Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 27 квітня 2024, 22:16



Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Далі
My Low Fiesta :) 
Автор Повідомлення
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Ітак, пробіг станом на зараз 104 460 км., вночі виїжаєм з жоноу в Чехію по її роботі на 2 дні, назад може в Краків заскочимо, перед поїздкою мінімальну профілактику провів:

- діагностика ходової в Валєри + глянули рівень масла, ОР, гальмівної - все ок, все на місці, казав Валєрон більше його такими ТО не зайобувати : lol: => 20 грн
- заскочив на Горислав-Авто глянути/регульнути лінзи, ібо світили кажись троха вниз, таки так - світили добре вниз, тепер регульнули, має бути ок => 60 грн
- заїхав до Магнуса на повну мийку, бо останні місяці мив на мийках самообслуги, а там все ідеально не вимиєш, тепер всьо красіво => 80 грн
- замінив на нові burberry-наклейки на ковпачках дисків, ібо старі за майже два роки суттєво підзайебались, => безцінно : lol:

пару фотог для статистики

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

а, основна обновка минулого тижня - став штурманом учасника львівського офф-роуд клубу і отримав наклЄйку : lol: на заниженій фієсті асобєнно інтєрєсно дивиться : ROFL:

Зображення

_________________
Sad, but true.


16 серпня 2015, 16:36
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
вдалої тобі поїздки!
шкода тільки, що не пересіклись в Кракові


20 серпня 2015, 08:27
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
А де будеш малювати то все? А дзеркала я хз, я вже казав, є на фієсту дзеркала мальовані з заводу, а є такі як у нас тупо чорні, ті що мальовані ті мають вставку і інакшу конструкцію.


21 серпня 2015, 08:02
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
cat-yellow написав:
шкода тільки, що не пересіклись в Кракові

поїдем ше якось в жовтні-листопаді з ночовкоу з малим і мамою, на 2 дні таритись в ІКЕІ, тоді думаю пересічемось! 8)
А з"їздили файно, вже з вівторка звітик накалякаю, наразі відпочиваю))

Fobos, там у Валєри по сусідству є маляр, ніби непоганий, малює машини, клієнтів має. Мені ж не Х6 малювати, а всього лиш бампера, тому на тому ж Рік-Авто просто впадло платити такі гроші, як вони хочуть.
Дзеркала ше не рішив. Та мені не сильно розходиться яка там форма тих накладок на дзеркала...

_________________
Sad, but true.


23 серпня 2015, 21:17
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
Fobos, там у Валєри по сусідству є маляр, ніби непоганий, малює машини, клієнтів має.

малював по твоїй наводці обвіс в нього,в принципі зробив добре,але передні докладки вийшли на 100грн дорожче ніж на РікАвто,а поріг дешевше ніж на РікАвто : P такщо тут не вгадаєш :)

_________________
[b]storm is coming[/b]


24 серпня 2015, 17:27
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Ну там дзеркала інакшої конструкції, тобто корпус не фарбований, а накладки в колір. якось гармонійніше виглядає, а взагалі круче поставити дзеркала від ST я колись думав, що вони просто електро, з підігрівом і складаються з кнопки/пульта, а виявилось, що вони більші. Тому якщо ти ще маєш мех дзеркала то може пошукай собі на аллегро чи десь, такі.


24 серпня 2015, 18:14
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Sluva, ну я з ним попередньо домовився про загальну суму, включно з тим шо він буде шкурити/рівняти поверхню тих пластмас. то вийшло більше ніж в 2 рази дешевше ніж на РікАвто :) на матеріалах економити не буду, все беру у Вані на тому ж Рік-Авто, не хочу шоб потім куски фарби з бампера після мийки відлітали : lol: : crazy:
Fobos, якшо ті зеркала більше 1000 грн., то не цікавить : pardon:
Fobos написав:
тобто корпус не фарбований, а накладки в колір. якось гармонійніше виглядає

ну так я ж так само зроблю. ну трохи інша форма накладок, я взагалі уваги на то не звертаю...
до речі, думаю дзеркала таки малювати.

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 08:03
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Короткий звіт про коротку поїздку в Польщу-Чехію.
жоні по роботі тре було в Чехію, містечко Тршінєц (Trinec), біля польського кордону фактично.

виїхали в 4 ранку на понеділок, в 5 год. заїхали на Краківець - черга до ВОГу, ми на розворот на Грушів, а там несильно краще, ось:

Зображення

виїхали з митниці в 12 год : facepalm2:
зупинка перед Жешувом традиційно в Grill, льогкий перекус і далі без зупинок до Чехії.

Зображення

Зображення

їхав через Вадовіце і Бєльсько-Бялу - загалом економна в плані витрати палива дорога, але довго в плані часу і обмежень швидкості [ітіть тих поляків з їхніми 70-50-70] : evil:
в результаті на місці були по 17 год. по місцевому часу.

пару фотог з готелю, де я відсипався, поки жона рішала свої питання:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

дві ночі в Трінєці і вйо на Краків

Зображення

Назад їхав через Бєлсько-Бялу і вверх на Tychy, там на Myslowice i опа - брамка на платний в"їзд : crazy: перед Краковом була ще одна. Тому між Краковом і Катовіцами вєрняк дві брами є. Одна брама - 10 зл. Але хоч їдеш і чуєшся людиною :) Єдине - сєрпантінів бракувало : lol:

в Кракові стандартно ІКЕА, перекус і знов на Грушів. Середа вечір - кордон пустий був, на в"їзд в Польщу практично також пусто було.

Зображення

Тепер основне - по машині. Ну, нема шо казати, все чьотко, ніяких нежданчіків : beer:
Загалом Львів-Грушів-Польща-Чехія-Грушів-Львів-Журавно-Львів пішло 90 літрів бєнзи, кілометраж - 1250 км. Виходить сер.розхід 7.2 л. Кондюк включений 90% часу. Де можна - крейерська була 130 км/год (найоптимальніше так їхати по трасі), на автобанах 160-170 трохи їхав.

п.с. до речі, дорогу на Грушів полатали (порівняно з травнем), можна спокійно їхати прямо і не ачкувати.

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 09:35
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
на автобанах 160-170 трохи їхав.

190 не їде? : confused2
чув шо має їхати : ninja:

та сторона Чехії, совдепією попахує.....на пр. Чорновола схоже трохи :)

люблю десь поїхати машиною за межі, але курва ті кордони з чергами мене щоразу добивають :%)


25 серпня 2015, 10:34
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
T5-R написав:
190 не їде?

та я не сильно пробував, але по прямій вроді в 170 впирається. при чом машина несильно гружена була. я рекорди ставити не планував, може б і йшла далі, але відчувалось шо впирається в районі 170 по GPS.
T5-R написав:
та сторона Чехії, совдепією попахує

нами би таку совдепію))
трохи попахує. там взагалі східні і західні чехи теж гризуться/бакланяться, як ми зі східняками - одні кажуть шо схід то атстой, а схід каже шо західні чехи то німці, а не чехи : lol:
але дороги є, робота в людей є, чисто, мені сподобалось. Чехія більше сподобалась ніж Польша, Польша якась штучна чи шо... таке враження шо розвивається нееволюціійно, а стрибками, як Китай. а Чехія то вже Європа.

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 10:44
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
T5-R написав:
люблю десь поїхати машиною за межі, але курва ті кордони з чергами мене щоразу добивають

угу... імхо їхати онлі Грушів і то якось не в прайм-тайм :) цього року ше разок буду в Краків їхати.

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 10:45
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
нами би таку совдепію))

ага :)
BOXER написав:
але дороги є, робота в людей є, чисто, мені сподобалось. Чехія більше сподобалась ніж Польша,

Мені впринципі Польща не подобається....не комфортно я себе там почуваю. Може справді якась яку штучна)))
Але з іншої сторони, вони на 5ть кроків попереду нас, а може й всіх 10ть...


25 серпня 2015, 10:49
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
T5-R написав:
Але з іншої сторони, вони на 5ть кроків попереду нас, а може й всіх 10ть...

воно то так.
але
T5-R написав:
не комфортно я себе там почуваю. Може справді якась яку штучна)))

аналогічно і я. там зараз гонка за кращим життям, до рівня ЄС. нам до того ше дуже далеко, а взагалі мені здається ми довше будем товктись в болоті, бо шокова терапія в нас не пройде, в нас повільніше всі процеси будуть йти, тим самим - еволюційніше, м"якше і природніше якось. імхо :)

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 11:24
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Тим часом в найближчих планах по машині:
- вибір і купівля боксу на дах
- вибір і купівля гальмівних дисків, колодок і рідини (до речі, теперішня рідина з якоюсь сірою хрінню, типу пил якийсь : crazy: ) тре мінєти.
- при перезуванні на зиму - заміна всі ніпелів на металеві, бо резинки регулярно покриваються тріщинками і пропускають повітря + відкатка як мінімум 2х дисків : facepalm2:

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 11:37
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
поскрипів трохи колесами? чи тільки по прямій? : lol:
а нафіга смикати по дорозі кандюк?
в форді в мене кандюк - включив і забив болт.... нє?

"в Польщі мені...." мені особисто приємніше, так держава для людини, а не людина під державою... і для мене це головне, сиджу собі, працюю, не боячись, що держава затіває черговий план, як мене трахнути, як підприємця


25 серпня 2015, 14:11
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
BOXER написав:
- вибір і купівля гальмівних дисків, колодок і рідини (до речі, теперішня рідина з якоюсь сірою хрінню, типу пил якийсь : crazy: ) тре мінєти.


Було у мене таке, та і зараз наліт лишився, бо бачок не знімали і не чистили, але суттєва різниця в роботі гальм після заміни рідини, педаль набагато інформативніша стає.

А про 190 там вброс був, я спеціально робив скріншот і логи в GPS щоб потім всякі "хоми не віруючі" не казали, що то на підйомнику фотка приборки, або спідометр бреше. До речі під гору таки дійсно 170 по спідометру і більше не їде, на стрийські трасі так розігнатись думаю не вийде, а от за Рівним в сторону Києва є ділянки де за попутного вітру можна пробувати.
Бачу нарешті реальні цифри по розходу, у мене при поїздці на 2500км з трасою, тими еспериментами максималки і з триманням 130-150 протягом 200-300км підряд виходило 7.8, ну то+ проїзд по Києву трохи і поїздка в Одесу. Тут думаю у STшки би був розхід менший.


25 серпня 2015, 15:57
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
cat-yellow, Ти як завжди правий. Бо одне шо ми так собі "комфортно- не комфортно2 а з іншої прагматичної точки зору - Польща країна для своїх громадян! : good:


25 серпня 2015, 17:25
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
cat-yellow написав:
а нафіга смикати по дорозі кандюк?в форді в мене кандюк - включив і забив болт.... нє?

я ж написав 90%. деколи не було потреби просто, а як-не-як це відчувається і в їзді по потужності, ну і по розходу. мені коли не треба, я вирубую, нафіг холодом шоб дуло. то ж не клімат шо буде тримати мені 20 градусів.

Fobos написав:
бо бачок не знімали і не чистили

хм, добре шо сказав, а воно тільки в бачку лишається? достатньо буде сам бачок помити? і взагалі звідки та хрінь?

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 17:56
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
Я на Мікрі кандєй чіпав тільки на обгонах


25 серпня 2015, 21:57
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Low Fiesta :)
ну я часто, навіть зараз, без кондюка їжджу. він ж дує холодним, навіть на мінімумі, а мені це не завжди ж треба.

_________________
Sad, but true.


25 серпня 2015, 23:01
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді   [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB