом вже міняю і пружини. шоб до Валєри два рази не їхати і два разм геометрію не робити.
ага, заодно міняю прокладку клапанної кришки, бо "потіє" масло вже давненько там.

вона норм виглядає на тих дисках, буду продавати на них і єслі шо пропонувати "дешевше, але на сталюках".

_________________
Sad, but true.


04 серпня 2016, 17:08
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
отже, back to stock, майже)

забрав машину, на дорогу від Валєри до траси фактично не зважав тепер : lol: старію)

зроблено:

- заміна лівого переднього сайлентблока ричага - Lemforder 110 грн
- заміна прокладки клапанної кришки (підтікала вже давненько) - Victor Reinz 300 грн
- заміна Ейбахів на стокові пружини
- одне кріплення сідухи відірвалось, треба було підварити - зроблено.

загалом за роботу 600 грн.

дуже цікаво було мені глянути під клапанну кришку, де розпредвали. який там стан і чи жижі нема... оказалось все дуже непогано)

Зображення

свічки теж в ідеальному стані, пробіг свічок біля 33 000 км.

загальний пробіг тачанки 116500, моїх 33 000 км. за 21 місяць, витрат суто на "поломки" за цей період - 1500 грн. неплохо я счітаю :) тьфутьфутьфу)

з вівторка по суботу їдеме в Буковель, давно в "дальняк" не їздив, потім відзвітуюсь : sanki: : vodka:

_________________
Sad, but true.


05 серпня 2016, 16:55
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Ну що ж, моя тижнева відпустка закінчилась))
Мотнув машиною за 4 дні біля 650 км.

Так як я не лижник і взагалі ненавиджу зиму, то в районі Буковелю ше ніколи не був, а так як Карпати люблю тільки літні, тільки зелені, а не в болоті, то вирішили махнути подивитись на той "чарівний" букавєль : lol: Ну і вирватись на кілька днів в Карпати, в яких з дружиною були ше студентами)

Перше завдання: знайти відповідне житло, шо для моєї сім"ї непросте заняттячко, бо:
1) для старшого треба, шоб був якийсь дитячий майдачник (гойдалка, пісочниця, батут і т.п. і т.д.), шоб мав чим зайнятись
2) треба хоч якусь кухоньку, той же ж чай зробити чи підігріти шось в мікрохвильовці, а чай в мене жінка п"є мінімум раз в 1-2 години : lol:
3) треба щоб машини поруч не шастали і було спокійно/тихо/безпечно і водночас недалеко від того ж Букавєлю
4) шоб була якась на місці кафешка/кухня, як мінімум для сніданків, шоб жона на відпочинку не готувала...
5) шоб можна було легко з дитячим возиком тусуватись-пересуватись, тобто 3 і вище поверх без ліфту зовсім не підходив
6) ну і хати типу таких як на фото не підходять і негативно впливають на мою впєчатлітєльну психіку : ROFL:

Зображення

7) ну і само собою, шоб ціна адекватна була : lol:

кароч шукав в липні чуть не 2 тижні і випадково нарив такий комплекс як "Ашер" (Asher) в Татарові (шось 12 км. до центру Буки). Його побудували (і далі будують активно) кримські переселенці (татари), які мали готель на 52 місця в Поповці (де Казантіп проводився завжди), але 2 роки тому свалили звідти в район Буковелю, купили землю і почали будувати тут. В Криму кажуть пзда : priest: По людях видно, шо зацікавлені в задоволених клієнтах, постійно шось доробляють, активно розбудовуються, дуже привітні і шо найприємніше - господиня Ірина за 2 роки практично ідеально вивчила українську мову! Я за кілька днів так і не почув діалекту чи русизмів : good: мають досить симпатичний сайт: http://asher-bukovel.com хоч і рус... :%)

по номерах: в них є будинок, де вони живуть і загальна кухня і де здаються номери, а є ще окремий котедж на 4 номери (2 на 1му поверсі, два на 2му), ось як воно виглядає:

Зображення

там ми і жили
на першому поверсі було зайнято, я домовився про другий поверх, широкі і зручні сходи не напрягли мене)
по ціні: якшо в номері двоє - то 350грн/доба, якшо четверо - 800 грн., нас то четверо, але двоє малих, то ми зійшлись на ціні 500 грн, мені підійшло. забукав на 4 ночі.

пару фотог місцевих пейзажів (фотік без обробки і інстаграм з)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

сніданок

Зображення

Зображення

ось тут зліва будиночок - це територія Ашера

Зображення

сніданок: півтори порції афігезних сирників (6 штук), яєшня (3 яйця, шинка, овочі), карпатський чай (400мл) і кава (200мл) - 140 грн.

приїхали у вівторок вечерком, отаборились, погодка гуд
в середу насичена програма, махнули погуляти по Буковелі, подивились на озеро, сіли обідати в Monysto

це малий показує ведмедям в горах, який він сильний : lol:

Зображення

Зображення

вечерком посмажив шашлик (привезли з дому), користування мангалом дровами і т.д. безкоштовно.

ну а в четвер похєрилась погода і стало сиро і холодно : bgg:
день повтикали, з"їздили ще разок на Буку, пообідали там, потусувались в номері і вирішили на день швидше свалювати, ібо прогноз на наступні 2 дні теж був такий же.
господиня без проблем погодилась на те, шо ми свалим раніше безоплатно, за шо їй ще раз +++

в тяпницю срання зібрались і виїхали у Ворохту прикупити бринзи, сувенірів і т.п.

Зображення

Зображення


закупились і рушили домів. по дорозі ше зупинились між Татаровом і Микуличином в "Білих горватах" підхавати, фотги:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Поїхали зразу через Франик-Рогатин-Ходорів на Журавно, до батьків дружини. В суботу відкриття сезону полювання, так шо я ше там подвіжував : beer:

Шо стосується машини:
- негативних нюансів ніяких
- їзда на рідних пружинах суттєво комфортніша, машина м"якша, хоч і більш валка, качається туди-сюди, але на ейбахах я б в багатьох місцях чіпав би дном, а так валив на комфортній швидкості і не ачкував...
- по розходу: при повній загрузці (нас четверо, завалений бокс і багажник) + враховуючи шо то гори постійно ввер-вниз, включений кондюк, то розхід вийшов біля 6.9/100 км. Рахувуав методом двох заправок до повного.

Кароч, я даволєн, відпочив, всьо гуд : beer:
Ше планую в кінці місяця в Закарпаття і тоді виставляти машину на продаж.

_________________
Sad, but true.


15 серпня 2016, 13:25
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER, супер! Зелені Карпати - то тєма. Тащусь від них і теж, як є можливість - намагаюсь рванути.


15 серпня 2016, 13:52
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
cat-yellow, : beer: ми студентами взагалі по 2-3 рази вибирались, правда в Славськ, я вже так скучив за горами :%) : oops:
якшо все буде гуд, ше може в жовтні-листопаді (коли буде тепло) махнем сім"єю в Закарпуття, ми там толком ніколи не були (я раз на полюванні на фазанів біля Мукачевого і 2 рази в Пилипці в байк-парку : lol: )

_________________
Sad, but true.


15 серпня 2016, 13:57
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
cat-yellow, : beer: ми студентами взагалі по 2-3 рази вибирались, правда в Славськ, я вже так скучив за горами :%) : oops:
якшо все буде гуд, ше може в жовтні-листопаді (коли буде тепло) махнем сім"єю в Закарпуття, ми там толком ніколи не були (я раз на полюванні на фазанів біля Мукачевого і 2 рази в Пилипці в байк-парку : lol: )


мені ше дуже Ужгород подобається. В мене там кум живе. Кілька разів був - ніразу не пожалів.


15 серпня 2016, 14:03
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді   [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB