Теми без відповідей | Активні теми Сьогодні: 02 травня 2024, 21:55



Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Далі
My Low Fiesta :) 
Автор Повідомлення
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
аааа, сорі, якшо з ніштяками і тупо зі всім - тоді розумію...
але нуйогонафік то рахувати, то так і посивіти можна :) : crazy:


12 лютого 2014, 22:10
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER написав:
а роліки ІНА? ремні точно Гейтс буду брати, роліки якшо будуть то ІНА або Гейтс. от за помпу ше в роздумах...

Ролики INA я незнаю, я з підшипників довіряю SNR і SKF, ну INA вже на третьому місці у мене, але якраз іна ідуть в комплекті від гейтс. Стосовно помпи, більш схиляюсь до заміни, бо якщо щось раптом, прийдеться все знімати, ремені навісного знову підуть спати.

cat-yellow Так я ж написав що робив по машині, запчастини і робота, все решта ніштяки, всякі протитуманки, електро дзеркала, тонування, шини, диски, магнітола і тд, я рахую в тому файлі все все, кожну копійку, лампочки, сумку для барахла в багажнику, аптечку, знак аварійної зупинки. Певно таки створю тут демо-версію бортовика і викладу там редагований файл, без постачальників і номерів запчастин.


12 лютого 2014, 22:11
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
Fobos, я вибачаюсь, прочитав серед рядків... і не вчитався.
а так - то тоді розумію (але самому мені б таке робити було б страшно : bgg: )
(маю наувазі все порахувати і побачити остаточну суму)


12 лютого 2014, 22:27
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 632
Звідки: Дурка
Вік: 45
Ім'я: Льолік
Авто: Тайота
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
cat-yellow написав:
шо ви з тими машинами робите?

BOXER написав:
ніштякііііііі

я баюсь навіть щітати кіко я на то все потратив...

_________________
[b]storm is coming[/b]


13 лютого 2014, 17:47
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
я на астру перестав записувати десь з другого місяця володіння, коли пофіксив купу проблем :%) : facepalm2:
з фордіком проблем, ттт, не маю, тому завжди хочеться якийсь ніштяк йому подарувати 8)
ну і в принципі такий список поможе в разі коли треба буде якісь ніштяки продати, шоб точно знати початкову ціну : imp:
окремо порахувати наприклад саме обслуговування і прикинути скільки коштував кожен проїжджений км. а чьо, цікаво : priest:

_________________
Sad, but true.


13 лютого 2014, 19:04
Профіль Догори


З нами з: 24.01.2014
Повідомлень: 118
Ім'я: Остап
Авто: Дженні
Номер: 9605
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER, : confused2 Фотачгі где : confused2 я сьогодні також колупався(обшивку не знімав) але не найшов гачків...


16 лютого 2014, 17:44
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER, Я прикинув заміну комплект ГРМ, якщо все по оригіналу і дуууже добрим цінам виходить 3705грн., сюди входить, ремінь ГРМ, натяжний ролик (якого ніде нема в наявності в оригіналі) болт колінвалу, помпа (за підозріло низькою ціною у моїх постачальників, можливо і нема, можливо глюк бази), ремінь гідрака, ремінь помпи, генератора і кондюка, сальники розпредвалу два штука, сальник колінвалу і прокладка клапанної кришки за неадекватною ціною (561грн. по гурту). Якщо брати все замінники - ціна виходить 1272грн. на сьогоднішній день, сальники елрінг, помпа СКФ і ремені гейтс і комплект ГРМ гейтс разом із болтом і роліком. Так що збирай гроші, будемо на дві тачки замовляти одразу :)


16 лютого 2014, 20:22
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
Fobos написав:
сальники розпредвалу два штука, сальник колінвалу і прокладка клапанної

Fobos, поправ мене, якщо я помиляюсь (жодних жартів), а що дані речі бажано міняти з ремнями? чи то специфіка даного авто?
Я шось завжди думав що ГРМ, то: помпа, все ремні, всі роліки, все інше, поки не дастся чути...


16 лютого 2014, 21:12
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
cat-yellow, хз як стосовно інших сальників, я на Астрі коли міняв комплект ГРМ, то задній сальник розпредвалу по дефолту мінявся...
cat-yellow написав:
всі роліки

прікол в тому, шо ролік один тільки міняється. тому на здачу можна і сальників набрати : lol:
знов таки, на Астрі я три роліка міняв (і два ременя, помпу, один сальник).

Fobos написав:
Якщо брати все замінники - ціна виходить 1272грн. на сьогоднішній день, сальники елрінг, помпа СКФ і ремені гейтс і комплект ГРМ гейтс разом із болтом і роліком.

та все замінники треба брати.
порахую то все в Лесика ше, будем мати до порівняння ціни.

Topper написав:
Фотачгі где

не шумив вчора машину, ібо Стрітення було, та й мав іншу забавку до роботи, потім тему ше єдну створю : ninja: 8)

_________________
Sad, but true.


16 лютого 2014, 21:25
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
cat-yellow, ну сальники бажано міняти, бо якщо раптом потече, то так як з помпою, вона ж також ще справна, але раптом щось, то прийдеться все міняти, специфіка мотора тут тільки заміна прокладки клапанної кришки, бо при заміні ГРМ потрібно знімати кришку і стопорити спец пластиною розпредвали, але тут таке, можна і стару спробувати поставити, як буде підтікати, тоді поміняти, тут просто, зняв і поставив.

BOXER, Ну спитай, комплект ГРМ гейтс K045433XS, VKPC84215 SKF Водяной насос, ремені навісного 5PK692SF та 6PK1019SF, 023590 ELRING ущільнююче кільце, 023520 ELRING Сальник N FORD 38X52X6 (пр-во Elring) два штука, 389110 ELRING Прокладка крышки клапанной FORD Zetec 1.25/1.4/1.6 (клап. крышка алюмин.) (пр-во Elring), ну або 5433XS GATES ремінь ГРМ, 531058610 INA Ролик натяжной FORD (пр-во Ina) та 1406755 FORD болт шкива коленвала, оці три позиції входять в комплект K045433XS але його часто нема в наявності ну і я його не мацав в руках ще і мене трохи тривожить, як то він іде замінником на всі коди по ГРМ на фієсти, адже буває три різних ролика натяжних і три різних болта, ну але думаю, що все таки там таке як треба, ролик 531058610 і болт 1406755.

На ремні крім гейтс не раджу взагалі звертати увагу, хай би там що, сальники також крім елрінг ну на крайняк рейнц але не кортеко і тд, помпа скф, хепу, граф на крайняк ревіль, але ну його нафіг той рувіль в такому вузлі, так само і з роликом, іна, скф, снр. То все з досвіду власних установок і рекламацій по проданим запчастинам.


16 лютого 2014, 21:46
Профіль Догори
Фюрер
Аватар користувача

З нами з: 09.11.2013
Повідомлень: 2326
Звідки: Червоноград, Kraków
Вік: 40
Ім'я: Міха
Авто: B5 FL, Tour, Tavria
Номер: 2992
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER, Fobos, дякую, що роз"яснили...
в мене скоро (тисяч через 15-20) заміна ГРМ на бусі, тому інфа досить корисна!


16 лютого 2014, 22:54
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
Fobos, цікава інфа про велике ТО на фієсті... я так бачу, що в кожної машини (навіть тіпа простої) є свої нюанси і пріколи які додають до ціни...

Fobos написав:
На ремні крім гейтс не раджу взагалі звертати увагу,

Чому? Не зрозумів...
я вот читав шкода форуми, то по шкодах радять брати або гейтс або контітех ...


17 лютого 2014, 08:27
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
Felix написав:
я вот читав шкода форуми, то по шкодах радять брати або гейтс або контітех ...

які форуми я не читав, всі бакланять контіки... для себе давно зробив однозначний висновок: ремні гейтс, роліки іна/гейтс. і буде тобі щєстє : good: на астрі так і ставив: три роліка ІNA, два ремені Gates. ну там, ремінь гени, звичайно можна поставити інший якийсь, а от на ГРМ я б ставив все таки найкраще. ну і не думаю, шо буде сильна різниця в ціні, шоб паритись чи контік брати чи гейтс чи ше шось.
п.с. свій вибір базую виключно на прочитаному/почутому і проїжджених 30 тик на власній машині на Гейтс/ІНА.

_________________
Sad, but true.


17 лютого 2014, 08:29
Профіль Догори


З нами з: 12.11.2013
Повідомлень: 513
Авто: Шкода
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER написав:
Felix написав:
я вот читав шкода форуми, то по шкодах радять брати або гейтс або контітех ...

які форуми я не читав, всі бакланять контіки... для себе давно зробив однозначний висновок: ремні гейтс, роліки іна/гейтс. і буде тобі щєстє : good: на астрі так і ставив: три роліка ІNA, два ремені Gates.


ну я просто читав, що вроді контітех на завод шкоди ремні робить... :%)
а загалом - по вибору - я дійшов до аналогічного висновку
ще щ Леском остаточно дорішаю всьо і буду замовляти


17 лютого 2014, 08:31
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
BOXER написав:
роліки іна/гейтс

Гейтс не робить ролікі, а тільки пакує, і зазвичай там таки іна.
Felix, Контітех може бути хіба з заводу хороший, а все що у нас продають - лайно, повір. От у мене ремні міняні на 70к, коли я міняв ремінь гідрака на 102к, який розтягнувся на 1см майже, я також звернув увагу на ремінь кондюка, генератора і помпи, він в тріщинках, на ГРМ не мав змоги подивитись, але підозрюю, що вні також не новий з вигляду, тому от і мінятиму зараз всі ремені, а по регламенту увага, заміна на 160к, причому на ремені навісного взагалі написано 200к, що само собою нонсенс, бо ремені одноразові і при заміні ременя ГРМ їх потрібно зрізати, хоча умільці і назад ставлять викруткою...


17 лютого 2014, 17:43
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
Може в тебе пробіг скручений, тому такий стан ременів?


17 лютого 2014, 18:49
Профіль Догори


Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 167
Вік: 37
Ім'я: Юра
Авто: Fiesta MK6
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
T5-R, та людина у якої я купував машину не займалась би таким, та і ти навіть мою машину не бачив ніколи, а так кажеш, у мене все в оригіналі і є по чому судити про пробіг, є чеки з велета і сервісна книжка, просто насправді ремені контітех лайно, і я то кажу судячи не тільки по своїй машині, я не одну машину ремонтував і бачив і не на одну машину продав запчастини.


17 лютого 2014, 20:18
Профіль Догори
Вождь!
Аватар користувача

З нами з: 11.11.2013
Повідомлень: 840
Авто: Mercedes
Повідомлення Re: My Ford Fiesta
значить така якість з.ч.


17 лютого 2014, 21:19
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Ford Fiesta 1.4, 2008
Не обділяю увагою і Фієсточку :)
Знайшов час заскочити до товарища niama, поміняти підсвітку ніг з синьої на холодну білу, взяв слабшу лєнту, не хотів шоб сильно валило світло, а так мінімально освічувало, фотками важко правильно передати, штатива в темноті не мав :)

Зображення

Зображення

Далі кинули в бардачок розгалужувач прикурювача на три гнізда (Слива, мерсі за девайс), зразу знайшлась класна ніша на нього, місця не займає взагалі, на 2сторонній скотч прикріпив до бардачка і зразу протягнув зарядку для радар-детектора і вивів його зверху над лобовухою:

Зображення

Зображення

Зображення

Одне гніздо ше для зарядки нокії, друге для зарядки регіка.

_________________
Sad, but true.


18 лютого 2014, 08:46
Профіль Догори
Rock'N'Rolla
Аватар користувача

З нами з: 10.11.2013
Повідомлень: 2513
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Повідомлення Re: Ford Fiesta 1.4, 2008
Далі обновки...
Писав раніше, шо харить мене штатна ручка перемикання передач - не зручно в руці лежить, а особливо той резиновий вантуз харив : lol:
Знайшов на аллєгро ручку і кільце нікельоване від ST за адекватною ціною. Замовив.
Зразу віддав Дімі Autointeriror'y на пошивку шкіряного чохла куліси КПП. Шкіру вибирав з найменш помітною факутрою.
Вийшло ось так:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

А, ше поклеїв на 2сторонній скотч коврик в нішу, шоб не дзвеніли різні дрібнички:

Зображення

: beer:

_________________
Sad, but true.


18 лютого 2014, 08:51
Профіль Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді   [ 714 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Далі

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Yandex [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB